Laminátové bazény BEST POOLS

best poolsokNaše laminátové bazény sú vyrábané s využitím najmodernejších technológií, z vysoko kvalitných multi-vlákno sklených rohoží (horná vrstva od 4 do 7 mm) a vrchnú vrstvu tvorí gelcoat. Vďaka tomu sú naše laminátové bazény mimoriadne odolné voči bazénovej chémii, dlhodobo odolávajú priľnutiu rias, silnému UV žiareniu, nízkym a vysokým teplotám, a vyzrážaniu kyslého dažďa.

Izolácia bazéna

Špeciálne navrhnuté pena, ktorou sú naše laminátové bazény izolované minimalizuje tepelné straty, predlžuje kúpanie a šetrí Vaše peniaze. Každý bazén je ďalej zosilnený špeciálnym kovom, ktorý nekoroduje (ostatní výrobcovia prevažne používajú papier alebo drevo).Naše bazény sú charakterizované extrémne dlhou životnosťou (viac ako 90 rokov) a schopnosťou zachovať si farbu po celú dobu životnosti.

Ponúkame Vám laminátové bazény najvyššej kvality, laminátové bazény, ktoré vyčnievajú estetickým dizajnom, funkčnosťou, jednoduchou inštaláciuo ale aj atraktívnou cenou. Vždy nájdeme riešenie zodpovedajúce vašim požiadavkám a očakávaniam. Môžete si byť istí, že rozhodnutím o kúpe laminátového bazéna BestPools budete plne spokojní s atraktívnym a stabilný produktom. To je dôvod, prečo vynakladáme všetko úsilie tak aby bola všetka naša práca synonymom spoľahlivosti. Laminátové bazény BestPools poskytujú zábavu a relaxáciu pre celú rodinu.

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU

 

Vždy čistý laminátový bazén je odrazom dobre fungujúceho systému ako celku. Laminátové bazény BEST POOLS používajú na  starostlivosť  o čistotu a teplotu vody mimoriadne efektívne technológie. Tieto technológie  pri správnom  používaní zaručujú použiteľnosť vody v laminátovom bazéne po dobu 4 - 5 rokov  a  zároveň optimalizujú spotrebu  chemických látok, elektrickej energie čím zásadne minimalizujú prevádzkové náklady. Celý systém môže byť úplne automatizovaný, sami si  môžete naprogramovať z pohodlia domova celú regulačnú techniku, osvetlenie, filtračný systém, IQ čistiacu jednotku - samočistenie bazéna, protiprúd, hydromasáž, vykurovanie, dávkovanie chémie a kontrolu hladiny a kvality vody vodné atrakcie, zastrešenie atď.

Inštalácia laminátového bazéna je otázkou len pár dní. S vopred pripravenou technológiu  a krátkym zaškolením je dokonca za určitých podmienok možná aj svojpomocná inštalácia. V neodkladných prípadoch sa dá inštalácia urobiť aj za 24 hodín.

montaz

Základné výhody laminátových bazénov BestPools:

- Vynikajúca stabilita
- vysoká kvalita a odolnosť
- dlhá životnosť
- jednoduchá inštalácia
- dobrá tepeľná izolácia