ORGANO GOLD - káva pre zdravieZmeň svoju kávu, zmeníš svoj život

Ganederma lucidum alebo tiež Reishi patrí medzi najznámejšie a zároveň najdlhšie využívané liečivé huby na svete. Obsahuje viac ako 150 antioxidantov, 200 fytonutrientov (živín), enzýmy, aminokyseliny, vlákninu, vitamíny, polysacharidy, minerály ako napr. zinok, draslík, meď, mangán, horčík a mnoho ďalších.

Svojím zložením je považovaná za najdokonalejšie prírodné liečivo, ktoré bolo kedy objavené. V Japonsku je v súčasnej dobe Reishi odporúčaná lekármi k liečeniu viac ako 20 chorôb a rôznych zdravotných problémov a ministerstvo zdravotníctva ju odporučilo ako jediný výživový produkt, ktorý je možný kombinovať s chemoterapiou pri akomkoľvek nádorovom ochorení.

Podrobnosti o nápojoch ORGANO

Spoločnosť ORGANO™ sa uberá organickou cestou
Spoločnosť ORGANO™ je jediná severoamerická spoločnosť, ktorá sa stala partnerom najväčších certifikovaných organických plantáží Ganodermy na svete s cieľom priniesť tohto „kráľa bylín“ do západného sveta. V roku 2009 spoločnosť ORGANO™ a jej partneri oslávili slávnostné položenie základného kameňa projektu Gano Herb Industrial Park v hodnote 240 miliónov amerických dolárov, ktorý je najväčším svojho druhu na svete.

Spoločnosť ORGANO™, ako jeden z popredných svetových dodávateľov produktov obsahujúcich organicky pestovanú hubu Ganoderma lucidum, je hrdá na to, že je členom združenia Organic Trade Association (OTA). Poslaním združenia OTA je podporovať a chrániť obchodovanie s organickými produktmi tak, aby sa uskutočňovalo v prospech životného prostredia, poľnohospodárov, verejnosti a globálnej ekonomiky.

ECOCERT je renomovaný certifikačný orgán v celosvetovom meradle, ktorý kontroluje spoločnosti a poskytuje im poradenstvo v oblasti využívania ekologicky zodpovedných, environmentálne udržateľných a celosvetovo prijateľných postupov v organickom sektore. Spoločnosť ORGANO™ spoločne s partnermi z dodávateľských reťazcov dobrovoľne absolvovali certifikačný postup organizácie Ecocert.

Všetky naše produkty sa vyrábajú z najkvalitnejšej organicky pestovanej huby Ganoderma lucidum, ktorá získala nezávisle certifikát od organizácie Ecocert. Organický certifikát organizácie Ecocert získali aj mnohé produkty značky ORGANO™, okrem iných aj náš organický zelený čaj.

Zázračná huba
Ganoderma je huba s fantastickým vzhľadom, ktorá pripomína niečo nadprirodzené. Vyzerá, akoby pochádzala priamo z rozprávky Alenka v krajine zázrakov. Tieto huby sú jedinečné v tom, že vyrastajú priamo na dreve väčšinou mohutných stromov (živých alebo mŕtvych) v lesoch v tropickejších oblastiach Ázie. Pohľad na ne je veľkolepý vďaka ich dlhým hlúbikom a oranžovým klobúčikom, ale vo voľnej prírode ich takmer nevidieť, pretože sa im darí v husto zalesnených oblastiach. V spoločnosti ORGANO™ používame ako východiskový materiál iba tú najkvalitnejšiu Ganodermu, ktorá rastie nerušene na kmeňoch vysoko v horách Wuyi v čínskej provincii Fuzhou.
Vďaka čomu sú produkty značky ORGANO™ také špeciálne?
Vďaka unikátnej zložke po názvom GANODERMA
Ganederma lucidum alebo tiež Reishi patrí medzi najznámejšie a zároveň najdlhšie využívané liečivé huby na svete. Obsahuje viac ako 150 antioxidantov, 200 fytonutrientov (živín), enzýmy, aminokyseliny, vlákninu, vitamíny, polysacharidy, minerály ako napr. zinok, draslík, meď, mangán, horčík a mnoho ďalších. Svojím zložením je považovaná za najdokonalejšie prírodné liečivo, ktoré bolo kedy objavené. V Japonsku je v súčasnej dobe Reishi odporúčaná lekármi k liečeniu viac ako 20 chorôb a rôznych zdravotných problémov a ministerstvo zdravotníctva ju odporučilo ako jediný výživový produkt, ktorý je možný kombinovať s chemoterapiou pri akomkoľvek nádorovom ochorení.

Kráľ bylín
V tradičnej ázijskej medicíne už tisícky rokov patrí hube Ganoderma lucidum prvenstvo medzi všetkými ostatnými bylinami. Čínsky názov Ganoderma, Ling-zhi znamená duchovnú silu, zatiaľ čo japonské označenie Reishi možno preložiť ako „kráľ bylín“.
GANODERMA mimoriadne priaznivo pôsobí najmä pri:
–    vysokom a nízkom krvnom tlaku, srdcovej arytmii, arterioskleróze,
–    nepriechodnosti mozgových ciev, srdcovom infarkte, krvácaní do mozgu a angíne pectoris,
–    akútnej a chronickej hepatitíde a problémoch s pečeňou,
–    žalúdočných bolestiach, žalúdočných a dvanástnikových vredoch,
–    nadváhe, obezite a váhových prírastkoch u chudých ľudí,
–    vedľajších účinkoch chemoterapie,
–    tvorbe zhubných metastáz, rakovine prsníka a prostaty,
–    reume, dne a celkovom prekyslení organizmu,
–    menštruačných kŕčoch, závratoch a príznakoch klimaktéria,
–    plodnosti, zdravom tehotenstve a regenerácii po pôrode,
–    ochorení obličiek, močových ciest a ťažkostiach pri močení,
–    obnove fungovania slinivky brušnej,
–    správnej hladine cholesterolu a cukru v krvi,
–    zápche a hemoroidoch,
–    alergických ochoreniach dýchacích ciest, katare priedušiek, astme,
–    nespavosti, letargii, depresiách a rôznych neurózach,
–    bolestiach hlavy a migrénach,
–    bolestiach bedrových, ramenných a iných kĺbov,
–    obnove stratenej rovnováhy vnútorných orgánov,
–    imunitnom systéme a odolnosti voči akémukoľvek stresu.

Po tom, ako sa huby Ganoderma spracujú na prášok, pridávajú sa do radu produktov značky ORGANO™ vrátane nápojov, ako je káva Gourmet Black Coffee, Gourmet Café Latte, Gourmet Café Mocha a organický zelený čaj, červený čaj. A možno ju samozrejme nájsť v jej najčistejšej forme aj v našich výživových produktoch. Vkladá sa do rastlinných kapsúl potravinových doplnkov Ganoderma lucidum, Ganoderma lucidum Mycelium a Ganoderma Spore Powder.

Pri výbere vášho nového obľúbeného nápoja vám radi poradíme!