Vlastný aquafitness u vás

Aquafitness v posledných rokoch naberá stále viac a viac na popularite. Už to nie je len aquaaerobik. Dnes máme na výber veľké množstvo športových aktivít vo vode.

Pojem AQUAFITNESS  v sebe zahŕňa Aquabiking, Aquarunning, Aquawalking, Aquajumping, Aquaelliptical, Aquastep, Aqapoole, Aquaboxing, Aquaworkout a mnoho ďaľších. Najrozvinutejším je momentálne Aquabiking, ale ostatné vodné aktivity stále rastú.

 

Chcem si vyskúšať aquafitness

Trainer 5

Aquafitness a aquagym produkty

HYDRORIDER

HYDRORIDER

Moderné aquafitness stroje s vysokou kvalitou a odolnosťou.

AQUA GYM

AQUAGYM

Cvičenie vo vode nezaťažuje kĺby, svaly ani šľachy. Posilňuje a tvaruje svaly.

VELAQUA

VELAQUA

Vodné bicykle, ktoré nie sú tak úplne vodnými bicyklami. Čítajte ďalej.

WATERFLEX

WATERFLEX

Doprajte si poriadny workout aj pod vodou s produktami Waterflex.

AQUABACK

AQUABACK

Hľadáte jednoduché a spoľahlivé aqua fitness produkty? Objavte Aquaback.

AQUARIDER

AQUARIDER

Zostaňte vo forme aj pod vodou. A nemusíte zostať iba pri plávaní.

Pri výbere aqua fitness využite ZADARMO naše komplexné odborné poradenstvo.

Aquabiking

Aquabiking je nová vodná disciplína prijatá fitness klubmi, fyzioterapeutmi , thalassoterapeutmi kúpeľmi a wellness hotelmi. Táto aktivita je jednoduchá –  šliapať  na špeciálnom vodnom  bicykli s prednastaveným odporom, v rytme hudby , po dobu asi 45 minút. Je nutné zdôrazniť, že účinok zaručený!

Šliapanie spojené s tlakom vody pomáha hladko  rozvíjať fyzické schopnosti a kardiovaskulárnu vytrvalosť. Odpor možno nastaviť individuálne (v závislosti od typu bicykla), každá osoba si môže nastaviť obtiažnosť cvičenia, tak aby vyhovoval je fyzickej úrovni a  tréningu. Voda  vytvára stimulujúcu masáž na  žilový obeh v dolných končatinách. Vaše nohy budú  cítiť úľavu. Pohyb vody spojený s vodným cvičením pozitívne ovplyvňuje efekt pomarančovej kôry  zmierňuje jej následky. Plynulosť pohybu vo vode chráni citlivé malé kĺby, väzy a šľachy a prispieva k spoločnej flexibilite pri súčasnej minimalizácii rizika bolesti a zároveň za podstatného zvyšovania kondície.

Aquabiking je prístupný všetkým, bez ohľadu na kondíciu či fyzický stav (s výnimkou prípadov zlyhania srdca). Každý si môže upraviť jeho rýchlosť a tým aj intenzitu svojho úsilia. Ideálny pre svoju jemnosť je vhodný aj pre  seniorov, ľudí so slabými kĺbmi, nadváhou, tehotné ženy.

Aqua-walking-jogging-running – chôdza a beh vo vode na chodiacich – bežiacich pásoch v kondičnom alebo profesionálnom prevedení prispôsobených vodnému prostrediu.

Medzi aquabiking a aquawalking môžeme zaradiť zariadenie AQUA ELIPTICAL, ktoré kombinuje tieto dve aktivity a do pohybu zapája podstatne viac aj hornú polovicu tela.

Zábavným, ale veľmi účinným cvičením je AQUAJUMPING . Špeciálne trampolíny z nerezovej ocele s prispôsobenou odrazovou sieťou a bez pružín sú vo vodnom prostredí hotovým zázrakom pre všetky vekové kategórie. Nie sú len zábavné, ale aj efektívne posilňujú svaly celého tela, ktoré je pritom dokonale masírované vodou.

Aquagym

Aquagym je špeciálne vyvinutý komplex  zariadení  pre mimoriadne účinnú rehabilitáciu vo vode a následné posilnenie svalov celého tela.

Aquapower

Aquaback je posilňovanie vo vode na tomu prispôsobených zariadeniach zabezpečujúcich v kruhovom tréningu posilňovanie celého tela.

Chcete si aqua fitness vyskúšať?

Šetrné pre zdravie

Aqua fitness je vhodný takmer pre každého. Vyskúšajte cvičenie pod vodou.

Viac

Cvičte s radosťou

Cvičenie nikdy nebolo jednoduchšie. A nikdy si nevyžadovalo tak málo priestoru ako vo vašom bazéne.

Viac

Do každého bazéna

Moderné stroje pre aquafitness môžete použiť takmer v každom modernom domácom bazéne.

Viac