Referencia – starostlivosť o vodu v nafukovacej vírivke

V decembri 2017 som zakúpil nafukovaciu vírivku, objem vody 800 litrov – so salinátorom. Nemenovaný predajca ma pri jej kúpe informoval, že údržba vody vo vírivke vybavenej salinátorom bude jednoduchá, pred napustením vodou stačí do vane vírivky nasypať soľ cca 2 kg na 800 litrov vody (25 kg vrece soli pribalil k nákupu) a spustiť prevádzku vírivky.

Som z toho typu ľudí, ktorí pred spustením vírivky do prevádzky okrem iných možností hľadali informácie aj na internete.

Tam som našiel stránky https://www.virivkysaunybazeny.sk/ a https://www.starostlivostovodu.sk/, ktoré ma už na prvý pohľad zaujali svojim obsahom k danej téme.

E-mail poštou som sa následne kontaktoval s Ing. Miroslavom Tančinom. Postupne naša komunikácia vyústila až k mojej návšteve v jeho firme. Pán Tančin mi podrobne vysvetlil použitie prípravkov Spa Balancer, odporučil dávkovanie, aj keď vírivka, ktorú máme, nebola zakúpená v jeho predajni.

Po takto získaných informáciách som si niektoré z prípravkov Spa Balancer priamo pri tejto návšteve zakúpil. Dňa 27.apríla 2018 som novú nafukovaciu virivku zložil, podľa odporúčania prepláchol prípravkom Spa Balancer – System Flush, napustil studničnou vodou a postupne pridával ďalšie prípravky Spa Balancer podľa odporúčania.

Na tretí deň sme začali vírivku používať, dve dospelé osoby najmenej 5x krát v týždni pri permanentnom ošetrovaní filtra a vody vo vírivke podľa odporúčania Ing. Miroslava Tančina.

Voda vo vírivke bola takto udržovaná a používaná celé tri mesiace až do 22. júla 2018, čistá, bez zápachu. Po troch mesiacoch som vodu vymenil, aj keď to vôbec nebolo nutné.

Škoda, že som všetky tieto informácie nemal pred kúpou vírivky, nemusel som kupovať typ vírivky so salinátorom, ktorý nepoužívam.

K tomu poznámka – nafukovacia vírivka je položená na drevenej terase v okrasnej záhrade, používaná hlavne večer. Teplota ohrevu vody vo virivke je nastavená na 35 * C.

Doterajšie skúsenosti s používaním prípravkov Spa Balancer pri prevádzke nafukovacej vírivky ale hlavne prístup Ing. Miroslava Tančina ku mne ako zákazníkovi ma oprávňujú odporučiť každému kto sa chce vyhnúť problémom s prevádzkovaním nie len nafukovacej vírivky, obrátiť sa priamo na pána Tančina s plnou dôverou.

Ďakujem Ing. Miloslavovi Tančinovi za doterajšiu ochotu poradiť v danej oblasti a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Ján Vrábel
Križovany nad Dudváhom

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra