SWIM SPA PREMIUM LEISURE

hot tub relaxationPrémium Leisure vyrába SWIM SPA v USA na Floride. Dnes patrí už k jedným z najväčších výrobcov SWIM SPA  víriviek na celom svete. V súčasnosti predáva svoje skvelé produkty vo viac ako 40 krajinách a distribuuje prostredníctvom svetových dodávateľov v desiatkach ďalších. Premuim Leisure získava každoročne za svoje produkty SWIM SPA a vírivky 5-hviezdičkové ocenenie od poolandspa.com, rovnako tak každoročne aj prestížnu certifikáciu výrobcu Trade-Certified. Všetky výrobky majú certifikáciu ETL, UL, CE, CSA, CEC a rôzne ďalšie organizácie, ktorých úlohou je zabezpečiť, aby produkty spĺňali štandardy bezpečnosti a ochrany zdravia.

DESIGN, ENGINEERING, A INOVÁCIE
Krivočiare navrhnutiý desing SWIM SPA  Premium Leisure je  veľmi unikátny a na rozdiel od návrhov našich konkurentov, až  natoľko, že sme si ho dali patentovať. To im dáva príjemné, oku lahodiace a vysoko vnímané hodnoty. Premium Leisure má  technický tím, ktorý  má už viac ako 100 rokov dizajnérskych  a výrobných skúseností. Tieto skúsenosti sú samozrejme pretavené  na vysokú kvalitu a mimoriadny výkon našich SWIM SPA. Každý predajca, každý komponent a každý kus elektrického zariadenia musí spĺňať prísne štandardy, než vôbec uvažujeme o jeho spojení s  niektorým  z našich SWIM SPA. Vytváranie nových dizajnov a koncepcií je pokračujúci proces, pri Premium Leisure je to aj náš záväzok, priemer je neprípustný !
1-877-BEST-SPA (237-8007 - 2016 všetky práva je podliehajú zmenám)


PREDSTAVENIE
Niektorí výrobcovia naplnia svoj produkt  bez reálnych skúseností a terapeutického opodstatnenia tryskami, ktoré sú vo väčšine prípadov zle umiestnené a teda bez účelu, pre ktorý si swim spa kupujete a často krát sú aj pod výkonové možnosti čerpadiel, ale robia to, len  aby vytvorili  ilúziu vyššej hodnoty za menej peňazí. Týmto vedome a úmyselne zavádzajú menej informovaných kupujúcich, ktorých lákajú len cenou a počtom trysiek! Pričom tieto dva aspekty sú pri kúpe tej správnej vírivky najmenej podstatné.


V Premium Leisure  sa orientujeme výsostne na špičkové výkony. Našou prioritou  je Váš maximálny relaxačný a terapeutický a športový zážitok na vysokej úrovni. Správne zvolené čerpadlá  a dimenzia potrubia v kombinácii s naším patentom  zaisťuje, že každá tryska poskytuje presné množstvo vody a tlaku. Veci, ako naša patentovaná Variable Velocity funkcia sacieho systému (VVI) , ktorá umožňuje použiť  presný tlak na trysky - to je niečo jedinečného a exkluzívneho v modeloch Premium Leisure.

V Premium Leisure si dodávateľov starostlivo vyberáme. Všetci naši dodávatelia sú výrobcami prémiových značiek pre SPA priemysel, ich firemné vízie a požiadavky na kvalitu sa zhodujú
s požiadavkami našej spoločnosti za účelom dosiahnutia najvyššej kvality všetkých našich swim spa.


Škrupina: Na vysoko kvalitnú Lucite  alebo Aristech  akrylovú  dosku je nesená viacvrstvovo vinylesterová živica potom sa ďalej spevňuje našou kompozitnou "Fiberlite" konštrukciu až získa požadovanú výslednú  pevnosť  a odolnosť.
Nosný rám: Nosná rám je vyrobený z tvrdého a trvanlivého dreva , tlakovo ošetreného proti škodcom, hubám, plesniam a hnilobe. Je to najosvedčenejšia konštrukcia z celého SPA priemyslu a zabezpečí Vám dlhé  roky bezproblémovej prevádzky.
Základová doska:  Ťažký tvarovaný list ABS plastu je  pripevnený ku dnu swim spa. Chráni celý rám swim spa, kabinet , čerpadlá, izoláciu , izoluje  a  bráni vniktutiu  hlodavcov.
Tepelná izolácia:  Naša tepelná izolácia je jednou z najúčinnejších v SPA priemysle,
toto tvrdenie môžeme podložiť odkazom na CEC ( California Energy Commission).
Kabinet: Všetky naše swim spa majú kabinet s vysoko kvalitného drevoplastu vo viacerých farebných prevedeniach s imitáciou dreva, ktorý je prakticky bez údržbový, stačí ho čas od času utrieť , ako napr. záhradný nábytok.
Termokryt: Swim spa od Premium Leisure  sú vybavené ochranným termo krytom, ktorý výrazne šetrí energiu na ohrev vody a bráni vnikaniu nečistôt keď si práve neužívate  plávania či relaxu vo svojom swim spa. Kryty Premium Leisure  spĺňa všetky normy ASTM.

 

Premium Leisure má v ponuke viacero modelov swim spa.  K dispozícii je tiež široká škála  farieb škrupiny a cabinetov, takže je si z čoho vyberať. Niektoré z našich produktov, sú tzv. ala carte, ktoré ponúkajú užívateľovi možnosť zvoliť funkcie a doplnkovú výbavu po ktorej túžia ktoré túžia; iné  modely sú zasa v maximálne výbave.  Na výrobu každého jedného swim spa - od najlacnejšieho až po ten cenovo najvyššie hodnotený - používame zásadne rovnaký materiál a rovnaké komponenty! Cenové rozdiely spôsobuje len veľkosť, tvar a celkové vybavenie. Preto máme  swim spa  pre každý váš rozpočet , ale nezabúdajte, všetky rovnako kvalitné !
 

Funkcie a možnosti
Zoznam je naozaj dlhý, tu je len krátky výpis.  Všetko  závislosti na modelovej rade a konkrétnom modeli.
•    Nerezou obložené  proti prúdové aj hydromasážne trysky
•    Vodopád , fontánky (alebo oboje)
•    LED osvetlenie v niekoľkých variantoch
•    In-line hygiena a starostlivosť o vodu (FROG)
•    Systémy STEREO
•    Dotyková obrazovka ovládacieho panelu
•    Blue Tooth
•    Wifi
•    Salt Generation
•    Air masážny systém
•    24 filtračný systém
•    Ozonátor

ZÁRUKY A PODPORA
V závislosti na modelovom rade a na jednotlivých súčastiach každého swim spa  sa záruky pohybujú od 1 roka až do 5 rokov. Spokojnosť spotrebiteľov je najdôležitejším prvkom našej pozície na trhu prémiovými swim spa. K dispozícii máme neustále takmer všetky prvotriedne značkové komponenty swim spa  a ponúkame aj širokú škálu príslušenstva . Technická podpora a najlepší servis je pre nás samozrejmosťou.