Bazén LAZURITE sme si vyhliadli na internete. Oslovila nás prijateľná cena, rozmer a  vzhľad bazénu. Nakoľko sme nechceli rozkopávať pozemok, zvolili sme si nadzemnú alternatívu.

 

IMG 2045 2

 

 

Oslovili sme teda majiteľa spoločnosti DOMOSTAV Energo, s.r.o., p.  Miroslava Tančina a dohodli sme objednávku + ďalšie podrobnosti. Dodávka bazénu prebehla v riadnom termíne, dokonca ešte skôr ako bolo plánované. Rovnako rýchla bola aj montáž celého bazénu s príslušenstvom. Pôvodne by sa montáž stihla za jeden deň, v našom prípade to boli dva dni, ale len z dôvodu nepriaznivého počasia.

 

 

Pán Tančin nám ochotne vysvetlil všetko čo sa prevádzky bazéna týka, zároveň dodal tipy a rady ako sa o bazén starať, čo potom vôbec nie je náročné. Veľmi ocenili aj poradenstvo v oblasti chémie, ktorá je potrebná na udržanie vhodného stavu vody v bazéne.


Tú nám rovnako zabezpečil a dodal pán Tančin.

 

S bazénom sme veľmi spokojný. Pôsobí veľmi neštandardne a zaujímavo. Páči sa aj našim priateľom, susedom a známym. Je ako veľká horská kaďa.  Jeho údržba je veľmi jednoduchá. Dokonca oceňujeme aj to, že odkedy stojí, nebol ani raz prikrytý plachtou a napriek tomu sa na dno nedostalo toľko nečistoty ako je to pri zabudovaných bazénoch v zemi.

 

Bazén sme začali využívať koncom júla a dohromady potreboval len 3krát povysávať dno, čo zaberá maximálne 20 min. času.

 

N. Nogellová, Malinovo

 

IMG 2044