Európske vírivky ALLSEAS SPAS

 

Európske vírivky mimoriadnej kvality.

 

ALLSEAS SPAS je európsky, ale globálne pôsobiaci lider v oblasti výroby víriviek a swim spa s praktickými skúsenosťami viac ako 50 rokov.

Dnes patrí už k popredným svetovým  výrobcom jacuzzi - víriviek a swim spa. V súčasnosti predáva svoje skvelé vírivky a swim spa vo viac,
ako 50 krajinách sveta. Všetky výrobky majú
certifikáciu ETL, CE, ETV a rôznych ďalšiích organizácií, ktorých úlohou je kontrolovať,
aby produkty spĺňali štandardy bezpečnosti a ochrany zdravia.


Príďte si ku nám nezáväzne a zadarmo vyskúšať čo jacuzzi od ALLSEAS SPA dokážu a aké majú funkcie!

 

REZERVUJTE SI TERMÍN SKÚŠANIA VÍRIVIEK NA:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

Jacuuzi Allseas spas  poskytujú vynikajúcu kvalitu aj zásluhou Lucite® akrylu , ktorý sa na výrobu používa.
Trojvrstvová laminácia "Tough Bond" robí spolu s Lucite® akrylom  jedny z najhrubších škrupín v spa priemysle vôbec. 

Vírivky od ALLSEAS SPA majú škrupinu tak silnú, ako je to len možné.

Navyše Lucite®akryl  obsahuje vrstvu  Microban® ktorý inhibuje rast baktérií, ktoré môžu spôsobiť zápach,škvrny a  degeneráciu škrupiny víriviek a swim spa. 

Microban® antimikrobiálna ochrana je zabudovaná do Lucite® akrylátovej dosky v čase výroby, tak že poskytuje pre vírivky a swim spa trvalý efekt.


Exkluzívny viacvrstvový zateplovací systém od ALLSEAS  zabraňuje prehrievaniu v horúčave a chráni pred chladom.
Energeticky úsporný izolačný systém umožňuje Allseas spas vírivky a swim spa zaradiť medzi najlepšie izolované produkty v tomto priemysle.


Materiál, ktorý používame.


Každý kabinet robíme na mieru zo syntetického, takmer bez údržbového, farebne stáleho a UV stabilného materiálu. Veľký dôraz prikladáme
aj na tesnosť kabinetu ako takého a hlavne na tesnosť v mieste kontaktu so škrupinou a základovou sklolaminátovou  doskou, čo ešte veľmi
výrazne posilňuje účinok tepelnej izolácie týchto jacuzzi.


Nosné konštrukcie sú z  masívneho tlakovo ošetreného dreva proti škodcom, hubám plesniam a hnilobe. Všetky  rohy sú zosilnené,
krížovo  je vystužený  celý základový rám a pod každým sedadlom sú podpery.

Základová doska je z pevného a ťažkého sklolaminátu, ktorý je pripevnený ku dnu produktu . Celý produkt tak mimoriadne spevňuje, stabilizuje,
chráni jeho rám, kabinet, čerpadlá, izoláciu, bráni vniknutiu studeného vzduchu, vlhkosti a hlodavcom.

 

                                      KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMôCŤ KLIKNITE TU

 

 

Viac podrobných informácií si prečítajte v týchto záložkách

High Flow "Energy Smart" obehové  čerpadlá
Obehové čerpadlá s vysokým prietokom šetria energiu. Stačia štyri hodiny práce namiesto 24 hodín. Tým je aj výrazne menšia spotreba energie.Tu sú fakty o prevádzkové náklady na obehových čerpadiel.

  24 Hr Circ Pump 2 Speed ​​Pump .5HP Circ čerpadla (s menším rotora)

Hodín denne 24 4 4
Watts 90 450 370
Celkom kW / deň 2.16 Kw 1,8 Kw 1,48 Kw
Lacnejšie ako 24% Hr Circ - - 31,5%
% Lacnejšie ako 2 rýchlostné - - 18%


Každý produkt  Allseas Spa má čerpadlo a pripravené pripojenie už na mieste pre vás na pripojenie solárneho systému, plynového  kotla  alebo tepelného čerpadla kedykoľvek keď usúdite, že máte tento zdroj energie lacnejší, potom aj vaša vírivka či swim spa pôjde za zlomok nákladov. Poznámka: Extra obehové čerpadlo môže byť požadované pre niektoré solárne aplikácie.

 

Modelové rady víriviek ALLSEAS SPAS

Bezpečnosť víriviek a swim spa je na prvom mieste - Spĺňa všetky európske normy

Allseas spas vírivky a swim spa majú certifikované  schválenie elektrickej bezpečnosti  a spĺňajú všetky ostatné štandardy. Všetky sacie potrubia sú testované podľa  ASME noriem a sú 600mm od seba a každý produkt  je vybavený bezpečnostným priechodom  do filtračného systému. Keď si kúpite Allseas spas vírivky alebo swim spa ste krytí plánom Lifetime Support. Tak dlho, ako ich budete vlastniť, budete sa mať na koho obrátiť pre technickú podporu, doplnky a náhradné diely.

 

Modelové rady víriviek ALLSEAS SPAS

Dynamický systém vodného hospodárstva
•    Dual Pump "Inteligentné Flow" Filtračný systém
Ak chcete maximalizovať kvalitu vody a filtrácie, Allseas  spas  prevádzkuje  dve čerpadlá a vyše  10 m štvorcových  filtračného systému, ktorý má veľkú vysokú  účinnosť aj keď sú kúpele v prevádzke.
•    Inteligentné Flow Zvýšte Valve
Allseas Spa má patentovaný tzv. "hojdačka ventil" . Tento múdry ventil  chráni čerpadlo a rodinu otvorením v prípade, že filtre alebo nasávacie potrubie sú blokované.
•    High Flow .5HP "Energy Smart" obehové čerpadlo
Na rozdiel od 24 hodinového obehového čerpadla (ktoré postráda významné prúdenie), naše obehové čerpadlá majú veľký prietok a  udržiavajú   vodu čistejšiu a v lepšej  kvalite. Okrem toho produkujú oveľa menej  hluku a  majú podstatne nižšiu spotrebu energie.
•    "Puresafe" Ozone systém s zmiešavacou komorou
Ozón, pri správnom použití, je silný bez údržbový a osvedčený systém na úpravu vody, ktorý sa používa vo viac ako 95% spa a swim spa po celom svete. Kľúčom k akémukoľvek  dobrému ozón systému je zmiešavacia komora, ktorá zaisťuje  aby boli dezinfekčné účinky ozónu vo vode plne využité skôr, než  voda znovu vstúpi do kúpeľov, aby nepoškodil kryty a opierky hlavy.
•    Voliteľné Silver Ion (Microban) Filtre
Môžete sa rozhodnúť používať štandardné 50 mikrometrov "skladaný" filter s boost čerpadlom a 1 mikrón "iónov striebra", mikrofiltrom s vaším obehového čerpadla. Tieto jednorazové kazety sú až 50-krát účinnejšie pri odstraňovaní malých častíc , aby voda bola maximálne čistá a zároveň sa zníži spotreba látok na úpravu vody.
A aby to bolo ešte jednoduchšie, vytvorili sme vlastný prírodný kúpeľný sanitačný systém, ktorý nahrádza chemikálie a korozívne soli , nedráždi  pokožku, očí a nezapácha.

 

Modelové rady víriviek ALLSEAS SPAS

Allseas spas vírivky a swim spa - ultimatívne vodné liečebné masáže

Väčšina produktov na trhu majú malé  alebo v prevahe priame vodné trysky, ktoré len "kopú" do chrbta alebo nôh , sú nepohodlné a k ničomu. Naše široké prúdové  trysky distribuujú vodu rovnomernejšie a naši zákazníci nám pravidelne hovoria, že to je oveľa krajší pocit.

Používame len trysky so samočistiacimi ložiskami a starostlivo vyberané pre ešte lepšiu ergonómiu. Opýtajte sa kohokoľvek, kto už má vlastnú vírivku alebo swim spa, pokiaľ teda majú aj rotačné trysky, určite Vám povedia, že sa trysky už tak ľahko netočia, alebo vôbec, často krát vypadávajú aj guličky z ložísk preto, že ložiská sú upchaté.Klipy, ktoré držia trysky na mieste  sa rozpadajú.

"Aqua-ssage" prúdové ložiská sú samočistiace,  rotácia je na plávajúcom hriadeli z nehrdzavejúcej ocele. S mechanizmom skrutkovania - in-out, sú ľahko odstrániteľné a nespoliehajú sa na klipy, aby držali na mieste.

ject massage big

Pulzujúca špirála, trysky na masáž hlbokých tkanív a vzduch pridaný k masážnym tryskám sú presne umiestnené na cieľové svaly na chrbte, krku, ramenách, nohách a chodidlách  (nikdy nie na chrbticu) a vytvárajú úžasný hydromasážny  zážitok. Môžete tiež nastaviť silu jednotlivých trysiek rovnako ako regulátormi používané masážne  sedadlo a nastaviť masážnu silu aká Vám vyhovuje. Potom stačí  už len relaxovať a užívať si.

Čerpadlá Spa Net sú tiché a veľmi silné, a to najmä v kombinácii s naším "Free Flow", sanitárnym systémom, ktorý používa až  50mm flexibilné hadice a  minimum ohybov. Allseas spas produkty  sú známe ako  jedny 
z najtichších kúpeľov na svete s použitím kvalitných čerpadiel so špeciálnymi anti-vibračnými držiakmi. Tvarovanie masážnych sedadiel  vám pomôže zostať na svojom mieste čo vám umožní relaxovať a užívať si kúpele.
Tiež sme navrhli všetky naše vírivky tak aby celkovo ponúkali viac miesta pre nohy.

 

Modelové rady víriviek ALLSEAS SPAS

V ALLSES SPAS zodpovedne vyberáme všetkých dodávateľov. Spolupracujeme len so značkovými výrobcami prémiových produktov pre SPA  priemysel, tak by náš výsledný produkt dosahoval najvyšších požadovaných kvalít.

 

Modelové rady víriviek ALLSEAS SPAS

ZÁRUKY A PODPORA
V závislosti na modelovom rade a na jednotlivých súčastiach každej vírivky či swim spa sa záruky   pohybujú od  5  do 1 roka. Spokojnosť spotrebiteľov je najdôležitejším prvkom našej pozície na trhu prémiovými vírivkami.
K dispozícii máme neustále takmer všetky prvotriedne značkové komponenty víriviek a ponúkame aj širokú škálu príslušenstva . Technická podpora a najlepší servis víriviek je samozrejmosťou.

 

Modelové rady víriviek ALLSEAS SPAS

banerbook 909 1

sliderVSB02909 1