MARQUIS – modelový rad CELEBRITY HOT TUBS

Americké vírivky Celebrity Hot Tubs boli zámerne vytvorené pre všetkých, ktorí milujú kvalitu, ale majú na vírivku stanovený rozpočet.

Tieto skvelé vírivky od MARQUIS prelomili bariéru luxusu a ukázali svetu, že každý môže mať kvalitnú, bezpečnú a nenáročnú vírivku, nie len celebrity. S vírivkami Celebrity Hot Tubs od MARQUIS si odteraz, bez ohľadu na rozpočet, môže každý užívať pocitu luxusu z vlastnej vírivky.

Štandardné funkcie víriviek CELEBRITY poskytujú všetko, čo potrebujete v jednom fantastickom balení relaxačného a energeticky efektívneho zariadenia.

 

Chcem si vyskúšať vírivku

Vírivky MARQUIS z radu CELEBRITY HOT TUBS

Vírivky “Celebrity Hot Tubs” sú navrhnuté pre terapiu, zábavu a jednoduchosť ovládania.

Pridajte trochu štatútu celebrity vášmu životnému štýlu, s vírivkou Celebrity Hot Tub si to môžete dovoliť. Či už si chcete v pokoji oddýchnuť, byť s deťmi, užiť si romantiku so svojou láskou, alebo si užívať párty celú noc, sú vírivky Celebrity Hot Tubs tým správnym miestom.

Ktorýkoľvek model víriviek Celebrity Hot Tubs si vyberiete, bude hrať vedúcu úlohu vo vašom živote, krok za krokom.  Jednoduchosť ovládania, nenáročná údržba, bezpečnosť prevádzky a kvalita spracovania týchto víriviek vám dokážu, že sú pre vás správnou voľbou.

Pri výbere vašej vírivky využite ZADARMO naše komplexné odborné poradenstvo.

Unikátne výhody víriviek Celebrity HotTubs

Dokonalú vodoliečbu vo vírivke Vám zaistí s maximálnou účinnosťou práve tento unikátny patentovaný systém.

S presnosťou prepočítaný High-Flow – vysoký prietok vody ide od čerpadiel cez špeciálne upravené hadice a patentované Hydro KineticTM trysky, až k špecifickej zónovej regulácii.

Vy sami si individuálne prispôsobíte intenzitu prietoku vody tryskami vírivky, podľa vlastnej osobnej citlivosti.

Takto máte vo vírivke k dispozícii ten najlepší cielený relaxačný, masážny a hydroterapeutický systém, aký vôbec môžu vírivky v danej triede ponúknuť.

Presne regulovateľný prietok vody na tryskách vírivky a ich výkon je smerovaný postupne na krk a ramená, ďalej na hrudnú a bedrovú oblasť a potom na nohy a chodidlá pre ich dokonalú reflexnú masáž.

Výsledkom je jemná, ale hĺbková masáž svalstva a reflexných bodov.

Pohyb vody je tvorený 3 hodnotami, ktoré až spoločným pôsobením vytvoria ten správny výsledok pre účinnú masáž:

  • tlak čerpadla
  • objem vody, ktorý prechádza potrubím
  • množstvo vody, ktoré môže reálne prechádzať tryskami

Unikátny systém High Flow je jedinečný a neopakovateľný.

Jednoducho povedané je to viac vody s väčšou intenzitou presne tam, kde je to potrebné.

Smerové aj rotačné Hydro KineticTM trysky sú medzi sebou úplne zameniteľné. Vy si môžete vytvoriť svoje vlastné terapeutické miesto vo vašej vírivke.

Vírivky CELEBRITY HOT TUBS patria v danej triede s izoláciou Vap-R-Lock TM k najúspornejším vírivkám.

Takto spolu s kvalitným a bezpečným termokrytom Dura Cover® vám vírivky od Marquis šetria energiu vrstvu po vrstve.

ConstantClean využíva päťstupňový proces filtrácie na odsávanie, zachytávanie a odstraňovanie nečistôt a častíc. Všetko od potu, kožného oleja a pleťového mlieka až po kožné bunky, nečistoty a zrná.

Softvér SmartClean TM automaticky naplánuje cyklus vyčistenia po každompoužití vírivky naviac, oproti bežne nastaveným filtračným cyklom. Marquis vysoko prietoková filtrácia filtruje 100% vody v priemere 34 krát denne.

V srdci terapie s vysokým prietokom je správna konfigurácia čerpadla základom efektivity prevádzky a kvality hydromasáží.

Každá vírika značky CELEBRITY HOT TUBS je navrhnutá tak, aby optimalizovala výkon čerpadla a tým aj jeho dlhú životnosť.

Hlavné hydromasážne čerpadlá víriviek CELEBRITY HOT TUBS sú dvojrýchlostné, čo im umožňuje poskytovať dokonalú relaxačnú aj liečebnú hydromasáž.

Marquis DuraCover udržuje teplo tam, kde patrí, vo vnútri. Z tohto dôvodu ponúka Marquis najlepšie termokryty na trhu. DuraCover je izolovaný s najlepšou certifikovanou penou s hustotou 1 libry. DuraCover bojuje proti odparovaniu a udržuje vlhkosť vo vírivke.

Je tiež vybavený exkluzívnym lineárnym tepelným uzáverom, ktorý zabraňuje úniku tepla. Namontované kĺbové tesnenie na koncoch dopĺňa lineárne tepelné tesnenie, zachytáva vnútorné teplo a udržuje chlad vonku.

Vírivky CELEBRITY HOT TUBS sú v danej triede vysoko efektívne po každej stránke.

Ponúkajú spolu oveľa viac funkcií, pokročilých systémov v hydroterapii, starostlivosti o vodu, celkovej efektivite prevádzky, ako oveľa drahšie modely iných značiek.

Chcete si vírivky vyskúšať?

Dokonalý relax

Vo vírivke zabudnete na všetky každodenné problémy a necháte sa bublinkami uniesť do iného sveta.

Viac

Zdravotné benefity

Účinky pravidelného pobytu vo vírivke majú pozitívny vplyv na zdravie celého tela, no osviežia aj vašu myseľ.

Viac

Prvotriedna kvalita

Vírivky v našej ponuke spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na bezproblémový chod a údržbu.

Viac

Vírivku máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu vašej novej vírivky vám pomôžeme my