Swim spa MARQUIS

Hľadáte úsporný, na údržbu a prevádzku nenáročný bazén s celoročným využitím? Potom SWIM SPA ATV od výrobcu MARQUIS z USA je pre Vás určite správnou voľbou.

Môžete sa spoľahnúť, že SWIM SPA ATV od MARQUIS vám bude po každej stránke dobre slúžiť celý život. SWIM SPA ATV je swim spa nadštandardnej kvality, je to swim spa, ktoré sa dedí.

 

Chcem si vyskúšať swim spa

Výhody swim spa MARQUIS

Inovatívny dizajn, jednoznačne najsilnejšia konštrukcia v tomto priemysle, kvalitná tepelná izolácia čo šetrí vaše peniaze, variabilná regulácia protiprúdu, ktorá vám poskytne len tie najlepšie zážitky z plávania, úžasná hydromasáž typická pre MARQUIS dokonale uvoľní vaše svaly aj myseľ, mimoriadna úspornosť a jednoduché ovládanie predurčujú všetky modely SWIM SPA od Marquis na celoročné využívanie.

Pri výbere swim spa využite ZADARMO naše komplexné odborné poradenstvo.

Chcete si swim spa vyskúšať?

Moderné technológie

Swim Spa patria medzi najmodernejšie relaxačné a fitness prostriedky na celom svete.

Viac

Cvičte s radosťou

Plávanie nikdy nebolo jednoduchšie. A nikdy si nevyžadovalo tak málo priestoru ako vo vašom Swim Spa.

Viac

Jednoduchá údržba

Vďaka našim radám a tipom bude pre vás údržba vášho Swim Spa úplne jednoduchá a bezproblémová.

Viac

Swim spa ATV

MARQUIS so svojim unikátnym SWIM SPA ATV je už takmer štyri desaťročia lídrom vo vývoji a výrobe hydrodynamických produktov, ktoré sú inovatívne vyvíjané pre všetky vaše vodné aktivity a potešenie.

Vynález SWIM SPA ATV od výrobcu MARQUIS vylepší vašu skúsenosť s plávaním, cvičením vo vode na všetky spôsoby, následným relaxom spojeným s kvalitnou hydromasážou, ale i zábavou vo vode.

SWIM SPA ATV je tiež miestom, kde necháte odplaviť stres alebo sa môžete smiať a hrať s deťmi, je určené pre celú rodinu a vy môžete si ho môžete užívať celý rok a každý rok.

Podrobnosti o SWIM SPA ATV

Inovatívne sklonené bočné línie SWIM SPA ATV ™ sú viac štylizované, než typický bežný pravouhlý Swim Spa box. SWIM SPA ATV od MARQUIS vám tým dáva oveľa viac priestoru pre plávanie a cvičenie, ako všetky ostatné porovnateľne veľké swim spa.

Nech už je poloha vášho tela horizontálna pri plávaní, vertikálna počas aeróbneho cvičenia, alebo keď sedíte pri posilovacom tréningu, SWIM SPA ATV vám vždy poskytuje väčší priestor pre mobilitu a slobodné cvičenie než ktorýkoľvek iný swim spa na trhu a to bez kopania alebo búchania do stien .

Skutočná hĺbka vody 122 cm – 135 cm v SWIM SPA ATV umožňuje širšiu škálu cvičení celého tela po ponorení do vody. Voľná podlahová plocha je ľahko štruktúrovaná pre stabilnejšie a bezpečnejšie postavenie v priebehu aeróbnych cvičení.

Všetky modely SWIM SPA ATV ™ s sú vyrobené lepením polymérovou živicou pre najsilnejšiu konštrukciu v celosvetovom SWIM SPA priemysle v tomto čase. Kovalentná makromolekulárna štruktúra umožňuje absolútnu vodotesnosť SWIM SPA ATV a nepripúšťa trhlinky a praskanie aké možno nájsť v typických bežných akrylových swim spa.

Tieto polymérne živice sú používané v trupoch najdrahších a lodí a jácht v námornom priemysel .
V tradičnom swim spa sa snažia udržať štrukturálnu pevnosť s potenciálom pre akrylátové dosky.
Táto sa však môže narušovať už počas prepravy alebo inštalácie a následne pod ťarchou a tlakom toľkej vody v priebehu času.

SWIM SPA ATV od MARQUIS ™ je s vonkajším nosným rámom jedno telo – “unibody stavba”, ktorá zaisťuje maximálnu štrukturálnu integritu a tuhosť, podporenú navyše silou lepenia polymérovou živicou.

Skutočne, SWIM SPA ATV ™ je dnes najsilnejším a najkvalitnejším swim spa, ktoré môžete vlastniť pre vaše fitness, wellness a relax aktivity.

Inovatívne sú tiež vnútorné integrované schody SWIM SPA, sú postavené ako bezpečnostné schody špecificky pre bezpečné a ešte bezpečnejšie vstupovanie a vystupovanie.

Schody a podlaha SWIM SPA ATV majú na hmat hladkú ale štruktúrovanú povrchovú úpravu s protišmykovou navigáciou schodiska umožňujúcu optimálny pohyb hore, dole a pri cvičení, behaní a podobne.

V akrylových swim spa s klzkým povrchom, ktorý môže zneistiť váš stabilný postoj a spôsobiť nepríjemnosti si musíte dávať pozor s každým krokom.

LED osvetlenie pozdĺž schodov je u SWIM SPA ATV štandardom pre lepšiu viditeľnosť a hlavne bezpečnosť aj za šera či tmy. Ďalekosiahle bočné farebné línie a ďalšie vizuálne kontaktné miesta pre vaše bezpečné tréningy nie sú povrchné samolepky, ktoré môžu zmiznúť v priebehu času. Sú pevne viazané do polymérnej štruktúry živíc a vydržia tak dlho, ako samotné SWIM SPA.

SWIM SPA ATV od MARQUIS je viac oveľa ako len bežné tradičné swim spa. Dizajn hydrodynamického prietoku vody, kontrola a absolútna reguľovateňosť protiprúdu je špecialitou firmy Marquis.

Tri páry turbo trysiek, každá so silou prietoku 303 – 461 l za minútu, na plný výkon vyše 1800 – 2766 l za minútu! Tieto tri páry turbo trysiek Vám poskytujú taký prietok vody, ktorý si môžete optimálne prispôsobovať každému Vášmu vodnému cvičeniu. Tri nezávislé dvoj rýchlostné čerpadlá ponúkajú plné spektrum možností prietokov vody.

Čerpadlá môžu generovať vyše 160.000 l prietoku za hodinu a predstihujú tak v súťaži každú konkureciu. Prinesú Vám tie najprísnejšie tréningy v každom tempe. Prispôsobovaním prietoku vody v každom páre trysiek máte možnosť vytvoriť líšiace sa množstvo vztlaku pre rozdielne zóny tela.

Široká balancia prietoku vody pomáha udržať pozíciu v prúde a variovaním stupňov sily si zabezpečujete rozdielny odpor v rozdielnych hĺbkach. Prídavné dávky vzduchu ešte zvyšujú silu prietoku.

Toto flexibilné riadenie prietoku Vám dovoľuje vytvoriť ten správny režim pre Váš typ tela a každý druh cvičenia, plaveckú výkonnosť aj relax, známe hydroterapeutické trysky a kontrolu prietoku vody v sedadlách určených pre komplexnú hydromasáž nôh a celého tela tela.

Využitím Marquis patentovaného vysokého prietoku a nízkeho tlaku, hlbokého masážneho terapeutického sedadla a ochladzovanie po cvičení ponúka dôležité výhody masáže svalov a mäkkého tkaniva.

Dlhoročná technológia a reputácia MARQUIS je prenesená aj do SWIM SPA ATV. Anti-mikrobionálna filtrácia, výkonný ozonátor a SMARTCLEAN automatické čistenie v cykloch pracuje s jednoduchým sanitačným procesom umožňujúcim hodiny, dni, tyždne a mesiace neustáleho čistenia vody.

AQUATIC TRAINING je v súčasnosti dôležitou súčasťou športu, fitness, zdravia a wellness. Slúži na zlepšenie výkonu pri súťaži, zlepšenie kondície alebo rehabilitácii po zranení alebo pre lepšiu rovnováhu Vášho zdravia.

Voda prináša prostredie, ktoré Vám dovoľuje ponoriť svoje telo a zlepšiť zdravie bez sily, ktorá sa spája s behaním alebo inými aerobnými aktivitami. Ale pre veľa ľudí mohol byť prístup do vody, ktorý môžu používať pravidelne, efektívne a cenovo dostupne v každodenom živote výzvou. Až doteraz!

Dave Scott je 6 násobný Ironman® majster sveta a prvý v Ironman® sieni slávy je partnerom MARQUIS pre SWIM SPA ATV.

Dave sa spojil s Marquis® a vyvíja školiace programy pre všetky stupne pokročilosti a vekové skupiny na podporu zdravia a kondíciu pre všetkých ľudí,fitness úrovne a cieľov.

Marquis je nadšený, že má Davea ako partnera pre túto dôležitú kategórii vodného vzdelávania,
ktorej môže poskytnúť toľko potrebnej pomoci pre športovcov, začínajúcich športovcov a ľudí, ktorí len chcú pridať fitness k svojmu životu.

Tu nájdete viac o Daveovi : http://davescottinc.com/

Swim spa máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu swim spa vám pomôžeme my