Už roky pracujeme na tom aby sme pre vás mali stále lepšie služby,
lepšiu zákaznícku podporu, lepší servis, lepší výber, lepšie produkty,
lepšie záruky, nákup bez rizika ...

Pozrite si teraz 10 najdôležitejších argumentov prečo
sú VIRIVKYSAUNYBAZENY.sk pre vás tá lepšia voľba.

 

1. LEPŠÍ VÝBER : V našej ponuke vždy nájdete najväščí výber víriviek, swim spa, sáun, bazénov a aquafitness produktov na jednom mieste. Máme pre Vás produkty vo všetkých cenových úrovniach, veľkostiach, parametroch.

2. LEPŠIE CENY : Zaručujeme Vám, že z pohľadu pomeru :

cena / kvalita, výkon, využiteľnosť, životnosť, celkové prevádzkové náklady, záruky u nás vždy nakúpite najlepšie.

3. LEPŠIE A KVALITNEJŠIE PRODUKTY : Od začiatku sme stavili všetko na kvalitu bez kompromisu a to v každom smere.

Prioritou pri výbere každého produktu bola kvalita, výkon, využiteľnosť , životnosť, prevádzkové náklady a najdlhšie záručné doby.

4. VIAC UPLATNENÝCH PATENTOV V PRODUKTOCH : Nakupujeme prednostne od výrobcov s vlastným vývojom, skúsenosťami v odbore, dlhou históriou . Preto Vám prinášame produkty a unikátne technológie, za ktorými sú tisíce a tisíce hodín výskumu, vývoja a práce, a teda
aj patentov jednotlivých výrobcov.

5. KRAJŠIE MODELY : S výskumom a vývojom veľmi úzko súvisí aj dizajn, a preto si dovoľujeme tvrdiť, že od tých najprestížnejších výrobcov máme v ponuke najkrajšie modely.

6. LEPŠIE TERAPEUTICKÉ A RELAXAČNÉ ZÁŽITKY : Príďte si k nám vyskúšať a sami sa presvedčíte, že ponúkame len to najlepšie. Tak spoznáte nepoznané účinky hydroterapie, aquafitness a saunovania.

7. LEPŠIE SLUŽBY : Konzultácie pred kúpou, doprava k Vám domov, vyloženie, umiestnenie na miesto, montáž, inštalácia, uvedenie do prevádzky, odborné zaškolenie, pri vírivkách a swim spa aj napustenie vodou, základná sada na úpravu vody, sada náhradných filtrov, bezplatný záručný servis, kvalifikovaný pozáručný servis, dostupnosť náhradných dielov a doplnkov, to všetko je pre nás samozrejmosťou.

8. DLHŠIE ZÁRUKY : Záruky, ktoré poskytujeme na jednotlivé produkty, sú najdlhšie možné v danom odbore, na niektoré produkty poskytujeme aj komplexné doživotné záruky .

9. LEPŠÍ SERVIS :   Najvyššia kvalita nami dodávaných produktov si vyžaduje aj dôraz na ten najlepší možný servis.

Technici, ktorí pre nás pracujú, majú dlhoročné skúsenosti a s prichádzajúcimi novinkami sa neustále vzdelávajú. Bezplatný záručný aj kvalifikovaný pozáručný servis poskytujeme nonstop.

10. VÄČŠÍ VÝBER DOPLNKOV : S istotou môžeme povedať, že len u nás máte možnosť si k vybraným produktom vyberať aj z najväčšej ponuky doplnkov pre praktické využitie alebo ešte väčší luxus. U nás máte istotu, že predajom produktu to pre nás nekončí, ale začína. Či už ide o doplnky
a nábytok k vírivkám, saunám alebo aquafitness produkty k bazénom a swim spa. Doplnky v rovnakej cene si môžete u nás kúpiť aj vtedy, keď ste základný produkt kúpili inde.

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU

 

logo