V posledných mesiacoch minulého roka som sa rozhodol kúpiť rodinnú infrasaunu. Nakoľko som o infrasaunách v podstate nič nevedel, oslovil som viacerých predajcov z celého Slovenska.

Vaša ponuka infrasauny CLEARLIGHT model PREMIER 3 bola síce cenovo vyššia, ale jej kvalita celkového spracovania, prevádzkové náklady, kvalita infražiaričov, doživotná záruka, pohodlie, výborný pocit pri saunovaní a celkový komfort ma veľmi rýchlo presvedčili.

Na základe všetkých informácií, ktoré ste mi v priebehu nášho jednania dali, ma tieto fakty presvedčili a teraz môžem len povedať, že som sa rozhodol správne.

Všetky informácie, fakty a argumenty, ktoré ste mi poskytli od začiatku jednania až do konca splnili všetky moje predstavy a očakávania.

Som rád, že ste mi všetky z mojej strany kladené otázky promtne a odborne vysvetlili, na základe čoho som si uvedomil, aké veľké rozdiely v infrasaunách sú a ja som si vybral správne.

Infrasauna CLEARLIGHT je vynikajúca. Po absolvovaní masáže vo vírivke je pobyt v tejto saune hotový balzam na telo a dušu.

Infrasaunu CLEARLIGHT , ktorú som si na základe Vašich odporúčaní vybral môžem len odporúčať.

Dodávka aj inštalácia prebehla presne na dohodnutý deň aj hodinu. Dodávateľ je spoľahlivý a môžem ho len odporúčať. Verím, že aj všetci noví užívatelia týchto skvelých infrasáun budú takí spokojní, ako som ja.

  

Mikuláš, Východné Slovensko

P1030436P1030437

 

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU