Infrasauny

Kvalitné infrasauny by mali byť súčasťou každej domácnosti. Infražiariče, ktoré využívajú kvalitné infrasauny sú úplne bezpečné. Nevyžarujú žiadne svetlo, sú bezpečné na dotyk a nevyžarujú žiadne zdraviu škodlivé EMF a ELF. Vždy si pýtajte certifikát od merania EMF/ELF, poprípade si ich hodnoty zmerajte sami. Merače sú na trhu voľne dostupné.

Akúkoľvek infrasaunu si vyberiete, pred kúpou si ju vždy dôkladne aspoň na polhodinu vyskúšajte a porovnajte pocity zo saunovania, celkové pohodlie a preciznosť remeselného spracovania s viacerými infrasaunami na trhu.

Pravidelné domáce saunovanie v kvalitnej infrasaune vám prinesie veľa úžitku na zdraví a kráse.

Chcem si vyskúšať infrasaunu

Pri výbere vašej infrasauny využite ZADARMO naše odborné poradenstvo.

Priaznivé účinky infrasauny

S pomedzi celého dĺžkového spektra infračerveného žiarenia je pre ľudské telo obzvlášť vhodné to, ktoré má vlnovú dĺžku 8-14 mikrónov. Tieto vlny majú potenciál preniknúť 3,5 až 5 alebo viac cm do tela, tým umožňujú hĺbkovému teplu zvyšovať telesnú teplotu jadra ľudského tela.

Takéto infračervené žiarenie sa skladá z podobných vlnových dĺžok, ako sú tie, ktoré sú emitované prirodzene v ľudskom tele.

To je jedno z potenciálnych vysvetlení, prečo pozitívne vplýva na energetické omladenie, vyváženosť, zlepšenie krvného obehu, detoxikáciu, hojenie a zotavenie z únavy.

Infrasauny robíme aj na mieru pre každý dom, byt či komerčný wellness alebo Vám dodáme komponenty pre svojpomocnú výstavbu.

V našej ponuke hotových infrasáun nájdete len absolútne bezpečné a kvalitné infrasauny CLEARLIGHT, ktoré nájdete na tejto stránke a infrasauny SaunaMed, ktoré vám ponúkame v našom e-shope www.kvalitneinfrasauny.sk  Neváhajte a príďte si ku nám kvalitné infrasauny Clearlight a SaunaMed vyskúšať.

Ako pracujú infrasauny?

Infračervený lúč je zväzok svetla, ktorý nie je možné voľným okom vidieť.

Tento typ svetla cítime vo forme sálajúceho tepla, pričom tento typ tepla je úplne zdravý, bezpečný a životne dôležitý pre všetky životné formy.

Na rozdiel od ultrafialových a viditeľných lúčov, infračervené lúče môžu preniknúť akýmkoľvek objektom oveľa ľahšie, pretože majú veľkú vlnovú dĺžku.

To tiež znamená, že infračervené lúče sú jedinečné. Infračervené žiarenie v infrasaune ohreje vaše telo bez toho, aby nahrievalo okolitý vzduch a to počas celého procesu nazývanom konverzia.

Infračervené žiarenie sa delí na 3 časti a to podľa vlnovej dĺžky – 0,76 ~ 1,5 mikrónov – krátke, 1,5 ~ 5,6 mikrónov – stredné, 5,6 ~ 1000 mikrónov – dlhé infračervené žiarenie. Z týchto troch iba dlhé infračervené žiarenie preniká do organických subjektov ako je ľudské telo a preto ho aj kvalitné infrasauny najviac využívajú.

Chcete si sauny vyskúšať?

Príjemná teplota

V saune zabudnete na všetky každodenné problémy a necháte sa teplom uniesť do iného sveta.

Viac

Zdravotné benefity

Účinky pravidelného pobytu v saune majú pozitívny vplyv na zdravie celého tela, no osviežia aj vašu myseľ.

Viac

Prvotriedna kvalita

Sauny v našej ponuke spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na bezproblémový chod a údržbu.

Viac