Kanadské vírivky BEACHCOMBER

Pokiaľ aj vy hľadáte legendárnu kvalitu, maximálne pohodlie, mimoriadnu bezpečnosť, jednoduché ovládanie a nenáročnú údržbu, potom sú práve pre vás luxusné kanadské vírivky BEACHCOMBER vírivkami vašej prvej voľby. Tieto vírivky sú jednoznačne najúspornejšie.

„Každá vírivka BEACHCOMBER je vyrobená s rovnakým vysoko kvalitným remeselným spracovaním bez ohľadu na to, ktorý model si kúpite, pretože naši zákazníci si zaslúžia to najlepšie.”

 

Chcem si vyskúšať vírivku

Modelové rady víriviek BEACHCOMBER

beachcomber-rad-700_f

modelový rad 700

modelový rad 500

modelový rad 300

Beachcomber je hrdý na to, že je ekologicky uvedomelá spoločnosť. Náš technický personál prevádzkuje energeticky účinnú skúšobnú komoru, ktorá zaistí maximalizáciu energetickej účinnosti vašej vírivky a zníži jej prevádzkové náklady. Vírivky Beachcomber sú vždy medzi energeticky najviac účinnými vírivkami v tomto priemysle. Naše vírivky potrebujú až o 33% menej energie než konkurencia pri vírivke s rovnakým objemom vody. ECO konštrukcia Beachcomber je určená na vytvorenie bariér na všetkých stranách vírivky, kde môžu byť tepelné straty.

Tepelný kryt poskytuje izoláciu, aby sa zabránilo tepelným stratám z povrchu vody ako para do ovzdušia. 100% vyplnená dutina penou izoluje vírivku od povrchu, kde je kontakt teplej vody. Táto stavba podobná termoske je postavená tak, aby bola spoľahlivá a pomohla udržať najúspornejšie vlastnosti po mnoho rokov. Systém Beachcomber Energy Saver Management (ESMS) je najmodernejšia vodná technológia, ktorá maximalizuje výkon vašej horúcej vírivky. Robí všetko od úpravy filtračných cyklov po nastavenie režimu vykurovania k zníženiu spotreby energie. Tieto digitálne ovládacie prvky sú prístupné na vrchnom paneli s možnosťou používateľského nastavenia funkcií personalizovať vaše skúsenosti horúcej vane.

Užívať si vírivku Beachcomber vás môže stáť mesačne menej ako lístok do kina. S patentovanou energeticky úspornou technológiou ponúkame pri vybraných modeloch pridanie Hybrid 3. Je to všetko, čo potrebujete pre perfektnú kúpeľnú oázu s čo najnižšími prevádzkovými nákladmi.  Hybrid 3 je patentovaná technológia  umiestnená na vonkajšej strane vírivky v kabíne prednej konštrukcie.

Digitálne počítačové programovanie je dizajnované  s hydrodynamickým prietokom vody na zníženie výkonu motora, a to bez obmedzenia výkonu.

Systém funguje tak, že zvyšujúci sa tlak vody minimalizuje spotrebu elektriny a ušetrí vám pri mesačnom vyúčtovaní až 33%.

Maximálna účinnosť výhrevnej technológie

Beachcomber používa tento revolučný systém vykurovania od roku 1978. Naša vysoko výkonná technológia ohrievačaumožňuje ohrev vody až o 40% rýchlejšie ako ohrievače nižšieho stupňa pri nižšej spotrebe energie a znižuje prevádzkové náklady. Naše ohrievače sú ponorené, čo umožňuje priamy kontakt s vodou pri takmer 100% účinnosti. Tento štýl ohrievača je podobný tomu, čo by ste našli v nádrži teplej vody. Beachcomber tepelný kryt izoluje vašu vírivku vytvorením vákuového tesnenia, aby neunikala vlhkosť a teplo, a tým vám ušetrí peniaze za náklady na energiu. Najväčšie tepelné straty sú na povrchu vody. Správne navrhnutý kryt šetrí energiu.

Energeticky účinné LED osvetlenie vo vírivke

Nálada a atmosféra v noci zmierňuje stres a napätie, ktorý vám pomôže odbúrať horúca víriaca voda. Osvetlenie Beachcomber je energeticky úsporné a umožní vám vychutnať si uvoľnenú atmosféru počas celého roka len za pár eur. Hydronic sálavé teplo (HRH) je určené na recykláciu a zachovanie tepla vo vašej vírivke. Umožňuje významné úspory energie v nákladoch na vykurovanie – až o 27% v niektorých modeloch víriviek. Naši inžinieri vytvorili testovaciu komoru. Vlastné interné testovanie našich výrobkov je náš trvalý záväzok k energetickej účinnosti. Náš výskumný a vývojový tím starostlivo analyzuje všetky výsledky pochádzajúce z tejto testovacej komory.

Pri výbere vašej vírivky využite ZADARMO naše komplexné odborné poradenstvo.

Úsporné vírivky BEACHCOMBER

Kanadské jacuzzi – vírivky BEACHCOMBER majú moderný a krásny dizajn. Tieto vírivky sú poctivou prácou vyrobené pre vaše maximálne pohodlie a dokonalý relax. Na výber máte 15 modelov v troch modelových radoch, v ktorých určite nájdete vírivku pre každý rozpočet. Do posledného detailu prepracovaná ergonómia právom robí z víriviek BEACHCOMBER najpohodlnejšie vírivky sveta.

Každý deň si užívajte nekonečné pohodlie, priestor pre každého, úžasný relax a dokonalú terapiu prostredníctvom unikátnych pre BEACHCOMBER typických hydromasážnych trysiek s premenlivým množstvom vodných prúdov.

Neváhajte a príďte si ku nám vyskúšať legendárne pohodlie a kvalitu jacuzzi BEACHCOMBER! Užijete si dokonalý zážitok z vírivky.

Chcete si vírivky vyskúšať?

Dokonalý relax

Vo vírivke zabudnete na všetky každodenné problémy a necháte sa bublinkami uniesť do iného sveta.

Viac

Zdravotné benefity

Účinky pravidelného pobytu vo vírivke majú pozitívny vplyv na zdravie celého tela, no osviežia aj vašu myseľ.

Viac

Prvotriedna kvalita

Vírivky v našej ponuke spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na bezproblémový chod a údržbu.

Viac

Podrobnosti o vírivkách BEACHCOMBER

Unikátne funkcie trysiek čo sa týka  masáže a terapie. Len jedným stlačením tlačidla sa ponoríte do víriacej vody a užívate si hydroterapiu vo vašej vírivke. Dostanete masáž, po akej túžite. Naše výmenné masážne trysky vám umožňujú vybrať si presný počet trysiek a typ masáže, ktorú chcete.

Výmena trysky je rovnako jednoduchá ako výmena žiarovky!

Ležadlo pri vírivkách Beachcomber je ako žiadne iné na súčasnom trhu. Zatiaľ čo vám dovolí slobodu pohybu v rámci sedadla, pomocou vztlaku si skutočne oddýchnete. V závislosti od modelu sú trysky strategicky umiestnené na masáž od krčnej po bedrovú oblasť chrbta, zatiaľ čo viac trysiek sme zacielili na svaly na nohách.

Pri modeloch radu 700 sú pridané masážne trysky aj na chodidlá, pre zabezpečenie kompletnej masáže tela. Cielene sme sa zamerali na masáž krčnej oblasti, špeciálne na krk, čo bude mať veľký vplyv na vaše všeobecné blaho. Krk a ramená predstavujú oblasť, ktorá je najviac postihnutá z každodenného stresu, práce a napätia. Každodennou prácou za počítačom je horná časť tela neustále napätá, aj keď si to neuvedomujeme.

Táto malá, ale efektívna tryska sa zameriava na svaly krku, ich masážou sa vylučuje kyselina mliečna a vaše telo si skutočne oddýchne. Tento vzorec vám dáva možnosť od 6 do 42 rôznych kombinácií trysiek sústrediť sa na svaly okolo chrbtice spolu s dvoma tryskami zameranými na bok. Vynikajúca voľba pre tých, ktorí majú napäté svaly v dôsledku stresu alebo poranenia.

Vybrané modely majú samostatne otočené sedadlá, medzi ktorými sa nachádza jedno sedadlo, ktoré je o niečo hlbšie pre intenzívnu masáž stehien. K dispozícii sú 4 trysky umiestnené priamo na hornej časti stehna, 2 pozdĺž vonkajších ramien a 4 určené pre plnú masáž chrbta. Reflexná masáž nôh bola vytvorená na to, aby uvoľnila a znížila napätie v iných častiach tela tým, že zvyšuje krvný obeh. Masáž lýtok je na druhom konci ležadla. Tieto malé trysky sú navrhnuté a strategicky umiestnené tak, aby pri zapnutí mierne vibrovali.

Ideálne pre relaxačnú aj liečebnú masáž celého tela. Trysky FlexJet systém

Útek do vášho pokojného miesta zakaždým, keď vstúpite do vašej Beachcomber vírivky. Posaďťe sa a nechajte svet okolo vás plynúť a prispôsobte si hydroterapiu podľa  vašich predstáv. Prispôsobte si vaňu s naším systémom masážnej terapie FlexJet na mieru vašim osobným potrebám, aby ste mohli mať zakaždým krásny zážitok. Beachcomber FlexJet trysky vám prinesú vynikajúci zážitok.

Trysky ROTO FLEXJET. Roto FlexJet vložka má jeden oscilujúci port, ktorý sa otáča v smere hodinových ručičiek prostredníctvom fúzie vstrekovaného vzduchu a voda zlúčená do zmiešavacej komory vytvára vysokotlakovú masáž. Jednoduchým otočením vonkajšej časti môžete upraviť silu tlaku vášej masáže. Trysky ROTO FLEXJET sú ideálne na bolesť vo veľkých tkanivových oblastiach na spodnej časti tela ako sú bedrové a sakrálne plexy.

twin roto flexjet thumbTrysky TWIN ROTO FLEXJET. Twin Roto FlexJet je vložka, ktorá má dva kmitavé porty, ktoré zlepšujú hybnosť vzduchu a vody na prispôsobiteľný masážny zážitok. Nastavte rýchlosť a intenzitu masáže pomocou vonkajšieho ovládacieho kolieska. Otáčajúce sa porty vyvolávajú vibračnú masáž, ktorá zmierňuje bolesti svalov tým, že sa dostáva hlboko do vlákien svalu a spracováva kyselinu mliečnu.

Trysky VORTEX FLEXJET. Vortex FlexJet prináša dokonale rovnaký tlak pri masáži v štyroch rôznych veľkostiach v závislosti od veľkosti skupiny svalov, na ktoré sú trysky cielené. Ľahko si nastavíte silu trysky otáčaním ovládacieho kolieska a už len môžete sedieť a relaxovať! Tento štýl trysky pod tlakom prúdu vody umožní lokalizovať oblasť vašej bolesti.

Masne FLEXJET trysky. So 7 sád trysiek v jednom, je to spojenie oboch tradičných masážnych techník pohybu a tlaku. Preniknú hlboko do svalového tkaniva, povzbudia krvný obeh a kyslík do tejto oblasti. Ideálne na miesta ako sú ramená a horná časť chrbta.

Unikátny rad produktov Beachcomber je v čele v revolučnej starostlivosti o vodu. Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom produkty, ktoré sú ľahko použiteľné a nákladovo efektívne na zabezpečenie dokonale vyváženej vody. Náš tím pracuje na systéme starostlivosti o vodu tým, že vytvára multifunkčné výrobky, ktoré nahrádzajú mnoho tradičných chemikálií, a sú špeciálne určené pre naše vírivky.

Bez ohľadu na výšku vašich príjmov, je cena vašej novej vírivky vaša hlavná starosť. Je tu vírivka, ktorá vyhovuje vášmu životnému štýlu aj rozpočtu. S Beachcomber si môžete vybrať z 20 rôznych modelov, rôznych cenových kategórii. Váš výbraný model si spárujete s výberom funkcií, možnosti sú nekonečné.

Naše vysoko kvalitné konštrukcie víriviek a nulový tolerancia k chybovosti v kontrole kvality sú zásadné časti našej firemnej filozofie. Vieme, že budovanie najvyššej kvality víriviek je najlepší spôsob, ako mať 100% spokojných zákazníkov. Hodnotenie Beachcomber víriviek s 98,4% spokojnosťou dokazuje, že naša vysoká úroveň integrity a zamerania na kvalitu sú neporovnateľné v priemysle.

Váš Beachcomber by mal obstáť v skúške času, a nespôsobovať problémy. Priemerná životnosť priemyselnej vírivky je cca 5 rokov predtým, než je nahradená novým modelom, zatiaľ čo Beachcomber je váš jediný a posledný! Existuje nespočetné množstvo Beachcomber víriviek po celom svete, ktoré sú v prevádzke viac ako 20 rokov a stále fungujú ako nové. Spoľahlivosť našich víriviek ďaleko preváži produkty nižšej kvality.

Jednoduchý a moderný dizajn našich víriviek má nadčasovú eleganciu. Produkt, ktorý je skvele navrhnutý prináša dokonalú harmóniu, ktorá nikdy nevyjde z módy. Beachcomber je viac než len moderný a krásny dizajn. Je poctivo vyrobený pre maximálne pohodlie, bez zbytočných pozlátok a trikov. S vedomím, že krása spočíva v pevnem, dobre postavenej konštrukcii, prináša pýchu vlastníctva.

I am raw html block.
Click edit button to change this html

Vírivku máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu vašej novej vírivky vám pomôžeme my