MARQUIS – modelový rad CELEBRITY ELITE

Tiež patríte k ľudom, ktorí chcú, aby im veci, za ktoré utratia svoje peniaze, slúžili čo najlepšie a čo najdlhšie? Aby boli kvalitné, bezpečné, ľahko ovládateľné, nenáročné na údržbu a v najlepšom možnom pomere kvalita a cena?

Potom vírivky CELEBRITY ELITE od MARQUIS sú práve pre vás tým najlepším riešením. Americké vírivky s perfektným dizajnom, vírivky, ktoré vám urobia radosť zo života.

S týmito kvalitnými a bezpečnými vírivkami zažijete veľa radosti, zábavy, relaxu a kvalitných relaxačných či liečebných hydromasáží.

 

Chcem si vyskúšať vírivku

Vírivky MARQUIS z radu CELEBRITY ELITE

Jednoduchá, úsporná a bezpečná prevádzka, nanáročnú údržba, kvalitné masáže
či dokonalý relax budú pre vás s týmito vírivkami už navždy samozrejmosťou. To všetko získate okrem dokonalej konštrukcie vírivky aj vďaka účinnej e-2-ZONE control hydroterapii, nerezovým tryskám, vodopádom, fontánkam, opierkám hlavy z vysokokvalitného materiálu EVA, kvalitnej tepelnej izolácii vírivky a termokrytu, dokonalej filtrácii SmartClean, ktorá po vás vírivku vždy poupratuje a mnoho ďaľšieho pre váš každodenný luxus a pohodlie.

Ďaľšie možnosti pre vaše pohodlie v týchto vírivkách zahŕňajú celoobvodový podhladinový Twilight ™ LED osvetlovací systém aj s podsvietenými držiakmi na nápoje, audio systém Tempo PLUS, nábytok k vírivkám a mnoho ďaľších praktických doplnkov.

Pri výbere vašej vírivky využite ZADARMO naše komplexné odborné poradenstvo.

Unikátne výhody víriviek CELEBRITY ELITE

Dokonalú vodoliečbu vo vírivke Vám zaistí s maximálnou účinnosťou práve tento unikátny patentovaný systém. S presnosťou prepočítaný High-Flow – vysoký prietok vody ide od čerpadiel cez špeciálne upravené hadice a patentované Hydro KineticTM trysky, až k špecifickej zónovej regulácii.

Vy sami si individuálne prispôsobíte intenzitu prietoku vody tryskami vírivky, podľa vlastnej osobnej citlivosti.

Takto máte vo vírivke k dispozícii ten najlepší cielený relaxačný, masážny a hydroterapeutický systém, aký vôbec môžu vírivky v danej triede ponúknuť.

Presne regulovatelný prietok vody na tryskách vírivky a ich výkon je smerovaný postupne na krk a ramená, ďalej na hrudnú a bedrovú oblasť a potom na nohy a chodidlá pre ich dokonalú reflexnú masáž.

Výsledkom je dokonalá, jemná, ale hĺbková masáž svalstva a reflexných bodov,tichá a úsporná prevádzka a dlhá životnosť.

Pohyb vody je tvorený 3 hodnotami, ktoré až spoločným pôsobením vytvoria ten správny výsledok pre účinnú masáž:

  • tlak čerpadla
  • objem vody, ktorý prechádza potrubím
  • množstvo vody, ktoré môže reálne prechádzať tryskami

Unikátny systém High Flow je jedinečný a neopakovateľný.

Jednoducho povedané je to viac vody s väčšou intenzitou presne tam, kde je to potrebné.

Smerové aj rotačné Hydro KineticTM trysky sú medzi sebou úplne zameniteľné. Vy si môžete vytvoriť svoje vlastné terapeutické miesto vo vašej vírivke.

Energetická náročnosť kvalitných víriviek je minimálna!

Vírivky CELEBRITY ELITE sú navrhnuté tak, aby vám šetrili peniaze každý deň. Dokonalá plná izolácia s vysoko hustotnej peny s najvyššou možnou hodnotou tepelného odporu, aká sa vôbec v tomto priemysle používa.

Táto pevná pena zabraňuje tepelným stratám cez škrupinu vírivky a podlahu. Izoluje inštalatérske rozvody, znižuje vibrácie, dodáva celkovú tuhosť, tlmí hluk, vibrácie a pritom výrazne šetrí náklady na energiu.

Takto spolu s vysokokvalitným a bezpečným termokrytom Dura Cover® Vám vírivky Marquis šetria energiu vrstvu po vrstve.

Vlastniť vírivku, ktorá vám šetrí peniaze – to je ešte príjemnejšie.

ConstantClean využíva päťstupňový proces filtrácie na odsávanie, zachytávanie a odstraňovanie nečistôt a častíc. Všetko od potu, kožného oleja a pleťového mlieka až po kožné bunky, nečistoty a zrná. Softvér SmartClean TM automaticky naplánuje cyklus vyčistenia po každom použití vírivky naviac, oproti bežne nastaveným filtračným cyklom.

Marquis vysoko prietoková filtrácia filtruje 100% vody v priemere 34 krát denne

V srdci terapie s vysokým prietokom je správna konfigurácia čerpadla základom efektivity prevádzky a kvality hydromasáží.

Každá vírika značky CELEBRITY ELITE je navrhnutá tak, aby optimalizovala výkon čerpadla a tým aj jeho dlhú životnosť. Všetky čerpadlá víriviek CELEBRITY ELITE sú dvojrýchlostné, čo im umožňuje poskytovať dokonalú relaxačnú aj liečebnú hydromasáž.

Marquis DuraCover udržuje teplo tam, kde patrí, vo vnútri. Z tohto dôvodu ponúka Marquis najlepšie termokryty na trhu. DuraCover je izolovaný s najlepšou certifikovanou penou s hustotou 1 libry.

DuraCover bojuje proti odparovaniu a udržuje vlhkosť vo vírivke. Je tiež vybavený exkluzívnymlineárnym tepelným uzáverom, ktorý zabraňuje úniku tepla. Namontované kĺbové tesnenie na koncoch dopĺňa lineárne tepelné tesnenie, zachytáva vnútorné teplo a udržuje chlad vonku.

Vírivky CELEBRITY ELITE sú v danej triede celosvetovo najefektívnejšie vírivky, a to aj v hydroterapii aj v úspornosti prevádzky a mimoriadne dlhej životnosti.

Ponúkajú spolu oveľa viac funkcií, pokročilých systémov v hydroterapii, starostlivosti o vodu a v celkovej efektivite prevádzky, ako aj oveľa drahšie modely iných značiek.

Chcete si vírivky vyskúšať?

Dokonalý relax

Vo vírivke zabudnete na všetky každodenné problémy a necháte sa bublinkami uniesť do iného sveta.

Viac

Zdravotné benefity

Účinky pravidelného pobytu vo vírivke majú pozitívny vplyv na zdravie celého tela, no osviežia aj vašu myseľ.

Viac

Prvotriedna kvalita

Vírivky v našej ponuke spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na bezproblémový chod a údržbu.

Viac

Vírivku máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu vašej novej vírivky vám pomôžeme my