Kvalitné infrasauny CLEARLIGHT

Túžite si aj vy užívať jedinečný a úžasný pocit zo saunovania, ktorý je neporovnateľne lepší oproti akejkoľvek inej infrasaune kdekoľvek na svete? Potom je pre vás výhodné vlastniť infrasaunu Clearlight. Pretože táto kvalitná infrasauna je vyvinutá lekárom.

Jemné a hlboko prenikajúce teplo v infrasaune Clearlight vás lieči, detoxikuje, omladzuje a skrášľuje. U nás si tento zážitok môžete kedykoľvek vyskúšať a vzájomne porovnávať na jednom mieste s viacerými infrasaunami. Z nového poznania budete nadšení!

 

Chcem si vyskúšať infrasaunu

IS-C-Model

Modelové rady sáun CLEARLIGHT

Pri výbere vašej infrasauny využite ZADARMO naše komplexné odborné poradenstvo.

Priaznivé účinky infrasauny CLEARLIGHT

 • Pomôže vám vyčistiť vaše tukové bunky a znižovať hmotnosť, keď to potrebujete
 • V jej pohodlí budete relaxovať a pritom účinne spalovať kalórie (až 600 kalórií v jednom saunovaní)
 • Detoxikuje dôkladne váš organizmus od ťažkých kovov, uhľovodíkových zvyškov, alkoholu, nikotínu, sodíka, cholesterolu, rezíduí liekov a pod.
 • Posilní váš kardiovaskulárny systém a pomôže vám aj pri cukrovke
 • Účinne vám pomôže pri liečbe podvrtnutí, svalových kŕčov, stuhnutosti svalov a kĺbov
 • Zmierni vaše bežné bolesti a prinesie úľavu
 • Zlepšuje až výrazne odstraňuje celulitídu, najúčinnejšie so zmenou stravovacích návykov
 • Zlepší vám výrazne kvalitu vašej pokožky a pleti, budete sa cítiť mladší
 • Pomôže vám významne od jaziev a popálenín, akné, psoriázy a ekzémov
 • Zbystrí všetky vaše zmysly, zmierni stres a únavu a odstráni aj nahromadený stres
 • Stimuluje endorfíny vo vašom mozgu a tým vám vždy zlepší náladu
 • Zlepší váš imunitný systém a zabíja mikroorganizmy ako sú baktérie a parazity
 • Posilní vaše celkové zdravie a odolnosť voči chorobám

Doživotná záruka na vašu infrasaunu CLEARLIGHT je garantovaná výrobcom. Len v infrasaunách CLEARLIGHT je patentovaná technológia karbón-keramických infražiačov. Dokonalé remeselné spracovanie do posledného detailu nájdete v každej z infrasáun CLEARLIGHT!

Chcete si sauny vyskúšať?

Príjemná teplota

V saune zabudnete na všetky každodenné problémy a necháte sa teplom uniesť do iného sveta.

Viac

Zdravotné benefity

Účinky pravidelného pobytu v saune majú pozitívny vplyv na zdravie celého tela, no osviežia aj vašu myseľ.

Viac

Prvotriedna kvalita

Sauny v našej ponuke spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na bezproblémový chod a údržbu.

Viac

Infrasauny CLEARLIGHT od Dr. Raleigh Duncan

Z mnohoročných skúseností ako lekár chiropraktik, sú znalosti a skúsenosti Dr. Duncana cítiť v každej infrasaune Clearligh.

“Začal som ako masážny terapeut a začal som používať infračervenú sauna pre svojich klientov. Prvá vec, ktorú som si všimol bolo, že ich svaly sú oveľa viac uvoľnenejšie počas krátkeho pobytu v saune – doslova som mohol cítiť rozdiel”.

Čoskoro jeho klienti začali hovoriť o ďalších výhodách terapie a chceli si kúpiť svoje vlastné infrasauny. Zrodilo sa podnikanie a Dr. Duncan hovorí, že infračervené žiarenie je čoraz viac uznávané v rôznych špecializovaných odboroch medicíny. Infrasauny Clearlight a špeciálne ich dlhé infračervené a plné spektrum infračerveného žiarenia boli navrhnuté, testované
a schválené Dr. Duncanom.

Zakladateľ Dr. Raleigh Duncan, už patentoval alebo má podané patenty na veľa technológií, ktoré používa v CLEARLIGHT saunách.

infrasauna-essential-4-c_f

Podrobnosti o saunách CLEARLIGHT

Technológia TRUE WAVE žiaričov

V posledných rokoch sa veľmi diskutovalo o tom či sú lepšie karbónové alebo keramické ohrievače.

Karbónové ohrievače produkujú vysoko kvalitné dlhé vlnové infračervené teplo, ale problém je, že produkujú malé množstvo tohto infračerveného tepla. Keramické ohrievače sú silné a produkujú veľké množstvo infračerveného tepla, ale vlnová dĺžka je kratšia, a tým pádom sú menšie
terapeutické účinky.

Teraz vám predstavíme patentované infražiariče vyvinuté z kombinácie karbónu a keramiky.
Infražiariče, ktoré sú kombináciou karbónu a keramiky, vyrábajú liečivé infračervené teplo, ktoré je bezkonkurenčné. True Wave infražiariče sú vyrobené uhlíkových vlákien hrúbky 1/1000 ľudského vlasu v kombinácii s patentovanou keramickou zlúčeninou.

Vďaka tejto unikátnej patentovanej technológii carbón-keramických infražiaričov si môžete v infrasaunách CLEARLIGHT užívať jemnejšie a hlbšie prenikajúce teplo, ktoré lieči, detoxikuje, omladzuje a skrášľuje.

A to s doživotnou zárukou nie len na tieto unikátne infražiariče, ale aj na celú saunu pre vaše bezstarostné a pohodové domáce saunovanie.

Prečo sú CLEARLIGHT “TRUE WAVE II™ ” infražiariče pre vás lepšie?

Väčšia veľkosť True Wave infražiaričov znamená väčšiu povrchovú plochu, čo má za následok nižšiu povrchovú teplotu.

Výsledkom tejto nízkej teploty je, že naše žiariče produkujú viac dlhých vĺn infračerveného tepla, ktoré je oveľa viac prospešné pre naše telo. To znamená lepší výkon v optimálnom rozsahu vlnových dĺžok 7 až 10 mikrónov s veľkou časťou vlnových dĺžok pri 9,4 mikrónoch.

Ľudské telo absorbuje viac infračerveného žiarenia v rozmedzí 9,4 mikrometrov, než v akomkoľvek inom rozsahu.

Vďaka vysokému infračervenému vyžarovaniu našich žiaričov získate najvyššiu kvalitu infračerveného tepla a dostane sa presne tam, kam ho potrebujete, do vnútra vášho tela čím získate aj najlepšie liečebné a detoxikačné účinky vašej kvalitnej infrasauny Clearlight.

Infražiariče sú v každej Clearlight infrasaune rozmiestnené tak, že obklopujú celé vaše telo a sústreďujú liečivé teplo priamo do jadra vášho tela.

CLEARLIGHT infrasauny sú výnimočné sauny s veľmi nízkym až nulovým EMF a ELF!

Ako popredná wellness spoločnosť sa v prvom rade zameriavame na vaše zdravie a bezpečnosť.
Naše True Wave II™ infražiariče sú v súčasnej dobe najefektívnejšie a najbezpečnejšie infražiariče ktoré sú v sauna priemysle k dispozícii.

Clearlight – kvalitné infrasauny sú infrasauny, ktoré dokonale eliminujú a rušia EMF aj ELF.

Elektromagnetické polia (EMF) sú energetické vlny s frekvenciami pod 300 hertzov alebo cyklov za sekundu. Extrémne nízke frekvencie (ELF) sú elektrické polia s frekvenciou od 3 do 30 hertzov.

Kvalitné infrasauny Clearlight majú absolútne najnižšie a najbezpečnejšie úrovne EMF a ELF zo všetkých infrasáun na svetovom trhu.

Hladiny EMF vo vašej Clearlight saune budú väčšinou pod 1 mg pri testovaní priamo na samotnom žiariči. To je minimálne 3 x pod platnou normou. Po centimetrových vzialenostiach od žiaročiov tieto hodnoty stále výrazne klesajú. Hladiny ELF vo vašej Clearlight saune sú 5 x pod stanovenou normou.

U našich konkurentov sú hladiny EMF/ ELF aj viac, ako 20-krát vyššie ako limitné hodnoty !!!
Niektorí ani nevedia čo EMF/ELF znamená, ako sa meria, v akých jednotkách a aké sú normy.

Čo je EMF/ELF

Elektromagnetické polia (EMF) sú energetické vlny s frekvenciami pod 300 hertzov alebo cyklov za sekundu. S elektromagnetickým poľom sa stretávame každý deň. Pochádza z každodenných vecí ako sú elektrické vedenie, radarové a mikrovlnné veže, televízne a počítačové monitory, motory, fluorescenčné osvetlenia, mikrovlnné rúry, mobilné telefóny, elektrické deky, domové elektroinštalácie a stovky ďalších bežných elektrických zariadení.

Úrovne elektromagnetických polí (EMF) z umelo vytvorených zdrojov stabilne rástli za posledných 50-100 rokov. Väčšina EMF expozície pochádza zo zvýšeného využívania elektrickej energie a nových technológií.

Ako sú EMF a ELF nebezpečné pre naše zdravie?

Aj keď rôzne štúdie štúdie priniesli rôzne výsledky, mnohí celosvetovo uznávaní odborníci sú presvedčení, že hrozba vážneho poškodenia ľudského zdravia pôsobením EMF a ELF skutočná.

Niektoré zdravotné účinky spojené s EMF:

– strata pamäti
– depresia
– strata energie
– podráždenosť
– neschopnosť sústrediť sa
– oslabený imunitný systém
– chronická únava
– bolesti hlavy

Pred výberom vašej infrasauny si dobre zvážte, či chcete byť vystavený negatívnym účinkom infrasauny v “búdke” plnej elektrosmogu, alebo si chcete nerušene v pohodlí domova užívať len skutočne samé liečivé a pozitívne účinky kvalitnej infrasauny.

Clearlight – kvalitné infrasauny sú mimoriadne energeticky úsporné s dokonalou riadiacou jednotkou. Naše True Wave II™ infražiariče pracujú pri nízkej povrchovej teplote čím výrazne šetria energiu.

Jedno saunovanie v kvalitnej infrasaune Clearlight Vás nebude bude stáť ani 20 centov.

Pocity a zmysly

Vybavenie zahŕňa možnosti vnímať relaxáciu všetkými ľudskými zmyslami. Audiosystém chromoterapia – vplyv svetla a farieb na ľudské biorytmy, aromaterapia – vplyv esenciálnych vôní na psychoemocionálnu sféru a ďalšie.

Audio, video – príslušenstvo s pripojením pre všetky vaše hudobné zariadenia.

Chromoterapia –Môžete si nastaviť osvetlenie v obľúbenej farbe, a tak priaznivo pôsobiť na Vaše vnútro.

ČERVENÁ je životná energia, ORANŽOVÁ je entuziazmus a pozitivita, ZELENÁ podporuje pokoj a vyrovnanosť, FIALOVÁ je meditačná, ŽLTÁ je radosť, MODRÁ podporuje relaxáciu a vnútorný pokoj.

Farby ovplyvňujú našu náladu a dokážu pôsobiť i na fyzickej úrovni.

Aromaterapia – pridajte obľúbené vône do vody a nechajte sa strhnúť prúdom blaženosti.

Prostredníctvom čuchu môžeme aromaterapiu využívať na liečenie psychosomatických problémov, na posilnenie duševnej a emocionálnej obnovy a k celkovému duševne fyzickému ozdraveniu.

Existuje veľa esencií, ktoré nám pomáhajú nájsť lepšiu rovnováhu medzi nami a okolitým svetom.

Napríklad LEVANDUĽA podporuje relaxáciu, pozitívne pocity a kvalitu spánku, naopak ROZMARÍN, CITRÓN A MÄTA sú ideálne na ranné prebudenie, zvýšenie pozornosti a sústredenia mysle. MAJORÁNKA a CYPRUS sprevádzajú nočný oddych, RUŽE prinášajú pokoj a vyrovnanosť, mexické AGÁVE podčiarkuje zmyselnosť, CITRONELLA uvoľňuje a oslobodzuje myseľ, naviac podporuje koncentráciu, KADIDLO má zmierňujúce a upokojujúce účinky.

Nezabudnite, že vášmu zdraviu budú prospešné len 100% prírodné vône a esenciálne oleje. NIE PRÍRODNE IDENTICKÉ !!!

Umenie kvalitných a luxusných infrasáun CLEARLIGHT

Clearlight infrasauny sú nielen vynikajúco remeselne spracované, ale tiež vyzerajú veľmi dobre!
Vyrábané sú len z najkvalitnejšieho kanadského červeného cédra alebo prvotriedneho severského smreka.

Každá Clearlight- kvalitná infrasauna je kvalitný nábytok, ktorý vylepší vzhľad každej miestnosti.

Clearlight infrasauny, modelové rady Premier a Sanctuary sú vyrábané výhradne z ECO – certifikovaného červeného kanadského cédra triedy A. Panely sú farebne zladené a ručne brúsené. Výroba sa riadi kontrolou kvality ISO-9001 s cieľom zabezpečiť, aby každá sauna dosiahla rovnako
vysoké štandardy kvality.

Všetky Clearlight infrasauny sú ETL a CE certifikované, s prehľadom spĺňajú a prekračujú všetky stanovené bezpečnostné normy.

Clearlight infrasauny, modelový rad Essential sú vyrabané z čistého tvrdého dreva severského smreka triedy A. Panely sú farebne zladené a ručne brúsené. Toto krásne biele drevo vylepší každý priestor.

Všetky Clearlight – kvalitné infrasauny boli navrhnuté výhradne pre vaše zdravie a pohodu za použitia výhradne netoxických materiálov a dodržiavania najvyšších kvalitatívnych výrobných noriem.

Detail je na špičkovej úrovni, kvalita je na špičkovej úrovni, vynikajúce služby zákazníkom – to všetko charakterizuje Clearlight infrasauny!

Znaky kvality infrasauny CLEARLIGHT

 • obklad pero a drážka z výberového červeného kanadského cédra alebo prvotriedneho severského smreku z vnútra aj zvonku infrasauny
 • tvrdené sklo, netoxické lepidlá na báze vody, takže plynovanie chemikálií vplyvom tepla je absolútne vylúčené a nemožné
 • minimálne až nulové hladiny EMF / ELF patentovaných karbón-keramických infražiaričovTrue Wave II vo všetkých infrasaunách Clearlight
 • všetky Clearlight infrasauny sú certifikované ETLa CE, aby sa zabezpečili rovnaké alebo vyššie bezpečnostné normy pre všetky produkty
 • okná na svetlo a vetranie
 • vysoká kvalita audiosystému a stereo reproduktorov
 • zabudované halogény alebo LED svetlá pre zdôraznenie nálady a na čítanie
 • ovládací panel na reguláciu teploty a času s presným digitálnym výstupom je pre vaše pohodlie umiestnený vonku aj vnútri sauny
 • všetky Clearlight infrasauny sú na 240V a v závislosti od modelu vyžadujú 15 amp alebo 20 amp okruh.
 • jedno saunovanie stojí menej ako 20 centov.

Záruka životnosti exkluzívne pre kvalitné a luxusné infrasauny CLEARLIGHT

Kvalitné infrasauny Clearlight priniesli pre náš trh neobvyklú exkluzivtu a tou je doživotná záruka.

