MARQUIS – modelový rad Crown

Patríte medzi milovníkov luxusu, pohodlia, dokonalosti a tých nalepších relaxačných a liečebných hydromasáží, aké si len od vírivky môžete priať?

Potom sú toto tieto luxusné vírivky navrhované a vyrábané práve pre vás, toto sú vírivky, z ktorých nikdy nebudete chcieť odísť.

Do detailov prepracovaný dizajn týchto skvelých víriviek je orientovaný hlavne na vaše vlastné pohodlie, z ktorého si budete do maxima užívať mimoriadne progresívnu relaxačnú či liečebnú hydromasáž a vysoký výkon.

Vyskúšajte naše vírivky aj vy!

 

Chcem si vyskúšať vírivku

Vírivky MARQUIS z modelového radu CROWN

Každá vírivka je navrhnutá na jednoduché používanie a minimálnu starostlivosť pri zachovaní maximálnej kvality spracovania a bezpečnosti používania.

Každá z víriviek MARQUIS je tvorená s láskou, aby vám vždy poskytovala len tie najlepšie zážitky z vírivky a to po každej stránke.

Teraz máte vo vlastnej vírivke CROWN k dispozícii ten najlepší cielený relaxačný a terapeutický hydromasážny systém, aký vôbec môžu vírivky súčasnej doby ponúknuť.
Doprajte si ho naplno, relaxujte a nechajte sa hýčkať. Zaslúžite si to.

Osobne nepoznám lepšie hydromasážne vírivky.
Kvalita hydromasáží, ktorú tieto vírivky poskytujú je podľa mojich doterajších skúseností a znalostí víriviek v súčasnej dobe neprekonateľná.

Pri výbere vašej vírivky využite ZADARMO naše komplexné odborné poradenstvo.

Chcete si vírivky vyskúšať?

Dokonalý relax

Vo vírivke zabudnete na všetky každodenné problémy a necháte sa bublinkami uniesť do iného sveta.

Viac

Zdravotné benefity

Účinky pravidelného pobytu vo vírivke majú pozitívny vplyv na zdravie celého tela, no osviežia aj vašu myseľ.

Viac

Prvotriedna kvalita

Vírivky v našej ponuke spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na bezproblémový chod a údržbu.

Viac

Unikátne výhody víriviek MARQUIS CROWN

Dokonalú vodoliečbu vo vírivke Vám zaistí s maximálnou účinnosťou práve tento unikátny patentovaný systém.

S presnosťou prepočítaný High-Flow – vysoký prietok vody ide od čerpadiel cez špeciálne upravené hadice a patentované Hydro Kinetic™ trysky, až k špecifickej zónovej regulácii – H.O.T.ZONE™.

Vy sami si individuálne prispôsobíte intenzitu prietoku vody tryskami vírivky, podľa vlastnej osobnej citlivosti a konkrétnej oblasti Vášho tela.

Takto máte vo vírivke k dispozícii ten najlepší cielený relaxačný, masážny a hydroterapeutický systém, aký vôbec môžu vírivky súčasnej doby ponúknuť.

Presne regulovatelný prietok vody na tryskách vírivky a ich výkon je smerovaný postupne na krk a ramená, ďalej na hrudnú a bedrovú oblasť a potom na nohy a chodidlá pre ich dokonalú reflexnú masáž. Výsledkom je dokonalá, jemná, ale hĺbková masáž svalstva a reflexných bodov,
tichá a úsporná prevádzka a dlhá životnosť.

Patentované trysky a dokonale ergonomické masážne sedadlá. Pohyb vody je tvorený 3 hodnotami, ktoré až spoločným pôsobením vytvoria ten správny výsledok pre účinnú masáž:

  • tlak čerpadla
  • objem vody, ktorý prechádza potrubím
  • množstvo vody, ktoré môže reálne prechádzať tryskami

Unikátny systém High Flow je jedinečný a s možnosťou patentovanej trojzónovej regulácie prietoku vody v rámci jedného miesta aj neopakovateľný. Jednoducho povedané je to viac vody s väčšou intenzitou presne tam, kde je to práve potrebujete.

Smerové aj rotačné Hydro Kinetic™ trysky sú medzi sebou úplne zameniteľné. Vy si môžete vytvoriť svoje vlastné terapeutické miesto vo vašej vírivke.

Energetická náročnosť kvalitných víriviek je minimálna! Vírivky Marquis sú navrhnuté tak, aby vám šetrili peniaze každý deň .

Dokonalá plná izolácia s vysoko hustotnej peny s najvyššou možnou hodnotou tepelného odporu, aká sa vôbec v tomto priemysle používa. Táto pevná pena zabraňuje tepelným stratám cez škrupinu vírivky a podlahu. Izoluje inštalatérske rozvody, znižuje vibrácie, dodáva celkovú tuhosť,
tlmí hluk, vibrácie a pritom výrazne šetrí náklady na energiu.

Takto spolu s vysokokvalitným a bezpečným termokrytom Dura Cover® Vám vírivky Marquis šetria energiu vrstvu po vrstve.

Vlastniť vírivku, ktorá vám šetrí peniaze – to je ešte príjemnejšie.

ConstantClean využíva päťstupňový proces filtrácie na odsávanie, zachytávanie a odstraňovanie nečistôt a častíc. Všetko od potu, kožného oleja a pleťového mlieka až po kožné bunky, nečistoty a zrná. Softvér SmartClean ™  automaticky naplánuje cyklus vyčistenia po každom použití vírivky naviac, oproti bežne nastaveným filtračným cyklom.

Marquis vysoko prietoková filtrácia filtruje 100% vody v priemere 34 krát denne.

V srdci terapie s vysokým prietokom je správna konfigurácia čerpadla základom efektivity prevádzky a kvality hydromasáží.

Každá vírika značky Marquis je navrhnutá tak, aby optimalizovala výkon čerpadla a tým aj jeho dlhú životnosť.

Všetky čerpadlá víriviek SIGNATURE sú dvojrýchlostné, čo im umožňuje poskytovať dokonalú relaxačnú aj liečebnú hydromasáž.

Marquis DuraCover udržuje teplo tam, kde patrí, vo vnútri. Z tohto dôvodu ponúka Marquis najlepšie termokryty na trhu. DuraCover je izolovaný s najlepšou certifikovanou penou s hustotou 2 libry.

DuraCover bojuje proti odparovaniu a udržuje vlhkosť vo vírivke. Je tiež vybavený exkluzívnym lineárnym tepelným uzáverom, ktorý zabraňuje úniku tepla. Namontované kĺbové tesnenie na koncoch dopĺňa lineárne tepelné tesnenie, zachytáva vnútorné teplo a udržuje chlad vonku.

Vírivky SIGNATURE sú  celosvetovo najefektívnejšie vírivky, a to aj v hydroterapii aj v úspornosti prevádzky a mimoriadne dlhej životnosti.

Ponúkajú spolu oveľa viac funkcií, pokročilých systémov v hydroterapii, starostlivosti o vodu a v celkovej efektivite prevádzky, ako žiadne iné značky.

Vírivku máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu vašej novej vírivky vám pomôžeme my