Vodný bicykel WR 4

Nový dizajn, nové inovácie
Nový vodný bicykel WR4 (predtým WaterRider 4S) v sebe spája čaro dizajnu, technické inovácie, zjednodušené používanie, prepracovanú ergonómiu, to všetko v novom svetle.
Modularita nastavenie poskytuje rad pozícií, ktoré zlepšujú pohodlie a pocit, pokiaľ ide o kĺby. Biomechanika šliapania je rešpektovaná prispôsobeniu svojich tréningových cvičení a obmedzení každej šablóny (pozri Innovation ERGO jazdy). Pracujete v bezpečí.
 
Nový systém AQUAPALM 2
Nový systém "AQUAPALM 2" pri modeli WR4 sa skladá zo 4 nožov, ktoré sú navrhnuté k zvýšeniu výkonu. Tvar misky poskytuje ďalšiu podporu na odolnosť proti vode a navyše, hydraulický systém odpor je upravený užívateľom otáčaním z posediačky každej z rebier. Tento technický pokrok prilákal športové kluby, fyzioterapeutov a kúpele.
 
7 svalových skupín
WR4 vám zlepší vytrvalosť, vytvaruje telo, zlepší kardiovaskulárny systém, respiračnú kapacitu práce. Ponúka kompletný a efektívny tréning 7 svalových skupín: predovšetkým štvorhlavého, lýtka a harmonické tónovanie zadku, stehien, brucha a hornej časti tela. To prispieva k formovaniu tela.
 
2 nové pedále AQUASPEED
WR4 je vybavený novými viac anatomicky vytvarovanými pedálmi AQUASPEED 2 s pevným pásikom (veľkosť 36 až 44). Zvyšuje sa účinok odporu posilnením šliapania dopredu alebo dozadu. Pohodlné použitie bosou nohou.
 
Nové športové riadidlá
S novým dizajnom riadidiel ponúka model WR4 tri rôzne tréningové polohy, aby vyhovoval všetkým potrebám: štandardná voľba, voľby mestského bicykla a závodné bicyklovanie. Tieto pozície sú prirodzenejšie, jednoduchšie, rukoväte sú maximálne pohodlné najmä pri závodnom bicyklovaní.
 
Lepšia ergonómia
Vzdialenosť medzi nohami a sedadlom bola znížená na realistickejší pocit a tak aquabiker viac v súlade so svojím fotoaparátom. Biomechanika bol rešpektovaný ako trest s anatómiou každého z nich.
 
Označenie medzníka
Maximálny užívateľský komfort sa dosiahol zavedením nového orientačného bodu, označenie používa na zmenu polohy sedadla a riadidiel bez vyrušenia cyklistu. Presné nastavenie polohy je zaručené v krokoch po 0,5 mm.
 
Expresné vypúšťanie vody
S novým perforačným systémom ponúka WR5 expresné odvodnenie. Táto technická inovácia je bezprecedentná, je to revolúcia, ktoré osvieti váš vodný bicykel s cieľom uľahčiť odvodnenie po cvičení, pokiaľ bicykel vyberáte z vody.

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU

 

WR4-2
WR4-3
WR4-4
WR4-5
WR4-6
WR4-1