MARQUIS – modelový rad VECTOR 21

Aj vy máte radi novinky, inovácie, vyhýbate sa všednosti a hľadáte spôsoby ako sa odlíšiť od zaužívaných vecí? Potom svetová novinka, inovatívne vírivky VECTOR, sú bezpochyby tými najlepšími vírivkami práve pre vás.

Jacuzzi od MARQUIS, nové americké vírivky VECTOR 21 spôsobili doslova revolúciu vo vírivkách. Vo svojej triede, ale ani medzi inými prémiovými značkami, nemajú vo svete momentálne žiadnu konkurenciu.

Vlastníctvom vírivky VECTOR získavate za primeranú cenu mimoriadne hodnotnú a nadčasovú vírivku.

 

Chcem si vyskúšať vírivku

Vírivky MARQUIS z radu VECTOR 21

Americké vírivky Vector 21 majú nenapodobiteľnú a výkonnú hydromasáž, inovatívnu všestrannosť ovládania, aj oproti iným pokročilým systémom. Individuálne ovládanie relaxačnej a terapeutickej ~ liečebnej hydromasáže je pre vírivky VECTOR samozrejmosťou na každom jednom mieste vo vírivke.

V laminárnom prúdení neexistujú žiadne priečne prúdy alebo víry vody. To prináša maximalizovaný prietok vody tryskami a mimoriadne významnédynamické vodoliečebné výhody inovatívnych víriviek VECTOR 21.

Smerové a orbitálne trysky sú úplne zameniteľné a vy si môžete takto vytvoriť svoje vlastné terapeutické miesto vo vašej vírivke. Rýchlosť prietoku vody a tým aj intenzitu masáží si riadite sami z pohodlia vašej vírivky, čo vám umožňuje zvoliť si ľubovoľný tlak a prietok vody tryskami, od 0 až do 100%, a to na každom mieste vírivky zvlášť.

Pri výbere vašej vírivky využite ZADARMO naše komplexné odborné poradenstvo.

Chcete si vírivky vyskúšať?

Dokonalý relax

Vo vírivke zabudnete na všetky každodenné problémy a necháte sa bublinkami uniesť do iného sveta.

Viac

Zdravotné benefity

Účinky pravidelného pobytu vo vírivke majú pozitívny vplyv na zdravie celého tela, no osviežia aj vašu myseľ.

Viac

Prvotriedna kvalita

Vírivky v našej ponuke spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na bezproblémový chod a údržbu.

Viac

Unikátne výhody víriviek VECTOR

Patentovaný VOLTsystém prináša vysoko prietokovú terapiu, až   o 40% väčší prietok vody, ako u štandardných trysiek. Táto vysoko efektívna systémová architektúra dosahuje významné výhody hydroterapie a ekonomiky prevádzky víriviek VECTOR 21.

  • Hlbšia penetrácia svalstva bez nepohodlia pokožky
  • Tichšia a energeticky účinnejšia prevádzka
  • Lepšie výkonnosť systému v dlhodobom horizonte

Rýchlosť prietoku vody a tým aj intenzitu masáží si riadite sami z pohodlia vašej vírivky prostredníctvom patentovaných ventilov s variabilným prietokom exkluzívne u MARQUIS.

Toto vám umožňuje zvoliť si ľubovoľný tlak a prietok vody tryskami s reguláciou výkonu od 0  do 100%, a to na každom mieste vírivky zvlášť.

Jetpods sú príkladom všestrannosti a sú navrhnuté tak, aby zvládli zvýšený objem prúdenia systému VOLT.

Každý štýl Jetpod poskytuje jedinečný masážny pocit, ktorý je rozdelený medzi rôzne masážne sedadlá.

Conal Jetpods cítime ako tlmené a uvoľňujúce.
Directional Jetpods ponúkajú hlbší a cielenejší pocit z masáže.
Orbital Jetpods sa dynamicky otáčajú, aby vytvorili pocit hladenia alebo hnetenia.

Špecializované konfigurácie masážnych sedadiel pre kruhovú terapiu zabezpečuje na jednotlivých pozíciách masáž hlbokých tkanív , relaxačnú masáž , masáž shiatsu alebo švédsku masáž, reflexnú masáž chodidiel,
masáž krku.

Smerové a orbitálne trysky sú úplne zameniteľné a vy si môžete
takto vytvoriť svoje vlastné terapeutické miesto vo vašej vírivke. 

MARQUIS patentovaná prúdová tryska s potenciálom generovať prietok vody viac ako 435 L za minútu.

Tento kolosálny prúd vody z trysky Whitewater-4je ďalším príkladom inovácie high-flow terapie Marquis. Nachádza sa v priestore pre nohy, aby zvýšil výhody reflexnej masáže nôh a chodidiel, ale vhodným polohovaním vo vírivke, možete liečebnú silu tejto mega trysky využiť aj no rôzne iné časti tela vyžadujúce dokonalú masáž.

ConstantClean využíva päťstupňový proces filtrácie na odsávanie, zachytávanie a odstraňovanie nečistôt a častíc. Všetko od potu, kožného oleja a pleťového mlieka až po kožné bunky, nečistoty a zrná. Softvér SmartClean ™  automaticky naplánuje cyklus vyčistenia po každom použití vírivky naviac, oproti bežne nastaveným filtračným cyklom.

V srdci terapie s vysokým prietokom je správna konfigurácia čerpadla základom efektivity prevádzky a kvality hydromasáží.

Každá vírika značky Marquis je navrhnutá tak, aby optimalizovala výkon čerpadla a tým aj jeho dlhú životnosť.

Všetky čerpadlá víriviek VECTOR 21 sú dvojrýchlostné, čo im umožňuje poskytovať dokonalú relaxačnú aj liečebnú hydromasáž.

Marquis DuraCover udržuje teplo tam, kde patrí, vo vnútri. Z tohto dôvodu ponúka Marquis najlepšie termokryty na trhu. DuraCover je izolovaný s najlepšou certifikovanou penou s hustotou 1,5 libry.

DuraCover bojuje proti odparovaniu a udržuje vlhkosť vo vírivke. Je tiež vybavený exkluzívnym lineárnym tepelným uzáverom, ktorý zabraňuje úniku tepla. Namontované kĺbové tesnenie na koncoch dopĺňa lineárne tepelné tesnenie, zachytáva vnútorné teplo a udržuje chlad vonku.

Vírivky VECTOR 21 sú v danej triede celosvetovo vlajkovou loďou. Ponúkajú oveľa viac funkcií, pokročilých systémov v hydroterapii, starostlivosti o vodu a v celkovej efektivite prevádzky, ako aj oveľa drahšie vírivky iných značiek.

Vírivku máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu vašej novej vírivky vám pomôžeme my