Referencia na infrasaunu, vírivku a SpaBalancer

Práve nám uplynul rok od kúpy infrasauny Clearlight a vírivky Marquis – model “The Resort” .

Poviem pravdu, že naša pôvodná  predstava o novej investícií bola asi niekde na polovici  nakoniec investovaných peňazí. Ale to bola len naša predstava z dovtedy nám dostupných informácií.

Pán Tančín nám všetko vysvetlil a doporučil  kúpu vyššej rady ako bol náš počiatočný plán. A práve teraz, po roku, mu  za to veľmi pekne ďakujeme.

Jeho porekadlo o lacných veciach naozaj platí a má opodstatnenie. ( Asi nie sme sami, ktorí vedia o čom je reč. )

Celý rok sme prežili ako rodina krásne chvíle s našimi deťmi, rodičmi a priateľmi aj  vďaka vhodnému typu sauny a vírivky , ktoré sú presne podľa našich požiadaviek, a čo je hlavné aj bez veľkej údržby a starostlivosti o vodu. Naozaj sa to nedá porovnať s nafukovacím bazénom, pri ktorom sme začínali.  Skrátka sme veľmi spokojní.

A práve z tohto dôvodu samostatná kapitola chvály patrí prostriedkom SPA BALANCERU  na starostlivosť o vodu  vo vírivkách, vďaka ktorým sme vodu vypustili až po roku.  Voda vo vírivke bola  v perfektnom stave ešte aj pri vypúšťaní.

Celý  postup výmeny vody vo vírivke a vyčistenia vírivky nám tak isto odporučil p. Tančín.  Teraz je už nová voda napustená a zohriata. My sa zas tešíme na ďalšie krásne chvíle oddychu a relaxu v pohodlí domova.

Treba však podotknúť aj jednu podstatnú vec,  prostriedky Spa balancer sme  dávkovali  pravidelne  a presne podľa inštrukcií p. Tančína.

Boli sme nad mieru  spokojní aj s jeho telefonickými radami. V prípade, že p. Tančín bol nedostupný, vždy mi následne zavolal a poradil.

Na koniec zostáva len dodať, že to bola správna voľba spolupracovať s firmou p. Tančína.

S pozdravom a prianím pekného dňa .

Ľuboš Motolík s rodinou.

V Ivanke pri Dunaji , dňa : 10.11.2017

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra