SWIM SPA ALLSEAS SPAS

ALLSEAS SPAS je európsky, ale globálne pôsobiaci  lider z oblasti wellness priemyslu s praktickými skúsenosťami viac ako 50 rokov. Dnes patrí  už k popredným svetovým  výrobcov víriviek a swim spa, v súčasnosti predáva svoje skvelé produkty  vo viac ako 50 krajinách sveta. Všetky výrobky majú certifikáciu ETL, CE, ETV a rôznych ďalšiích organizácií, ktorých úlohou je kontrolovať, aby produkty spĺňali štandardy bezpečnosti a ochrany zdravia.

SWIM SPA od Allseas spas  poskytujú vynikajúcu kvalitu aj zásluhou Lucite® akrylu, ktorý sa na výrobu používa. Trojvrstvová laminácia "Tough Bond" robí spolu s Lucite® akrylom jedny z najhrubších škrupín  v swim spa priemysle vôbec. Tak že SWIM SPA od ALLSEAS SPAS majú škrupinu tak silnú, ako je to možné.
Navyše Lucite®akryl  obsahuje vrstvu  Microban® ktorý inhibuje rast baktérií, ktoré môžu spôsobiť zápach, škvrny a  degeneráciu produktu. Microban® antimikrobiálna  ochrana je zabudovaná do Lucite® akrylátové dosky v čase výroby, tak že poskytuje  trvalý efekt.
Exkluzívny viacvrstvový zateplovací systém od ALLSEAS  zabraňuje prehrievaniu v horúčave a chráni pred chladom. Pre ultimátny efekt  izolačného systému, môžeme pridať  (voliteľné príslušenstvo) "Thermo Lock bariéry". Naše energeticky úsporný izolačný systém umožňuje SWIM SPA  od Allseas spas  zaradiť medzi najlepšie izolované produkty v tomto priemysle.


Každý kabinet SWIM SPA robíme na mieru zo syntetického, takmer bez údržbového, farebne stáleho a UV stabilného materiálu. Veľký dôraz prikladáme aj na tesnosť kabinetu ako takého a hlavne na tesnosť  v mieste kontaktu so škrupinou a základovou sklolaminátovou doskou, čo ešte posilňuje účinok tepelnej izolácie swim spa.


Nosné konštrukcie SWIM SPA  sú z  masívneho tlakovo ošetreného dreva proti škodcom, hubám plesniam a hnilobe. Všetky rohy sú zosilnené, krížovo je vystužený  celý základový rám a pod každým sedadlom sú podpery. Základová doska je z pevného a ťažkého sklolaminátu, ktorý je pripevnený ku dnu SWIM SPA. Celý swim spa tak mimoriadne spevňuje, stabilizuje, chráni jeho rám, kabinet, čerpadlá, izoláciu, bráni vniknutiu studeného vzduchu, vlhkosti a hlodavcom.

High Flow "Energy Smart" obehové  čerpadlá
Obehové čerpadlá s vysokým prietokom šetria energiu. Stačia štyri hodiny práce namiesto 24 hodín. Tým je aj výrazne menšia spotreba energie.Tu sú fakty o prevádzkové náklady na obehových čerpadiel.

  24 Hr Circ Pump 2 Speed ​​Pump .5HP Circ čerpadla (s menším rotora)

Hodín denne 24 4 4
Watts 90 450 370
Celkom kW / deň 2.16 Kw 1,8 Kw 1,48 Kw
Lacnejšie ako 24% Hr Circ - - 31,5%
% Lacnejšie ako 2 rýchlostné - - 18%


Každý SWIM SPA od Allseas Spa má čerpadlo a pripravené pripojenie už na mieste pre vás na pripojenie solárneho systému, plynového  kotla  alebo tepelného čerpadla kedykoľvek keď usúdite, že máte tento zdroj energie lacnejší, potom aj vaša vírivka či swim spa pôjde za zlomok nákladov. Poznámka: Extra obehové čerpadlo môže byť požadované pre niektoré solárne aplikácie.

Bezpečnosť na prvom mieste - Spĺňa všetky európske normy


SWIM SPA od Allseas Spas majú certifikované  schválenie elektrickej bezpečnosti  a spĺňajú všetky ostatné štandardy. Všetky sacie potrubia sú testované podľa  ASME noriem a sú 600mm od seba a každý produkt  je vybavený bezpečnostným priechodom  do filtračného systému. Keď si SWIM SPA od Allseas spas, ste krytí plánom Lifetime Support. Tak dlho, ako swim spa budete vlastniť, budete sa mať na koho obrátiť pre technickú podporu , doplnky a náhradné diely..

Dynamický systém vodného hospodárstva
•    Dual Pump "Inteligentné Flow" Filtračný systém
Ak chcete maximalizovať kvalitu vody a filtrácie, Allseas  spas  prevádzkuje  dve čerpadlá a vyše  10 m štvorcových  filtračného systému, ktorý má veľkú vysokú  účinnosť aj keď sú kúpele v prevádzke.
•    Inteligentné Flow Zvýšte Valve
Allseas Spa má patentovaný tzv. "hojdačka ventil" . Tento múdry ventil  chráni čerpadlo a rodinu otvorením v prípade, že filtre alebo nasávacie potrubie sú blokované.
•    High Flow .5HP "Energy Smart" obehové čerpadlo
Na rozdiel od 24 hodinového obehového čerpadla (ktoré postráda významné prúdenie), naše obehové čerpadlá majú veľký prietok a  udržiavajú   vodu čistejšiu a v lepšej  kvalite. Okrem toho produkujú oveľa menej  hluku a  majú podstatne nižšiu spotrebu energie.
•    "Puresafe" Ozone systém s zmiešavacou komorou
Ozón, pri správnom použití, je silný bez údržbový a osvedčený systém na úpravu vody, ktorý sa používa vo viac ako 95% spa a swim spa po celom svete. Kľúčom k akémukoľvek  dobrému ozón systému je zmiešavacia komora, ktorá zaisťuje  aby boli dezinfekčné účinky ozónu vo vode plne využité skôr, než  voda znovu vstúpi do kúpeľov, aby nepoškodil kryty a opierky hlavy.
•    Voliteľné Silver Ion (Microban) Filtre
Môžete sa rozhodnúť používať štandardné 50 mikrometrov "skladaný" filter s boost čerpadlom a 1 mikrón "iónov striebra", mikrofiltrom s vaším obehového čerpadla. Tieto jednorazové kazety sú až 50-krát účinnejšie pri odstraňovaní malých častíc , aby voda bola maximálne čistá a zároveň sa zníži spotreba látok na úpravu vody.
A aby to bolo ešte jednoduchšie, vytvorili sme vlastný prírodný kúpeľný sanitačný systém, ktorý nahrádza chemikálie a korozívne soli , nedráždi  pokožku, očí a nezapácha.

Allseas spas produkty sú navrhnuté pre ultimatívne vodné liečebné masáže.
Väčšina produktov na trhu majú malé  alebo v prevahe priame vodné trysky, ktoré len "kopú" do chrbta alebo nôh , sú nepohodlné a k ničomu.. Naše široké prúdové  trysky distribuujú vodu rovnomernejšie a naši zákazníci nám pravidelne hovoria, že to je oveľa krajší pocit.


Používame len trysky so samočistiacimi ložiskami a starostlivo vyberané pre ešte lepšiu ergonómiu. Opýtajte sa kohokoľvek, kto už má vlastnú vírivku alebo swim spa, pokiaľ teda majú aj rotačné trysky, určite Vám povedia, že sa trysky už tak ľahko netočia, alebo vôbec, často krát vypadávajú aj guličky z ložísk, pretože ložiská sú upchaté. Klipy, ktoré držia trysky na mieste  sa rozpadajú. "Aqua-ssage" prúdové ložiská sú samočistiace, rotácia je na plávajúcom hriadeli z nehrdzavejúcej ocele. S mechanizmom skrutkovania - in-out, sú ľahko odstrániteľné a nespoliehajú sa na klipy, aby držali na mieste.

ject massage big

Pulzujúca  špirála, trysky na masáž hlbokých tkanív a vzduch pridaný k masážnym tryskám sú presne umiestnené na cieľové svaly na chrbte, krku, ramenách, nohách a chodidlách (nikdy  nie na chrbticu) a vytvárajú úžasný hydromasážny zážitok. Môžete tiež nastaviť silu jednotlivých trysiek rovnako ako regulátormi používané masážne  sedadlo a  nastaviť masážnu silu aká Vám vyhovuje. Potom stačí  už len  relaxovať a užívať si.
Výkonný
Čerpadlá Spa Net sú tiché a veľmi silné, a to najmä v kombinácii s naším "Free Flow", sanitárnym systémom, ktorý používa až 50mm flexibilné hadice a  minimum ohybov. Allseas spas produkty  sú známe ako  jedny  z najtichších kúpeľov na svete s použitím kvalitných čerpadiel so špeciálnymi anti-vibračnými držiakmi.

Tvarovanie masážnych sedadiel  vám pomôže zostať na svojom mieste čo vám umožní relaxovať a užívať si kúpele. Tiež sme navrhli všetky naše kúpele tak aby celkovo ponúkali viac miesta pre nohy.

V ALLSES SPAS zodpovedne vyberáme všetkých dodávateľov. Spolupracujeme len so značkovými výrobcami prémiových produktov pre SPA  priemysel, tak by náš výsledný produkt dosahoval najvyšších požadovaných kvalít..

ZÁRUKY A PODPORA
V závislosti na modelovom rade a na jednotlivých súčastiach každého produktu sa záruky   pohybujú od  1 roka až do 5 rokov. Spokojnosť spotrebiteľov je najdôležitejším prvkom našej pozície na trhu prémiovými vírivkami. K dispozícii máme neustále takmer všetky prvotriedne značkové komponenty víriviek a ponúkame aj širokú škálu príslušenstva . Technická podpora a najlepší servis je samozrejmosťou.