INFRASAUNY

Premier

Kvalitné infrasauny by mali byť súčasťou každej domácnosti.

Infražiariče, ktoré využívajú kvalitné infrasauny sú úplne bezpečné. Nevyžarujú žiadne svetlo, sú bezpečné na dotyk a nevyžarujú žiadne zdraviu škodlivé EMF a ELF.

Pri výbere infrasauny si tento fakt vždy u predajcu overte, pýtajte si certifikát od merania EMF/ELF, poprípade si ich hodnoty zmerajte sami. Merače sú na trhu voľne dostupné.

Akúkoľvek infrasaunu si vyberiete, pred kúpou si ju vždy dôkladne aspoň na polhodinu vyskúšajte a porovnajte pocity zo saunovania, celkové pohodlie a preciznosť remeselného spracovania s viacerými infrasaunami na trhu.

Len tak budete mať istotu, že ste si vybrali správne, nemusíte myslieť na škodlivé účinky infrasauny a pokojne si môžete užívať všetky liečivé účinky infrasauny.


Pravideľné domáce saunovanie v kvalitnej infrasaune vám prinesie veľa úžitku na zdraví a kráse.


Ako pracujú kvalitné infrasauny?

Infračervený lúč je zväzok svetla, ktorý nie je možné voľným okom vidieť.

Tento typ svetla cítime vo forme sálajúceho tepla, pričom tento typ tepla je úplne zdravý, bezpečný a životne dôležitý pre všetky životné formy.


Na rozdiel od ultrafialových a viditeľných lúčov, infračervené lúče môžu preniknúť akýmkoľvek objektom oveľa ľahšie, pretože majú veľkú vlnovú dĺžku.

To tiež znamená, že infračervené lúče sú jedinečné. Infračervené žiarenie v infrasaune ohreje vaše telo bez toho, aby nahrievalo okolitý vzduch
a to počas celého procesu nazývanom konverzia.


Infračervené žiarenie sa delí na 3 časti a to podľa vlnovej dĺžky - 0,76 ~ 1,5 mikrónov - krátke, 1,5 ~ 5,6 mikrónov - stredné, 5,6 ~ 1000 mikrónov - dlhé infračervené žiarenie.
Z týchto troch iba dlhé
infračervené žiarenie preniká do organických subjektov ako je ľudské telo a preto ho aj kvalitné infrasauny najviac využívajú.

Účinnosť dlhých infračervených vĺn je veľmi široká.

S pomedzi celého dĺžkového spektra infračerveného žiarenia je pre ľudské telo obzvlášť vhodné to, ktoré má vlnovú dĺžku 8-14 mikrónov.
Tieto vlny majú potenciál preniknúť 3,5 až 5  alebo viac cm do tela, tým umožňujú hĺbkovému teplu zvyšovať telesnú teplotu  jadra ľudského tela.

Takéto infračervené žiarenie sa skladá z podobných vlnových dĺžok, ako sú tie, ktoré sú  emitované prirodzene v ľudskom tele. To je jedno
z potenciálnych  vysvetlení, prečo  pozitívne vplýva na energetické omladenie, vyváženosť,  zlepšenie  krvného obehu, detoxikáciu, hojenie
a zotavenie z únavy.

Infrasauny robíme aj na mieru pre každý dom, byt či komerčný wellness alebo Vám dodáme komponenty pre svojpomocnú výstavbu.

V našej ponuku hotových infrasáun nájdete len absolútne bezpečné a kvalitné infrasauny CLEARLIGHT, ktoré nájdete na tejto stránke
a infrasauny SaunaMed, ktoré vám ponúkame v našom e-shope www.kvalitneinfrasauny.sk

Neváhajte a príďte si ku nám kvalitné infrasauny Clearlight a SaunaMed vyskúšať.

Skúšanie infrasáun je pre vás nezáväzné a je zadarmo.


Termín si dohodnite na 0908 722 270 alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.