Referencia vírivka VECTOR V 65L

K samotnej vírivke MARQUIS sa môžeme vyjadriť iba pozitívne . Jednoduchá obsluha, možnosť plynulej regulácie výkonu trysiek, čo nám poskytuje kvalitnú hydromasáž, relax a pohodlie. Vírivky od MARQUIS môžeme odporučiť komukoľvek, kto chce spojiť príjemný relax a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie.

S vírivkou sme veľmi spokojní a aj s pánom Tančinom , ktorý nám vírivku vybral podľa nášho zadania a ochotne vysvetlil všetko čo sa prevádzky tejto vírivky týka .

Prakticky sme potom už ani iného dodavateľa a iný typ vírivky nehľadali. Ako bonus sme považovali osobné stretnutie s pánom Tančinom priamo vo firme kde bolo možné vírivku vidieť a vyskúšať si ju ešte pred objednávkou.

S touto vírivkou sme skutočne veľmi spokojní, môžeme každému odporučiť spoločnosť DOMOSTAV Energo s.r.o. a jej majiteľa p. Tančina, ako spoľahlivého dodávateľa. Nebol absolútne žiadny problém s komunikácou s ním ani včasným termínom dodania našej vírivky, jej inštalácie a uvedením do prevádzky.

Jaroslav Pelikán , Kopčany

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra