Vírivky, cena ktorých vás poteší – najlacnejšie kvalitné vírivky

Našli sme pre vás vírivky, cena ktorých poteší určite všetkých kupujúcich s obmedzeným rozpočtom na vírivku, ktorí si chcú za svoje peniaze kúpiť kvalitnú vírivkuUž iste viete, že v našej ponuke nájdete len prvotriedne kvalitné vírivky a aj ostatné wellness a aquafitness produkty. Nie každý si však môže dovoliť najlepšie akrylátové kanadské či americké vírivky. Ale všetci si zaslúžia užívať si relax a liečebné výhody, ktoré kvalitné vírivky poskytujú. Nezáleží na výške príjmov. Riešením sú vírivky vyrábané technológiou rotačného tvarovania. Vo svete je viacero výrobcov, ale my sme opäť vsadili na kvalitu bez kompromisu. Sme presvedčení a veríme, že sa nám to podarilo viac, ako na 100%.

Vírivky GARDEN BEAUTY a GARDEN RELAX nájdete v našom e-shope: www.virivky-swimspa.sk 

Lacné vírivky GARDEN BEAUTY

Sú to vírivky, cena ktorých vás skutočne poteší, ale čo vás určite poteší ešte viac sú najvyššie možné záruky.

Doživotná záruka na vnútornú škrupinu vírivky.
Doživotná záruka na vonkajší obal – kabinet vírivky.
Doživotná záruka na podlahovú základňu vírivky.
Doživotná záruka na celú konštrukciu vírivky.
Doživotná záruka na originálny termokryt vírivky.

To vám určite ušetrí veľa peňazí do budúcnosti v porovnaní s tým, keby ste si kúpili akúkoľvek lacnú, vysvetielkovanú a tryskami precpatú vírivku bez kvalitného rodokmeňa a nejasnými zárukami.

Verím, že týmito vírivkami splníme sen každému záujemcovi o kvalitnú vírivku, ktorú si ju doteraz nemohol dovoliť len kvôli rozpočtu. V tomto smere rúcame hranice, prinášame vírivky vhodné do každej záhrady. Už sme zasa o kus bližšie k naplneniu našej ústrednej myšlienky: “RELAX A POHODA V POHODLÍ DOMOVA” 

Budeme veľmi radi, keď raz budeme môcť napísať “relax a pohoda v pohodlí každého domova”.

 

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU