Referencia – vírivka Beachcomber 740 Limited edition

Zaobstarať vírivku sme sa rozhodli potom ako sme mali bazén a nakoľko sme ho nikdy naplno nevyužili, rozhodnutie bolo úplne jasné.

Od vírivky sme očakávali podľa možnosti nízke prevádzkové náklady, možnosť využitia počas celého roka  a neposlednom rade aj záruku na daný produkt.

Vo výbere nám pomohol p. Ing. Tančin, ktorý nám odporučil osobnú návštevu priamo v jeho firme kde sme mali možnosť vírivku vidieť a vyskúšať.

Po našom odchode sme boli viac menej rozhodnutí.

Nasledoval dohovor o obchodných podmienkach, približnom termíne dodania a inštalácií. Inštaláciu  vírivky vykonal p. Tančin, po napustení nám vysvetlil používanie,  podal nám všetky informácie  ohľadom  starostlivosti o vodu, vždy ak sme niečo nevedeli ochotne nám  p.Tančin  poradil aj cez telefón.

K samotnej vírivke BEACHCOMBER sa môžeme vyjadriť len pozitívne. Jednoduchá obsluha, možnosť regulácie účinnosti trysiek, selekcia sedadiel (každé sedadlo poskytuje masáž inej časti tela), mimoriadne pohodlie, dostatok miesta, nízka spotreba energie, minimálna hlučnosť v kľudovom režime, moderný dizajn.

Všetko toto sú prednosti tejto vírivky, vďaka ktorým môžeme vírivky BEACHCOMBER odporučiť komukoľvek kto nehľadá len bublinkový efekt ale chce niečo aj pre svoje zdravie. 

Vírivku využívame intezívne, tak určite časom objavíme ďalšie výhody ktoré potvrdia  správnosť našej voľby.

Pre poradenstvo, výber a kúpu by som určite odporučil firmu p. Ing. Tančina.

Všetko odborne vysvetlí, ochotne poradí, a pomôže s výberom zariadenia podľa vašich preferencií.

František Sedlák, Krakovany

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra