Nie všetky kanadské vírivky sú prvotriednej kvality, ako by ste od kanadských víriviek očakávali.

 

 

Beachcomber 4

 

Ako všade na svete a pomaly už vo všetkom, je aj v Kanade viacero výrobcov víriviek či hot tubov.

Keď si pozriete ich stránky, všetci sú hrdí a všetci sú najlepší.

 

Výhodné kanadské vírivky

 

Samozrejme, všetky kanadské vírivky sú v niečom dobré.  Ja študujem vírivky a výrobcov víriviek vyše 16 rokov a nie len kanadských víriviek, ale celosvetovo. 

 

Nespolieham sa na jednotlivé parametre kvality kanadských víriviek. Vsadil som všetko na kvalitu bez kompromisu a to v každom smere.

 

Preto som z množstva výrobcov kanadských víriviek  pre Vás vybral tých, ktorí majú podľa mojich dlhoročných skúseností najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť vo všetkých dôležitých parametroch pre Vašu dlhoročnú spokojnosť s kanadskými vírivkami

 

CTA virivky

 

Beachcomber HOT TUBS

 

Legendou medzi kanadskými vírivkami je mimoriadne kvalitný, rokmi overený a energeticky najúspornejší BEACHCOMBER HOT TUBS

Druhým je podľa môjho názoru  HYDROPOOL HOT TUBS so svojou úžasnou Self Clean Technology, ktorá dokáže za 15 minút kompletne vyčistiť všetku vodu vo vírivke.

Tretím v poradí v mojom výbere vo výrobe kvalitných kanadských víriviek si myslím, že je SUN RISE spas, pre svoju maximálnu snahu minimalizovať energetickú náročnosť svojich víriviek a starostlivosť o ne.

 

Samozrejme v Kanade je veľa ďalších výrobcov kvalitných víriviek, ale ako som povedal, sústredil som sa na kvalitu bez kompromisu vo všetkých dôležitých parametroch, nie len v jednom či dvoch.

Nikoho nechcem znevýhodniť, a preto otvorene hovorím, pokiaľ ma niekto presvedčí a ukáže mi kvalitnejšie kanadské vírivky, ako som vybral ja, budem to v plnej miere rešpektovať.

 

Ing. Miroslav Tančin