Túžite po vlastnej saune?

Sauna je úžasný vynález, ktorý má častokrát až  zázračné účinky na naše zdravie. Už pred tisíročiami jej účinky ľudia využívali nie len na liečbu ale aj prevenciu rôznych druhov ochorení. Vlastníctvo sauny a saunovanie sa dnes stáva súčasťou životného štýlu, vyplývajúceho z našej modernej, rýchlej a uponáhľanej doby. Sauna je miestom pre relax, detoxikáciu, prevenciu ochorení a zranení ale i miestom na stretávanie sa s priateľmi alebo jednoducho príležitosť len tak vypnúť. Doprajte si tento relax aj vy a už nemusíte chodiť do sauny mimo domu.

 

Chcem si vyskúšať saunu

2016-06-22-5961

Naše sauny v ponuke

Infrasauny CLEARLIGHT

Infrasauny CLEARLIGHT

Kvalitné infrasauny vhodné aj do domácnosti.

INFRASAUNY

Kvalitné INFRASAUNY

Široká ponuka kvalitných infrasáun.

Fínske SAUNY

Kvalitné fínske SAUNY

Klasické, milované a horúce sauny.

Parné SAUNY

Kvalitné parné SAUNY

Liečivá sila vysokej teploty a vlhkosti.

Kombi SAUNY

Kvalitné komby SAUNY

Kombinácia viacerých typov sáun.

Nechajte si ZADARMO poradiť pri výbere vašej suany. Zavolajte nám alebo napíšte.

Fínske a parné sauny

Suchá alebo fínska sauna má teplotu od 80°C do 110°C a nízku relatívnu vlhkosť vzduchu. Fínske sauny môžu mať zdroj tepla elektrickú saunovú pec alebo saunovú pec na drevo. Opakom sú parné sauny, v ktorých zdrojom tepla a pary je výrobník pary, teplota v parných saunách je okolo 65°C a 100%vlhkosť vzduchu v parnej kabíne. Parné sauny sú menej zaťažujúce pre ľudský organizmus.

Kvalitné infrasauny

Relatívnym nováčikom medzi saunami sú stále viac populárnejšie infrasauny. Zdrojom tepelného žiarenia bývajú infražiariče. Infražiariče v infrasaunách môžu byť keramické alebo novšie karbónové, niektoré infrasauny obsahujú oba typy infražiaričov. Teplota v infrasaunách je prevážne od 53°C do 63°C a veľmi nízka relatívna vlhkosť vzduchu.

Kvalitné infrasauny CLEARLIGHT - ešte lepšie infrasauny

CLEARLIGHT sauny patria podľa princípu fungovania medzi infrasauny, no z bežnými infrasaunami na trhu je ich len veľmi ťažko možné porovnávať. CLEARLIGHT sauny majú unikátne patentované karbón keramické žiariče, ktoré vykazujú veľmi nízku povrchovú teplotu, na dotyk bezpečnú, ale vďaka dlhému žiareniu dokonale prehrievajú telo do jadra. Najintenzívnejšie potenie v CLEARLIGHT saunách je pri teplote od 43°C do 53°C. V praxi táto funkčnosť pri nízkych teplotách znamená, že najviac detoxikujeme v CLEARLIGHT saunách, že najlepšie liečia, nezaťažujú organizmusa okrem toho sú najúspornejšími saunami na trhu.

Modernými sa v dnešnej dobe stávajú kombi sauny v rôznych modifikáciách. Ich výhodou je pravdepodobne len úspora miesta.

Chcete si sauny vyskúšať?

Príjemná teplota

V saune zabudnete na všetky každodenné problémy a necháte sa teplom uniesť do iného sveta.

Viac

Zdravotné benefity

Účinky pravidelného pobytu v saune majú pozitívny vplyv na zdravie celého tela, no osviežia aj vašu myseľ.

Viac

Prvotriedna kvalita

Sauny v našej ponuke spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na bezproblémový chod a údržbu.

Viac

Chcete si saunu kúpiť?

Sauna nie je len miestom oddychu, ale aj skvelým prostriedkom pre naše zdravie. Či už máte radi teplo alebo nie, saunu si dokážete prispôsobiť tak, aby vám čo najviac vyhovovala. Výsledkom saunovania je človek plný zdravia, elánu a chuti do života.

Relax

Mávate unavené a ubolené svaly z náročného zamestnania a neustáleho stresu?

Detoxikácia

Bolieva vás chrbát, kĺby, svaly, šľachy či chodidlá?

Prevencia ochorení

Ste športovec alebo ťažko pracujete a potrebujete kvalitnú regeneráciu?

Saunu máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu vašej novej sauny vám pomôžeme my