logo    ... VAŠA  LEPŠIA VOĽBA

 

 

Neustále a odhodlane pracujeme na tom, aby ste u nás dostali vždy viac!domostav

 

 1. LEPŠÍ  VÝBER 

V  našej ponuke vždy nájdete najväščí výber  víriviek, swim spa,  sáun, bazénov  a aquafitness produktov na jednom mieste. Máme pre Vás produkty vo všetkých cenových úrovniach, veľkostiach, parametroch.


2. LEPŠIE CENY 

Zaručujeme Vám, že z pohľadu pomeru :

cena / kvalita, výkon, využiteľnosť, životnosť, celkové prevádzkové náklady, záruky, u nás vždy nakúpite lepšie.

3. LEPŠIE A KVALITNEJŠIE  PRODUKTY

Od začiatku sme stavili všetko na kvalitu bez kompromisu a to v každom smere.

Prioritou pri výbere každého produktu  bola  kvalita, výkon, využiteľnosť , životnosť, prevádzkové náklady a najdlhšie možné záručné doby.

register solventnych.firiem4. VIAC UPLATNENÝCH PATENTOV V PRODUKTOCH

Prednostne si vyberáme partnerov s vlastným vývojom, skúsenosťami v odbore, dlhou históriou . Preto Vám prinášame produkty
a unikátne technológie, za ktorými sú tisíce a tisíce hodín výskumu, vývoja a práce, a teda aj patentov jednotlivých výrobcov.

5. KRAJŠIE  MODELY 

S výskumom a vývojom veľmi  úzko súvisí aj dizajn, a preto si dovoľujeme tvrdiť, že od tých najprestížnejších výrobcov  máme
v ponuke najkrajšie modely.


6. LEPŠIE TERAPEUTICKÉ A RELAXAČNÉ ZÁŽITKY 

  Príďte si ku nám vyskúšať  a sami sa presvedčíte, že ponúkame len to najlepšie.  Tak  spoznáte nepoznané účinky hydroterapie, aquafitness  a  saunovania.


7. LEPŠIE SLUŽBY 

Konzultácie pred kúpou, bezplatné poradenstvo, technická podpora, doprava k vám domov, montáž, inštalácia,
uvedenie do prevádzky, odborné zaškolenie, pri vírivkách a swim spa  aj napustenie vodou, záručný servis,
kvalifikovaný pozáručný servis, dostupnosť náhradných dielov a doplnkov, to všetko je pre nás samozrejmosťou.


8. DLHŠIE  ZÁRUKY 

Záruky, ktoré poskytujeme na jednotlivé produkty, sú najdlhšie možné v danom odbore, na niektoré produkty poskytujeme aj komplexné doživotné záruky .


9. LEPŠÍ  SERVIS

Najvyššia kvalita nami dodávaných produktov si vyžaduje aj dôraz na ten najlepší možný servis.Technici, ktorí pre nás pracujú, majú dlhoročné skúsenosti  a s prichádzajúcimi novinkami sa neustále vzdelávajú. Bezplatný záručný aj kvalifikovaný pozáručný servis poskytujeme  nonstop.


10. VÄČŠÍ  VÝBER DOPLNKOV 

S istotou môžeme povedať, že len u nás máte možnosť si k vybraným produktom vyberať aj z najväčšej ponuky doplnkov  pre praktické využitie alebo ešte väčší luxus. U nás máte istotu, že predajom produktu to pre nás nekončí, ale začína. Či už ide o doplnky a nábytok k vírivkám, saunám alebo aquafitness  produkty k bazénom a swim spa. Doplnky v rovnakej cene si môžete u nás kúpiť aj vtedy, keď ste základný produkt kúpili inde.

 Ing. Miroslav Tančin

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU