Najľahšia a údržba vody vo vírivke

Najúčinnejšia dezinfekcia a čistenie vody vo vírivke

Royal water care system šetrí váš vzácny čas a peniaze.

Kartušové filtre do vírivky a ich pracné čistenie? ZABUDNITE!   Royal water care system je ekologický, šetriaci  automatický  systém filtrácie vody vo vírivke mikrofiltráciou  PuritSpa®  a bezchlórovej dezinfekcie vody vo vírivke  NoChlor®

S Royal water care system vo vírivkách ROYAL SPA  dostávate najľahšiu údržbu vody, akú si vo vírivke môžete priať.

Royal water care system  je schopný už v základnom nastavení denne prefiltrovať mikrofiltráciou PuritSpa®  takmer  82.000 litrov vody, za súčasnej bezchlórovej dezinfekcie  extra výkonným  PowerOzone® , ktorý je vynikajúcim pomocníkom v dezinfekcii  a starostlivosti o vodu vo vírivke a ktorý v danom čase dokáže dodať do vody až 96.000mg ozónu.

V  prípade potreby má  Royal water care system až trojnásobný výkon.

Royal water care system nepozná žiadne „hluché“ miesta vo vírivke. 

Royal water care system  v priemerne veľkej vírivke prefiltruje mikrofiltráciou PuritSpa® 100% vody až 10 x za hodinu.  To robí  Royal water care system  z víriviek MARQUIS vírivky  s najjednoduchším a najúčinnejším systémom údržby vody.

Okrem vopred nastaveného času systému  filtrácie a dezinfekcie vody vo vírivke  Royal water care system spolupracuje s funkciou  ConstantClean® víriviek MARQUISktorá rozpozná použitie vírivky a automaticky po použití vírivky inicializuje extra čistiaci filtračný cyklus vírivky.

Ale ani toto ešte nie je všetko

Royal water care system pamätá aj na tých, ktorí majú problém  s mimoriadne tvrdou vodou alebo aj vodou s prímesou železa či mangánu.

V takýchto prípadoch podporujeme Royal water care system nekompromisnou a rokmi v praxi overenou ROYAL FILTER externou mikrofiltráciou, ktorá dokáže už v základnej verzii prefiltrovať  cez multifunkčné mikrofiltračné médium až neuveriteľných až 19.000 l vody za hodinu!!!

Royal water care system je v základnej verzii pozostáva z dvoch kaziet ROYAL FILTER, dvoch balení ROYAL multifunkčného mikrofiltračného média a ROYAL PowerOzone®.

Riešenie pre náročných zákazníkov

Náročnejší používatelia víriviek ocenia Royal water care system  Pro+, doplnený o pH dispenser, ktorý vyhodnocuje pH vody vo vírivke a dávkuje roztok pH-

Pre profesionálne používanie je ideálny  Royal water care system Profi , doplnený o pH dispenser, ktorý vyhodnocuje pH vody vo vírivke a dávkuje roztok pH-, a o NoChlor®  dispenser, ktorý zabezpečuje bezchlórovú dezinfekciu vody vo vírivke  produktom KYROL TC.

Royal water care system je kompatibilný vo všetkých verziách a na želanie môže byť pridaný do všetkých modelov víriviek MARQUIS.