Žiadne iné spoločnosti nemôžu ponúknuť doživotnú záruku na celú saunu, pretože nikto iný nerobí také kvalitné infrasauny ako sú infrasauny Clearlight.

Naše patentované True Wave II infražiariče majú predpokladanú prevádzkovú životnosť na viac, ako 30.000 hodín. Používaním vaše infrasauny Clearlight 5x týždenne bude životnosť vašich True Wave žiaričov minimálne 125 rokov!

Všetky Clearlight saunové kabíny sú umelo vysušené a sušia sa na vzduchu až kým nemajú do 7% obsahu vlhkosti. Potom je každý panel zlisovaný samostatne, aby bola zabezpečená jeho životnosť bez deformácií alebo prasklín. Všetky elektrické komponenty vo vašej Clearlight saune sú vyrábané podľa našich náročných noriem a akonáhle sauna vyjde z výroby v našej továrni, uvedieme saunu do prevádzky na minimálne 8 hodín, aby sme sa ubezpečili, že všetky jej funkcie sú v poriadku.

V ojedinelých prípadoch, ak by ste mali problém s vašou Clearlight infrasaunou, naša doživotná záruka sa vzťahuje komplet na celú saunu – žiariče, elektroinštaláciu, ovládanie, drevo, pánty aj celý audio systém.

S viac ako 20 ročnými podnikateľskými skúsenosťami s infrasaunami si už nikdy nebudete musieť robiť starosti, že by bolo niečo v neporiadku s vašou infrasaunou.

STAROSTLIVOSŤ O DREVO VO VAŠEJ INFRASAUNE.
Clearlight infrasauny sú vyrobené výhradne z toho najkvalitnejšieho dreva. Všetky stavby z dreva sú citlivé na drobné preliačiny, poškriabania a odretia. To je normálne a nemá to vplyv na celistvosť alebo prevádzku vašej sauny.

Drevo je živý materiál, ktorý reaguje na klimatické podmienky aj potom, čo bolo spracované do sauny. Zmena zafarbenia či nezrovnalosti ako jemné trhliny sú súčasťou prírodnej krásy dreva a v žiadnom prípade nie sú považované za chyby. Počas normálnej prevádzky môže drevo ľahko prasknúť v dôsledku vlhkostných zmien. To však nebude mať vplyv na štrukturálnu integritu sauny.

Pred expedíciou sa kontroluje konzistencia, farba a kvalita dreva. Naše infrasauny dodávame do celého sveta a počas prevozu sa na nich môžu objaviť mierne škvrny, škrabance alebo odretia.

Vo väčšine prípadov sa dajú tieto škvrny na vonkajšej strane sauny skryť pomocou malého množstva leštidla na nábytok, oleja alebo iného prostriedku na ošetrenie nábytku. Vnútorné kazy, škrabance alebo odretia sú spôsobené brúsením alebo kombináciou lepenia a brúsenia.

Všetky CLEARLIGHT INFRARED sauny majú bezpečnostý certifikát

ETL a ETL-C bezpečnostný certifikát
Normy pre Spojené štáty a Kanadu

ETL certifikujú výrobky vyše 100 rokov a sú jedným z najstarších skúšobných laboratórií na svete určených pre bezpečnosť výrobkov. Certifikácia ETL a ETL-C vám zaručí, že všetky modely Clearlight sáun boli testované pre splnenie oboch amerických a kanadských
bezpečnostných a výkonnostných noriem.

Na kvalitné luxusné infrasauny Clearlight sme zabezpečili certifikát na celú životnosť sauny a životnosť bezpečného používania.

Certified Safety CE
Normy pre Európsku úniu

Označenie CE je podmienkou pre výrobky predávané v Európe. Označenie CE identifikuje výrobok v súlade s požiadavkami na ochranu zdravia a bezpečnosť s opatreniami stanovenými v európskej legislatíve a je povinná pre zariadenia, ktoré sa používajú v Európskej únii (EÚ).

Saunu máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu vašej novej sauny vám pomôžeme my