Referencia na swim spa ATV 17 Kona

Pozdravujem všetkých priaznivcov domáceho wellness.

Pred nejakým časom sme sa s manželkou rozhodli, že si zaobstaráme vírivku.  Mali sme nejaké informácie naštudované z internetu, ale neboli sme si istí čo vlastne chceme a aké sú na trhu možnosti. Hlavne sme chceli kvalitu a nie čínske napodobeniny. 

Surfovaním po internete sme našli aj stránku www.virivkysaunybazeny.sk a p. Tančina, ktorý sa týmto veciam venuje. Stretli sme sa u neho vo firme a pozreli si rôzne vírivky.

Hovoril nám aj o vírivke s bazénom, čo nás hneď zaujalo. Konkrétne swim spa od Marquis ATV 17 Kona. I keď v tej dobe túto fyzicky vystavenú nemal, po informáciách od p. Tančina, preštudovaní  zahraničných recenzií a videí sme sa rozhodli si ju objednať.

Nákup aj všetko okolo prebehlo hladko. Jediné problémy, ktoré sa nám vyskytli, boli so stavebnou firmou a stavebnými úpravami v záhrade a tak swim spa čakalo vyše roka v sklade u p. Tančina, ktorý nám ho ochotne uschoval.

Preprava, zapojenie a spustenie swim spa prebehli na jednotku a konečne sme sa celá rodina tešili na prvé kúpanie a vírenie. S celou rodinou sme sa zhodli, že sme veľmi dobre vybrali.

Swim spa má všetko, čo sme chceli – krásny dizajn, bezpečné schody, protiprúd, fontány,
krásne osvetlenie a vyhovuje nám aj veľkosťou. Máme ešte malé deti a preto je veľkou výhodou pevný kryt.

V swim spa Kona sa nenudíte. Buď plávate, relaxujete alebo cvičíte.

Určite by som ho odporučil všetkým, ktorí hľadajú zábavu a relax počas celého roka, nie iba cez leto.

Pána Tančina ako predajcu odporúčam hlavne preto, lebo nám ochotne venoval svoj čas, trpezlivo  odpovedal na naozaj veľa otázok a my sme pochopili, že kvalitné swim spa je naozaj  investícia do kvality života a zdravia.

S pozdravom Martin Gulán

Trenčín

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra