SpaBalancer spôsobil revolúciu v bezchlórovej starostlivosti o vodu vo vírivkách, swim spa i bazénoch !

Dávkovanie raz za týždeň a voda vo vírivke, swim spa alebo bazéne zostane čistá, ako horský potôčik po celý rok! To všetko vďaka SpaBalancer – jedinečnej zmesi z prírodných minerálnych a rastlinných látok – enzýmov.

Už žiadne agresívne chlórové, brómové alebo kyslíkové dezinfekcie, ktoré okrem toho že sú agresívne, zdraviu škodlivé, zapáchajú majú ešte aj veľa nedostatkov v starostlivosti o vodu vo vírivkách, swim spa, a bazénoch. Sú len dlhodobo zaužívané. SpaBalancer je revolučný.

SpaBalancer – baktérie nemajú šancu

SpaBalancer všetky cudzie látky vo vode vírivky, swim spa či bazénu uzavrie na molekulárnej úrovni do kapsule. Škodlivé baktérie sa tak oddelia od živín a už sa nemnožia. Znečistenie uzavreté do kapsúl sa kompletne odstráni na filtroch. Biologické filmy sa nevytvárajú. SpaBalancer rozpozná nielen znečistenie, ale i vo vode rozpustené látky napr. vápnik, železo, meď a mangán. Vďaka jedinečnému účinku sú i tieto látky uzatvorené do kapsúl a odstraňované na filtroch. Tiež oleje, tuky a močovina sú týmto spôsobom zneškodňované a odstraňované. Voda získava kvalitu pramenitej vody, je krištáľovo čistá, bez zápachu a príjemne mäkká k pokožke.

SpaBalancer je inovačný prostriedok, s ktorým udržíte vodu vo vašej vírivke, swim spa či bazéne čistú, jasnú a bez zápachu a bez chlóru. Vďaka prostriedku SpaBalancer bude voda vo vašej vírivke, swim spa či bazéne obzvlášť mäkká a vaša pokožka už nebude podráždená. Podráždená pokožka tak bude minulosťou, vaša pokožka si zachová prirodzený ochranný plášť a nebude viac suchá. Aj s citlivou pokožkou alebo neurodermitis si opäť môžete vychutnať kúpanie vo vírivke.

SpaBalancer mení obsah vápnika vo vode víriviek, swim spa a bazénov a chráni tak technické zariadenie vírivky. Vďaka tomu sa výrazne zvyšuje životnosť vírivky a vy sa môžete vyhnúť drahej oprave čerpadiel zanesených vápencom a skorodovaného ohrevu. Taktiež aj u podhlavníkov a termo krytu sa dosiahne výrazne dlhšia životnosť, nakoľko už nebudú vystavené účinkom agresívnych pár dezinfekčných prostriedkov.

So SpaBalancerom si pobyt vo vírivke užijete naplno

Namiesto nutnosti meniť vodu vo vírivke každé dva až štyri mesiace, môžete so SpaBalancerom vodu využívať oveľa dlhšie. Šetríte tak životné prostredie a zároveň aj energiu a peniaze.

Najväčšie výhody prostriedku SpaBalancer:

 • extrémne jednoduchá starostlivosť o vodu: jedna odmerka za týždeň.
 • SpaBalancer udržuje prirodzenú hodnotu pH vody a funguje pri akomkoľvek pH vody.
 • funguje pri akejkoľvek tvrdosti vody.
 • voda vo vírivke je bez zápachu.
 • nad hladinou vody už nebudú žiadne usadeniny vápenca a znečistenie.
 • bez použitia krému: voda je príjemne mäkká a prospieva pokožke.
 • bez kožných problémov: bez škriabania, svrbenia, napätia. I pri neurodermitis si môžete vírivku vychutnávať.
 • bez červených alebo zapálených očí.
 • bez dýchacích problémov.
 • nebudete sa musieť sprchovať, aby ste sa po použití vírivky zbavili obvyklého chlórového zápachu.
 • podhlavníky, kryt izolácie a umelohmotná povrchová vrstva vírivky už nebudú poškodzované.
 • nebudete už musieť často meniť vodu: výmena vody len raz za rok.
 • keď nebudete vírivku používať (napr. dovolenka), zostane voda krištáľovo čistá po dobu štyroch týždňov – bez toho, aby ste po túto dobu pridávali SpaBalancer.

Viac a hlavne detailnejšie sa tejto téme venujem v poučnom a zaujímavom e-booku: ” 3 základné tajomstvá skutočne čistej a zdravej vody vo vírivkách, swim spa a bazénoch.”

Stiahnite si ho zadarmo na našej stránke. Revolučné prípravky SpaBalancer budeme mať v predaji od 1.10.

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU