Využite príležitosť a buďte prví.

Získajte teraz zadarmo ten najrýchlejší prístup
 k novinkám zo sveta víriviek, sáun, bazénov a aquafitness.

CHCEM INFORMÁCIE O NOVINKÁCH

 

Najlepšie infrasauny SaunaMed majú najlepšie keramické infražiariče na trhu. Liečivé účinky infrasauny SaunaMed si môžete u nás kedykoľvek vyskúšať.


Od prvého momentu ucítite a aj uvidíte rozdiel v kvalite infrasáun SaunaMed, oproti bežne predávaným infrasaunám s keramickými žiaričmi.

Patentované DuraWave ™ infražiariče používajú technológiu, ktorá zahŕňa 100% čisté keramické prvky naplnené lávovým pieskom, aby sa dosiahlo čo najlepšie rozloženie tepla a netvorili sa žiadne chemikálie alebo toxíny.

To robí DuraWave keramické infražiariče v infrasaunách SaunaMed  najlepšími na trhu.

DuraWave ™ infražiariče boli navrhnuté a kalibrované pre zacielenie na správny vlnový rozsah 7,5 až 15 mikrónov s maximálnou časťou vlnových dĺžok na úrovni 9,4μ, čo je frekvencia, pri ktorej molekula vody rezonuje alebo vibruje.

Táto vibrácia spôsobí uvoľnenie bunkových toxínov, ako je ortuť, hliník, cholesterol a iných toxických látok, ako je síra alebo formaldehyd.Tento optimálny výstup umožňuje hlbšie preniknutie infračerveného tepla do tela, čo zlepšuje úľavu od bolesti, detoxikáciu, krvný obeh a zvýšenie prietoku periférnej krvi.

Infražiariče v infrasaunách SaunaMed sú tiež navrhnuté tak, aby boli bezpečné na dotyk.

 

 Teraz už aj on line na

LOGO INFRASAUNY