Referencia vírivka Resort

Koncom leta sme sa s rodinou rozhodli, že si urobíme náš malý rodinný wellness. Len saunu a vírivku. Prešli sme si viacero ponúk na internete. Pri tom sme našli aj stránku www.virivkysaunybazeny.sk Po prvom telefonickom kontakte sme si dohodli osobné stretnutie s majiteľom ing. Miroslavom Tančinom.

S prvotnou komunikáciou a následným jednaním s ním som bol spokojný. Mal som síce úplne iné predstavy aj o produktoch aj o cenách, pán Tančin mi však otvoril oči tým správnym smerom. Som rád, že som ho stretol.

Produkty, ktoré ponúka jeho spoločnosť mne aj mojej rodine boli predvedené, funkcie predvedených produktov ako aj ich výhody nám boli dostatočným spôsobom opísané a na moje podrobné otázky bolo z jeho strany vždy mimoriadne odborne odpovedané.

Čo veľmi oceňujem, je to že samotné produkty sme si mohli s celou rodinou pred kúpou aj osobne vyskúšať a mohli sme si porovnať výhody a nevýhody medzi jednotlivými druhmi víriviek, ktoré nám ponúkali iní.

S vírivkou RESORT od výrobcu MARQUIS , ktorú sme si ako rodina zhodne vybrali sme veľmi spokojní aj keď ju zatiaľ máme doma iba mesiac. Všetky prezentované vlastnosti a kvalita hydromasáží fungujú tak, ako nám ich pán Tančin prezentoval.

Vírivku RESORT od výrobcu MARQUIS môžem v pohode odporučiť všetkým, ktorí majú záujem o kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúce hydromasáže.

Vzhľadom na seriózne jednanie a odborné prezentovanie funkčných vlastností všetkých predvádzaných produktov , ale aj na hodinu presne dodržaný dohodnutý termín dodávky a inštalácie si dovolím zástupcu dodávateľa – Ing. Tančina spoľahlivo odporučiť každému, kto má záujem o výber alebo kúpu kvalitnej vírivky.

Ľuboš Motolík s rodinou, Ivánka pri Dunaji

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra