Referencia na infrasaunu CLEARLIGHT Premier 3

Išiel som pre vírivku a kúpil som si aj saunu.

Pred 15 rokmi sa mi zhoršil zdrav.stav -operácie ruky a klasika, chrbát. Dvakrát ročne absolvujem rehabilitačné cvičenia a hydromasaž v podvodných kúpeľoch. To je naše zdravotníctvo, je to veľmi málo.

Opísal som si preto značku hydromasážnej vane v kúpeľoch a rozhodol som sa zohnať si ju. Začal som zisťovať predajcov v SR. Predajca totožnej značky ako v nemocnici sa neunúval, aj keď som ho mailom žiadal o vysvetlenie a poradenstvo, rovno “hop na  kravu a bude teľa”, povedal, že ktorú vaňu chcem, kedy a pod. Ešte raz som sa pokúsil u tohto predajcu si pýtať rady, potom som to vzdal.

Iný prípad bol cez recenzie a kontakty, iného predajcu, ktorý mi dal kontakt na špecialistu na inú značku hydromasážnej vany.

Hneď na druhý deň, v piatok, som už telefonoval na nový kontakt. Hovoril som s pánom  ing.Tančinom, špecialistom na vírivky a hneď v nedeľu som išiel cez celé Slovensko vyše 500km si vírivky vyskúšať.

Ak má človek zdravotné problémy, tak nedbá na čas a kilometre.

Zaujímavé, nezvyčajné bolo predstavenie produktov. Mohol som si vyskúšať akúkoľvek vírivku, všetky boli v prevádzke s čistučkou a teplou vodu.  Predbehnem však, kúpil som si saunu, vírivka, ktorú som si si vybral je najlepšia hydromasážna, ale väčšia, preto si musím pripraviť priestor a kúpim si ju v zime. Saunu som pritom vôbec kupovať nešiel, no po vyskúšaní som vedel, že táto mi skutočne zdravotne pomôže.

Začal som skúšať všetky sauny a začal som od najnižšej rady a skončil u infrasauny Clearlight. Spracovanie a dizajn je super, ale to ma až tak nezaujalo, ako rozdiel, ako pociťujete teplo v nej, doslova ako by vychádzalo od kosti, žiadna vysoka teplota,  oproti klasike len 40-45°C, účinky úžasné a dlhotrvajúce.

Potom som Ing.Tančinovi dával množstvo otázok, bol som rozhodnutý pre daný typ, ale doma som chcel pobehať po internete a pozrieť si značku, diskusie a referencie s USA a Canady. Človek neznalý jazykov si to dá preložiť a preveríte si info.

O pár dni som Ing. Tančinovi zaslal objednávku s miestom inštalácie, spätne som dostal potvrdenie objednávky a predfaktúru, uhradil som, dohodli sme si dátum a čas inštalácie. Infrasauny Clearlight priviezol na dohodnutý čas dopravca pána Tančina.

Následne prišiel Ing. Tančin so servisným a revíznym technikom, saunu nainštalovali, uviedli do prevádzky, zaškolil ma k obsluhe, všetko mi vysvetlil, vyskúšali sme ju, stále som sa pýtal na nove info z netu.

Ovládanie je jednoduché, nemáte čo na infrasaune pokaziť a k tomu je na infrasaunu CLEARLIGHT doživotná záruka, spracovanie je super, preto nekomentujem, treba vyskúšať. Cena oproti “reťazcom” vyššia, ale neporovnavam neporovnateľné.

Prečo som si práve Clearlight kúpil? Keby som nevyskúšal všetky vystavené sauny/divný,ale dobrý spôsob/ a nepresvedčil by som sa sám, určite by som ju nekúpil. Treba zažiť ten rozdiel. Až vtedy pochopíte, že to čo možno považujete za infrasaunu, to má veľmi , veľmi ďaleko od infrasauny.

Keď som sa vrátil od pána Tančina tri dni som nebral lieky, nepotreboval som ich. Po saunovaní a sprche zvyknem si poležať, o hod-dve sa človek cíti  úpne ináč.

S kombináciou s hyromasážnou vaňou je úpne super. Odporučil by som každému, ľahnúť si do hydromasažsnej vane v nemocniciach a potom vyskúšať skutočnú hydromasáž u p.Tančína.

Rozdiel je obrovský.

Potom zistíte prečo v nemocniciach sú vane ktoré sú, prečo ľudia chodia opakovane na liečenia a ako sa míňaju peniaze všetkých a výsledky zlepšenia v nedohľadne. Neviem prečo by aj nemocnice nemohli dať ľuďom takú kvalitu hydromasáží, aké mi predviedol pán Tančin u víriviek, ktoré má v ponuke.

Ale teraz sa vrátim k saune, lebo ako som povedal vírivku SHOW si kúpim hneď, ako si pripravím pre ňu miesto. Takže musím povedať, že doposiaľ plná spokojnosť so saunou. S takou prezentáciou som sa nestretol, skúšať si môžem čo chcem, pýtať sa a dostávať logické a fundované odpovede.

Určite každemú kto uvažuje dať seba či rodinu zdravotne doporiadku, alebo aj preventívne, odporúčam si dojednať prezentáciu u Ing.Tančina.

Zažiť to je zážitok,spoznať skutočné vírivky a sauny. Žiaden nátlak ani chvály, že iba daný produkt je dobrý, žiaden zhon, len pokoj a trpezlivosť s mojimi nekonečnými otázkami. Za cestu k p.Tančinovi nedáte veľa peňazí a kvalitu produktov, ktoré má v ponuke zistite doslova na svojej koži. 

Ešte raz vďaka za seriozny prístup pán Tančin.

S pozdravom

Pavol Juričko
Bardejov

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra