Americké vírivky PREMIUM LEISURE

familyVírivky do záhrady aj do interiéru.

Kvalitné vonkajšie či vnútorné vírivky Premium Leisure sú navrhnuté
pre zábavu a relax, dodávajú sa prevažne v plnej výbave a za skvelé ceny.


Vírivky Prémium Leisure sa vyrábajú v USA na Floride .


Premium Leisure dnes patrí už k jedným z najväčších svetových výrobcov. V súčasnosti sa tieto skvelé vírivky predávajú vo viac,
ako 40 krajinách sveta.


Premuim Leisure za svoje vírivky do interiéru aj exteriéru získava každoročne 5-hviezdičkové ocenenie od poolandspa.com ,
rovnako tak každoročne aj prestížnu certifikáciu výrobcu - Trade-Certified .

Všetky jacuzzi Premium Leisure majú certifikáciu ETL, UL, CE, CSA, CEC a rôzne ďalšie organizácie, ktorých úlohou je zabezpečiť,
aby vírivky spĺňali štandardy bezpečnosti a ochrany zdravia.


 S vlastnou vírivkou od Premium Leisure si budete užívať dlhé roky zábavy, relaxu a kvalitných masáží vo vašom súkromnom wellness.

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMôCŤ KLIKNITE TU

 

 

Design, engineering a inovácie víriviek

Krivočiare navrhnutý desing víriviek  Premium Leisure je  veľmi unikátny a na rozdiel od návrhov našich konkurentov, až  natoľko, že sme si ho dali patentovať.  To im dáva príjemné, oku lahodiace a vysoko vnímané hodnoty. Premium Leisure má  technický tím, ktorý  má už viac ako 100 rokov dizajnérskych  a výrobných skúseností.

Tieto skúsenosti sú samozrejme pretavené  na vysokú kvalitu a mimoriadny výkon našich víriviek.  Každý predajca, každý komponent a každý kus elektrického zariadenia musí spĺňať prísne štandardy, než vôbec uvažujeme o jeho spojení s  niektorou  z našich jacuzzi - víriviek. Vytváranie nových dizajnov a koncepcií je pokračujúci proces, pri Premium Leisure je to aj náš záväzok, priemer je neprípustný !

                                    Modelové rady víriviek PREMIUM LEISURE

Niektorí výrobcovia naplnia svoj produkt  bez reálnych skúseností a terapeutického opodstatnenia tryskami , ktoré sú vo väčšine prípadov zle umiestnené a teda bez účelu, pre ktorý si vírivku kupujete a často krát sú aj pod výkonové možnosti čerpadiel, ale robia to , len  aby vytvorili  ilúziu vyššej hodnoty za menej peňazí. Týmto vedome a úmyselne zavádzajú menej informovaných kupujúcich , ktorých lákajú len cenou a počtom trysiek!  Pričom tieto dva aspekty sú pri kúpe tej správnej vírivky najmenej podstatné.

V Premium Leisure  sa orientujeme výsostne na špičkové výkony. Našou prioritou je Váš maximálny relaxačný a terapeutický zážitok na vysokej úrovni. Správne zvolené čerpadlá  a dimenzia potrubia v kombinácii s naším patentom zaisťuje, že každá tryska poskytuje presné množstvo vody a tlaku. Veci, ako naša patentovaná Variable Velocity funkcia sacieho systému (VVI) , ktorá umožňuje použiť  presný tlak na trysky - to je niečo jedinečného a exkluzívneho v modeloch víriviek Premium Leisure.

 

 

 

V Premium Leisure si dodávateľov starostlivo vyberáme. Všetci naši dodávatelia sú výrobcami prémiových značiek pre SPA  priemysel, ich firemné vízie a požiadavky na kvalitu sa zhodujú
s požiadavkami našej spoločnosti za účelom dosiahnutia najvyššej kvality všetkých našich víriviek.

 

Škrupina : Na vysoko kvalitnú Lucite  alebo Aristech  akrylovú  dosku je nesená viacvrstvovo vinylesterová živica potom sa ďalej spevňuje našou kompozitnou "Fiberlite" konštrukciu až získa požadovanú výslednú  pevnosť  a odolnosť.
Nosný rám: Nosná rám je vyrobený z tvrdého a trvanlivého dreva , tlakovo ošetreného proti škodcom, hubám, plesniam a hnilobe. Je to najosvedčenejšia konštrukcia z celého SPA priemyslu a zabezpečí Vám dlhé  roky bezproblémovej prevádzky.
Základová doska :  Ťažký tvarovaný list ABS plastu je  pripevnený ku dnu vírivky. Chráni celý rám vírivky, kabinet , čerpadlá, izoláciu , izoluje  a  bráni vniknutiu  hlodavcov.
Tepelná izolácia:  Naša tepelná izolácia je jednou z najúčinnejších v SPA priemysle,
toto tvrdenie môžeme podložiť odkazom na CEC ( California Energy Commission).
Kabinet : Všetky naše vírivky majú kabinet s vysokokvalitného drevoplastu vo viacerých farebných prevedeniach s imitáciou dreva, ktorý je prakticky bez údržbový, stačí ho čas od času utrieť , ako napr. záhradný nábytok.
Termokryt : Vírivky od Premium Leisure  sú vybavené ochranným termo krytom, ktorý výrazne šetrí energiu na ohrev vody a bráni vnikaniu nečistôt keď si práve neužívate relaxu vo svojej vírivke. Kryty Premium Leisure  spĺňa všetky normy ASTM.

 

 

Premium Leisure má v ponuke viacero modelových radov a v každom modelovom rade  ponúka bohatý výber jednotlivých modelov víriviek.  K dispozícii je tiež široká škála farieb škrupiny a cabinetov , takže je si z čoho vyberať. Niektoré z našich produktov, sú tzv. ala carte, ktoré ponúkajú užívateľovi možnosť zvoliť funkcie a doplnkovú výbavu po ktorej túžia ktoré túžia; iné  modely sú zasa v maximálne výbave. Na výrobu každej jednej vírivky - od najlacnejšej až po tú cenovo najvyššie hodnotenú - používame zásadne rovnaký materiál a rovnaké komponenty! Cenové rozdiely spôsobuje len veľkosť, tvar a celkové vybavenie. Preto máme  vírivky pre každý váš rozpočet, ale nezabúdajte, všetky rovnako kvalitné !
 

 

 

Funkcie a možnosti

Zoznam je naozaj dlhý, tu je len krátky výpis.  Všetko  závislosti na modelovej rade a konkrétnej jacuzzi.
•    Nerezové trysky
•    Vodopád , fontánky (alebo oboje)
•    LED osvetlenie v niekoľkých variantoch
•    In-line hygiena a starostlivosť o vodu (FROG)
•    Systémy STEREO
•    Dotyková obrazovka ovládacieho panelu
•    Blue Tooth
•    Wifi
•    Salt Generation
•    Air masážny systém
•    24 filtračný systém
•    Ozonátor

ZÁRUKY A PODPORA
V závislosti na modelovom rade a na jednotlivých súčastiach každej vírivky sa záruky   pohybujú od  1 roka až do 5 rokov. Spokojnosť spotrebiteľov je najdôležitejším prvkom našej pozície na trhu prémiovými vírivkami. K dispozícii máme neustále takmer všetky prvotriedne značkové komponenty víriviek a ponúkame aj širokú škálu príslušenstva . Technická podpora a ten najlepší servis víriviek je pre nás samozrejmosťou.

 

banerbook 909 1

sliderVSB02909 1