Drevené bazény ABATEC

Drevené bazény ABATEC ďalekopredstihujú “supermarketové”  záhradné  bazény, rovnako ako aj nestabilné a neatraktívne stojaté bazény ostatných typov.

Nákupom dreveného bazéna od nás za porovnateľnú cenu dostanete produkt, ktorý nie je na jednu alebo dve sezóny, ale budete vlastniť bazén ktorý Vám bude slúžiť po mnoho rokov a správne používaný nestratí nič zo svojho pôvabu. Inštalácia dreveného bazéna je otázkou len pár hodín, maximálne dní, keď sa rozhodnete pre zapustený  bazén.  S vopred pripravenou technológiu a so základnými technickými zdatnosťami  je  možná aj svojpomocná inštalácia. Betónovú základovú dosku potrebujete len na veľké bazény.

 

Chcem si vyskúšať bazén

Pri výbere bazénu využite ZADARMO naše komplexné odborné poradenstvo.

Bazénové príslušenstvo

Základná výbava našich drevených bazénov obsahuje bazénovú fóliu s upevňovacími profilmi, geotextíliu pod bazén, skimer, trysky, čerpadlo, kompletnú pieskovú filtráciu, všetky potrebné armatúry, potrubia a vstupné schodíky do bazéna z nerezovej ocele.
O osadení dreveného bazéna si rozhodnete sami , podľa toho čo sa Vám najviac páči alebo čo Vám najviac vyhovuje. A samozrejme svoje rozhodnutie môžete v priebehu rokov užívania bazéna kedykoľvek zmeniť . Naše drevené bazény môžu byť zapustené, polo zapustené alebo voľne stojace na teréne.

Chcete si bazény vyskúšať?

Oddych pre celú rodinu

Nič nie je lepšie, ako si po náročnom dni skočiť do svojho vlastného bazéna.

Viac

Pravidelné plávanie

Plávanie pozitívne vplýva nielen na zdravie chrbtice, ale aj celého vášho tela.

Viac

Jednoduchá údržba

Moderné technológie sa dokonale postarajú o efektívne čistenie vášho bazéna.

Viac

Konštrukcia a technológia drevených bazénov

Masívna  systémová konštrukcia našich drevených bazénov z prvotriednej impregnovanej severskej borovice profilov 45 x 133 mm pero a drážka a nosnej konštrukcie spájanej nerezovými skrutkami  sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou, estetickým  prírodným vzhľadom , dlhou životnosťou, dobrou tepelnou izoláciou s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Drevené bazény sú UV stabilné, chemicky odolné, dokonale vodotesné, umožňujú jednoduchú inštaláciu..

Vždy čistý drevený bazén je odrazom dobre fungujúceho systému ako celku. Naše drevené bazény  používajú na  starostlivosť  o čistotu a teplotu vody mimoriadne efektívne technológie. Celý systém môže byť úplne automatizovaný, sami si  môžete naprogramovať z pohodlia domova celú regulačnú techniku , osvetlenie, filtračný systém, protiprúd, hydromasáž, vykurovanie, dávkovanie chémie a kontrolu hladiny a kvality vodyvodné atrakcie, zastrešenie.

Bazén máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu bazénu vám pomôžeme my