V posledných mesiacoch minulého roka som sa rozhodol kúpiť rodinnú vírivku. Nakoľko som o vírivkách v podstate nič nevedel, oslovil som viacerých predajcov z celého Slovenska.

Už som bol aj viacmenej rozhodnutý pre jednu vírivku a dodávateľa z Košíc. Vaša ponuka bola síce cenovo najvyššia, ale kvalita, prevádzkové náklady, kvalita hydromasáží a celkový komfort ma presvedčili. Okrem toho vírivka SPIRIT od výrobcu MARQUIS, ktorú ste mi ponúkli presne vyhovola aj mojej požiadavke na rozmery vírivky.

Na základe všetkých informácií, ktoré ste mi v priebehu nášho jednania dali, ma tieto fakty presvedčili a teraz môžem len povedať, že som sa rozhodol správne.

Všetky informácie, fakty a argumenty, ktoré ste mi poskytli od začiatku jednania až do konca splnili všetky moje predstavy a očakávania.

Som rád, že ste mi všetky z mojej strany kladené otázky promtne a odborne vysvetlili, na základe čoho som si uvedomil, aké veľké rozdiely vo vírivkách sú a ja som si vybral správne.

S prevádzkou vírivky som veľmi spokojný, nemám žiadne problémy, len si zvykám, že kontrolujem pH vody.

Vírivku SPIRIT , ktorú som si vybral ja , ale aj ostatné vírivky od MARQUIS môžem len odporúčať.

Veľkosť si už vyberie každý sám. Z mojej skúsenosti len toľko, že pre viac ako štvorčlennú rodinu je lepšia vírivka pre 5 - 6 osôb. Nám však ale úplne vyhovuje vírivka SPIRIT.

Dodávka aj inštalácia prebehla presne na dohodnutý deň aj hodinu. Dodávateľ je spoľahlivý a môžem ho len odporúčať.

Verím, že aj všetci noví užívatelia budú takí spokojní, ako som ja .

  

 Mikuláš, Východné Slovensko

P1030434P1030435P1030436P1030437

 

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU