O nás

Sme Miro, Erika, Lenka, Silvia, Tomáš, Braňo, Peter a Ľuboš a spoločne nám záleží na vašej dlhodobej spokojnosti.

Nejdeme s davom, myslíme odlišne, robíme odlišne, prezentujeme nové pokrokové myšlienky, technológie a inovácie. Stereotyp a roky zastaralé riešenia u nás nenájdete.

Na všetky wellness produkty máme odlišný uhol pohľadu, preto sú naše vírivky, sauny, swim spa bazény, aquafitness produkty tak výnimočné a tak odlišné.

Spoločne veríme, že sme pre vás vybrali a stále vyberáme len to najlepšie z najlepšieho. Odlíšte sa aj vy, s našimi produktami je to jednoduché.

Prečo to robíme

Sme presvedčení, že každý človek si po svojej práci zaslúži a potrebuje relax a pohodu, ale aj regeneráciu svojich psychických a fyzických síl.

Pokiaľ aj vy pociťujete potrebu zastaviť sa alebo aspoň spomaliť, zregenerovať a nabrať nové sily, tráviť viac času s rodinou či priateľmi, tak náš slogan:

“RELAX A POHODA V POHODLÍ DOMOVA” bude čoskoro aj vaším sloganom.

Potom práve pre vás máme skvelé produkty, ktoré vám k naplneniu nášho spoločného sloganu a k vytvoreniu vášho malého rodinného wellness, či wellness kúpeľne bezpochyby pomôžu.

 

Ako to robíme?

Neúnavne a dôsledne vyberáme po celom svete najlepšie wellness produkty. Zúčastňujeme sa najväčších svetových výstav, aby sme stále prinášali aktuálne novinky zo sveta wellness a aquafitness.

Kvalitné, bezpečné, zdraviu prospešné, ľahko ovládateľné, nenáročné na údržbu, v najlepšom pomere KVALITA/CENA , za ktoré môžeme dať, ako sa povie “ruky do ohňa”.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo a technickú podporu pri výbere víriviek, swim spa, bazénov, sáun, aquafitness produktov a wellness kúpeľní od A po Z. Poskytujeme nezáväznú a bezplatnú možnosť vyskúšať si všetky produkty. Vzdelávame o vírivkách, swim spa, saunách, bazénoch, wellness a aquafitnessproduktoch.

Pomáhame v orientácii na trhu a sme aktívni v prevencii pred neinformovanými spontánnymi a na cenu orientovanými nákupmi neoverených, veľakrát aj zdraviu škodlivých či životu nebezpečných wellness produktov.

“Na trhu je veľmi veľa víriviek a iných wellness produktov, ktoré už na prvý pohľad podozrivé. Svojou akciovou super cenou úplne zatienia prirodzenú intuíciu potenciálnych zákazníkov. Mnohí tejto manipulácii obchodníkov s umelo predraženými a následne mimoriadne výhodne zlacnenými produktami veľmi ľahko podľahnú. Táto eufória z nákupu trvá len veľmi krátko, po krátkej dobe precitnú, ale to už je neskoro.”

 

Zabezpečujeme servis a náhradné diely všetkých značiek víriviek, swim spa, bazénov, sáun, aquafitness produktov a wellness kúpeľní na trhu, nie len nami dodávaných. Navrhujeme, projektujeme a realizujeme domáce aj komerčné wellness centrá a domáce či hotelové wellness kúpeľne.

Komplexne riešime starostlivosť o vodu vo vírivkách, swim spa a bazénoch. Predaj realizujeme aj na splátky a nákup bez rizika – 100% garancia.

Všetky produkty dodávame vrátane dopravy, montáže, inštalácie, uvedenia do prevádzky, zaškolenia obsluhy, záručného servisu, technickej podpory, pozáručného servisu a starostlivosti o vodu ak ide o vírivku, swim spa alebo bazén.

Wellnes zariadenia robíme na mieru od tých najmenších, do panelákovej kúpeľne, cez menšie či väčšie do hotelov a penziónov až po veľké wellness centrá. Poradenstvo, návrh, projektová dokumentácia, stavebné konanie, realizácia, uvedenie do prevádzky, zaškolenie obsluhy a kolaudácia, servis, technická podpora a starostlivosť o vodu.

Komplexné riešenie a možnosť vyskúšať si všetky produkty vopred, ešte pred zabudovaním,
či inštaláciou vo vašom domácom či komerčnom wellness zariadení je pre nás samozrejmosťou.

Všetko čo robíme sa snažíme robiť tak, aby sme mali len dlhodobo spokojných zákazníkov.

Kde sme?

Sídlo spoločnosti, centrálny sklad a hlavná kancelária je v Holíči na adrese:

Lúčky 74
908 51 Holíč

Je to malé mesto na hranici s Českou republikou s ideálnou polohou pre naše podnikanie.

Wellnes a aquafitnes produkty už dnes dovážame skutočne z celého sveta hlavne pre Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko a Rakúsko. Zo sídla spoločnosti z mesta Holíč máme tak takmer všade rovnako ďaleko.

Skúšanie všetkých wellness a aquafitness produktov máme zariadené v malebnom prostredí Myjavskej pahorkatiny, z každého smeru dobre dostupnej obci Prietrž v okrese Senica, kde vás radi privítame.

Prečo my?

1. SLUŽBY

Konzultácie pred kúpou, bezplatné poradenstvo, technická podpora, doprava k vám domov, montáž, inštalácia, uvedenie do prevádzky, odborné zaškolenie, pri vírivkách a swim spa aj napustenie vodou, starostlivosť o vodu, záručný servis, kvalifikovaný pozáručný servis, dostupnosť náhradných dielov
a doplnkov, to všetko je pre nás samozrejmosťou.

2. VÝBER

V našej ponuke vždy nájdete bohatý výber víriviek, swim spa, sáun, bazénov a aquafitness produktov na jednom mieste. Máme pre Vás produkty vo všetkých cenových úrovniach, veľkostiach, parametroch.

3. CENY

Zaručujeme Vám, že z pohľadu pomeru:
cena / kvalita, výkon, využiteľnosť, životnosť, celkové prevádzkové náklady, záruky, u nás vždy nakúpite
k vašej maximálnej spokojnosti.

4. PRODUKTY

Od začiatku sme stavili všetko na kvalitu bez kompromisu a to v každom smere. Našou prioritou pri výbere každého produktu je bezpečnosť, úžitok, kvalita, výkon, využiteľnosť , životnosť,
prevádzkové náklady a najdlhšie možné záručné doby.

Prednostne si vyberáme partnerov s vlastným vývojom, skúsenosťami v odbore, dlhou históriou.
Preto Vám prinášame produkty a unikátne technológie, za ktorými sú tisíce a tisíce hodín výskumu,
vývoja a práce, a teda aj uplatnených patentov v jednotlivých produktoch.

6. DIZAJN

S výskumom a vývojom veľmi úzko súvisí aj dizajn, a preto si dovoľujeme tvrdiť, že od tých najprestížnejších výrobcov máme v ponuke najkrajšie modely.

7. TERAPEUTICKÉ A RELAXAČNÉ ZÁŽITKY

Príďte si ku nám vyskúšať a sami sa presvedčíte, že ponúkame len to najlepšie. Tak spoznáte nepoznané účinky hydroterapie, aquafitness a saunovania. Skúšanie je nezáväzné a zadarmo.

8. ZÁRUKY

Záruky, ktoré poskytujeme na jednotlivé produkty, sú najdlhšie možné v danom odbore, na niektoré produkty poskytujeme aj komplexné doživotné záruky .

9. SERVIS

Najvyššia kvalita nami dodávaných produktov si vyžaduje aj dôraz na ten najlepší možný servis. Technici, ktorí pre nás pracujú, majú dlhoročné skúsenosti a s prichádzajúcimi novinkami sa neustále vzdelávajú. Bezplatný záručný aj kvalifikovaný pozáručný servis poskytujeme nonstop.

10. DOPLNKY

S istotou môžeme povedať, že len u nás máte možnosť si k vybraným produktom vyberať aj z najväčšej ponuky doplnkov pre praktické využitie alebo ešte väčší luxus. U nás máte istotu, že predajom produktu to pre nás nekončí, ale začína. Či už ide o doplnky a nábytok k vírivkám, saunám alebo aquafitness produkty k bazénom a swim spa. Doplnky v rovnakej cene si môžete u nás kúpiť aj vtedy, keď ste základný produkt kúpili inde.

Veríme, že všetko čo robíme nám pomáha k naplneniu nášho ciela, ktorým je vaša dlhodobá spokojnosť s našimi produktami a službami.