Referencia infrasauna CLEARLIGHT – PREMIER 3

V posledných mesiacoch minulého roka som sa rozhodol kúpiť rodinnú infrasaunu. Nakoľko som o infrasaunách v podstate nič nevedel, oslovil som viacerých predajcov z celého Slovenska.

Vaša ponuka infrasauny CLEARLIGHT model PREMIER 3 bola síce cenovo vyššia, ale jej kvalita celkového spracovania, prevádzkové náklady, kvalita infražiaričov, doživotná záruka, pohodlie, výborný pocit pri saunovaní a celkový komfort ma veľmi rýchlo presvedčili.

Na základe všetkých informácií, ktoré ste mi v priebehu nášho jednania dali, ma tieto fakty presvedčili a teraz môžem len povedať, že som sa rozhodol správne.

Všetky informácie, fakty a argumenty, ktoré ste mi poskytli od začiatku jednania až do konca splnili všetky moje predstavy a očakávania.

Som rád, že ste mi všetky z mojej strany kladené otázky promtne a odborne vysvetlili, na základe čoho som si uvedomil, aké veľké rozdiely v infrasaunách sú a ja som si vybral správne.

Infrasauna CLEARLIGHT je vynikajúca. Po absolvovaní masáže vo vírivke je pobyt v tejto saune hotový balzam na telo a dušu. Infrasaunu CLEARLIGHT , ktorú som si na základe Vašich odporúčaní vybral môžem len odporúčať.

Dodávka aj inštalácia prebehla presne na dohodnutý deň aj hodinu. Dodávateľ je spoľahlivý a môžem ho len odporúčať. Verím, že aj všetci noví užívatelia týchto skvelých infrasáun budú takí spokojní, ako som ja.

Mikuláš, Východné Slovensko 

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra