Referencia vírivky E-serie 660

Pri výbere vírivky som navštívil množstvo internetových stránok  a  rozoslal  množstvo   mailov, pozeral  som tiež  recenzie jednotlivých viriviek.  Pritom všetkom hľadaní som narazil aj na stranku  www.virivkysaunybazeny.skpána Ing. Tančina.

Začali sme spolu intenzívne komunikovať, pán Tančin bol so mnou veľmi trpezlivý a musím povedať, že aj odborne zdatný pri tých mojich nekonečných otázkach. Naša vzajomná komunikacia vyvrcholila návštevou u pána Tančina, kde som si mohol vírivky aj osobne vyskúšať. 

Pôvodne som bol rozhodnutý pre vírivku Marquis 545, ale nakoniec som si na radu pána Tančina vybral väčší model 660.

Musim úprimne povedať, ze neľutujem, čoho dôkazom je spokojnosť celej rodiny. Nie je krajši pohľad, ako ten, ked pozeráte na rodinnych prislušníkov, ako si celé dni užívajú relax vo virivke.

V plnej miere sa mi potvrdili slová pana Tančina: ” nekupujte lacné vírivky len preto, že sú lacné, kúpte si kvalitu, ktorá sa vyplatí” . 

Samozrejme jedná sa o niečo vyššiu investiciu, ako u rôznych akciových a e- shopových  víriviek pochybného  pôvodu, ale ponúkaný komfort, jednoduchosť ovládania a kvalita masáží za to stoji.

Dôkazom je každodenná ” bitka” o miesto vo virivke v našej rodine.

Vírivku mi pán Tančin dodal osobne presne v dohodnutý termín.

Ing. Ján Olexa MBA, Košice

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra