S vírivkami BEACHCOMBER máte totiž vždy istotu, že nech už si kúpite ktorýkoľvek model, vždy kúpite rovnako kvalitnú vírivku. Rozdiely sú len vo veľkosti, tvare a výbave víriviek, jacuzzi či hot tubov. Nech už vírivky BEACHCOMBER nazvete akokoľvek, vždy budú mať jedno spoločné - kvalita víriviek BEACHCOMBER je nekompromisná. 

 

rsz snowy getaway

 

 

 Stojíte pred ťažkou voľbou, akú vírivku si vybrať?  Tu viac než inde stojí za to staviť na kvalitu vírivky. Nech Vám vírivka spoľahlivo slúži mnoho a mnoho rokov...

 

Vírivka BEACHCOMBER - Kvalita overená spokojnosťou zákazníkov

 

Vysoko kvalitné konštrukcie víriviek BEACHCOMBER a nulová tolerancia k chybovosti v kontrole kvality sú zásadné časti našej firemnej filozofie. Vieme, že budovanie najvyššej kvality víriviek, je najlepší spôsob, ako mať 100% spokojných zákazníkov. Celosvetové  hodnotenie BEACHCOMBER víriviek s 98,4% spokojnosťou dokazuje, že naša vysoká úroveň integrity a zamerania na kvalitu, sú neporovnateľné v tomto priemysle.

 

Vírivky BEACHCOMBER celosvetovo povestné najnižšou spotrebou elektrickej energie pri celoročnej prevádzke v exteriéri.

 

Vírivky BEACHCOMBER sú oproti konkurencii úspornejšie o 8-57%, čo z pohľadu životnosti týchto víriviek, ktorá je viac ako 30 rokov, je mimoriadne výrazná úspora Vašich peňazí.

 

 

Vírivka BEACHCOMBER - dokonalý relax, ktorý odolá zubu času

 

Vaša vírivka BEACHCOMBER by mala obstáť v skúške času a nespôsobovať Vám žiadne starosti ani problémy. Priemerná životnosť priemyselnej vírivky je cca 2 až 5 rokov predtým, než ju nahradíte novou alebo tak zanevriete na vírivky, že už nebudete chcieť žiadnu. Vírivka BEACHCOMBER je vírivka na celý život, stačí si raz kúpiť vírivku BEACHCOMBER a ste bez starostí. Existuje nespočetné množstvo BEACHCOMBER víriviek po celom svete, ktoré sú v prevádzke už viac ako 30 rokov a stále fungujú a slúžia svojim spokojným majiteľom. Spoľahlivosť našich víriviek BEACHCOMBER ďaleko preváži produkty nižšej kvality.

 

 

Dosiaľ neprekonateľná ergonómia víriviek BEACHCOMBER a mimoriadne pohodlie sedenia či ležania v týchto unikátnych vírivkách Vás natoľko opantá, že sa Vám nebude chcieť ani vstávať a odchádzať zo svojej pohodlnej vírivky

A len čo odídete, už sa budete tešiť na ďalší deň, na ďalší dokonalý relax vo svojej vírivke.

 

Jednoduchý a moderný dizajn víriviek BEACHCOMBER má nadčasovú eleganciu.

 

Produkt, ktorý je skvele navrhnutý, prináša dokonalú harmóniu, ktorá nikdy nevyjde z módy. BEACHCOMBER je viac než len moderný a krásny dizajn. Je poctivo vyrobený pre maximálne pohodlie, bez zbytočných pozlátok a trikov. S vedomím, že krása spočíva v pevnej, dobre postavenej konštrukcii, prináša pýchu vlastníctva.

Dostane Vás aj jednoduchá a nenáročná starostlivosť o vírivku, intuitívne ovládanie vírivky a mimoriadne jednoduchý prístup k filtrom vírivky.

Predaj víriviek BEACHCOMBER, dopravu víriviek, montáž víriviek, servis víriviek, to všetko máte u nás zadarmo.