Referencia na vírivku ALL SEAS SPA – DS 101.

Dlhšie sme uvažovali nad kúpou vírivky, nakoľko mi nevyhovuje studená voda v bazéne a jeho sezónne využitie. Chcela som  teplý kúpeľ po celý rok. Ale hlavným dôvodom na  kúpu vírivky bola masáž tryskami a jej terapeutické účinky.

Prezrela som si rôzne ponuky na internete a zavolala som aj p. Tančínovi, ktorý má v ponuke kvalitné vírivky viacerých značiek.

Odpovedal mi na všetky moje otázky a pozval nás na návštevu, kde sme mali možnosť vidieť aj mnou vytipovanú vírivku v prevádzke.

Vybrala som si trojmiestnu vírivku All Seas Spa DS 101. Na mieste sme sa dohodli aj na dodávke. Vírivku mal skladom, v priebehu týždňa nám ju priviezli a sprevádzkovali.

P. Tančín mi vysvetlil ako sa mám starať o vírivku a aj o vodu vo vírivke. Spočiatku som mala obavy, či to budem všetko vedieť, ale p. Tančín ma ubezpečil, že sa naňho môžem hocikedy s akýmkoľvek problémom obrátiť. Aj sa tak stalo, kedykoľvek som zavolala  p. Tančín mi  vždy ochotne poradil.

S vírivkou sme spokojní. Funguje bez problémov, využívame ju dosť intenzívne. Môžem povedať, že pociťujeme jej priaznivé účinky na naše zdravie. Cítime sa byť v lepšej  kondícii a máme lepší spánok. Navyše má pekný dizajn a prevedenie.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba.
Som rada, že som sa naňho obrátila.

 

Adriana Čuláková, Nitra

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra