Referencia na produkty SpaBalancer a SpaBalancer ultrashock.

Pozdravujem všetkých priaznivcov wellness .

Začiatkom roka 2016 sme spolu s manželkou otvorili malé rodinne wellness v okrese Stará Ľubovňa.

Na začiatku sa všetko čo sa týka úpravy vody vo vírivke zdalo veľmi jednoduché až do okamihu, keď sme si všimli že voda vo vírivke je mútna.

Na dezinfekciu a úpravu vody sme používali chlórové tablety , ktoré sme museli neustále kontrolovať a dokladať do skimmera filtrácie.

Aj keď namerané hodnoty chlóru vo vode boli v správnych hodnotách, voda po týždni bola mútna, strašne penila a začínala páchnuť. Používali sme aj prípravok na zníženie penenia vody, ale vôbec to nepomáhalo.

Samozrejme sme ešte tri krát denne vyrovnávali hladinu PH vo vode. Takže ďalší prípravok a s tým aj náklady. Neskôr sme sa dozvedeli o brómových tabletách, ktoré sme tiež podobným postupom vyskúšali, ale výsledok bol ešte horší. Vodu vo vírivke sme museli meniť každý tretí deň!

Veľmi nás to trápilo a preto som večer čo večer hľadal niečo nové na internete, až kým som neklikol na stránku  WWW.VIRIVKYSAUNYBAZENY.SK ,kde som sa dozvedel o novom produkte Spa Balencer a SpaBalancer ultrashock . Všetko je podrobne opísané vo vzdelávacom e-booku ” 3 tajomstvá skutočne čistej a zdravej vody vo vírivkách, swim spa a bazénoch”, ktorý je na tejto stránke zadarmo prístupný a ktorý som si ihneď stiahol a uložil do môjho PC.

Po prečítaní celého e- booku, ktorý je skutočne dobrý, má 20 strán hodnotných a užitočných informácií som bol nadšený, ale v duchu som neveril, že to môže tak jednoducho fungovať.

Preto som vytočil číslo ktoré bolo na stránke pod kontaktom PORADENSTVO ZADARMO – VOLAJTE +421 908 722 270.

Po dlhšom telefonáte s pánom Tančinom, ktorý je majiteľom stránky, som pomaly začal veriť, že produkt Spa Balancer s kombináciou Spa Balancer Ultrashock dokáže vodu vo vírivke udržať krištáľovo čistú aj tri mesiace. Samozrejme to záleží od návštevnosti wellnessu, ako dlho ostane voda čistá.

Potom som si ešte raz prečítal e-book 3 tajomstvá zdravej a čistej vody, stiahnuť si ho môžete tu: 3 TAJOMSTVÁ ZDRAVEJ VODY a následne som si objednal spomínane produkty.

Dnes už sa dajú všetky prípravky objednať aj na:

https://www.starostlivostovodu.sk/Bezchlorova-starostlivost- o-vodu

S pánom Tančinom som potom telefonoval ešte veľa krát a pretelefonovali sme veľa hodín. On bol stále ochotný a trpezlivý mi to celé znova a znova vysvetlovať.

Keď dorazil balíček s produktmi do nášho wellnessu , opäť som telefonoval s pánom Tančinom a ten mi kompletný postup zopakoval ako vírivku vyčistiť, vypustiť a znovu napustiť vodou, do ktorej sme už postupne ale presne dávkovali Spa Balancer ultrashock a následne Spa Balancer. V podstate sme to celé urobili spolu po telefóne.

Vodu vo vírivke sme každý deň sledovali a pridávali sme potrebné produkty. Nechcelo sa mi veriť, keď po troch týždňoch bola voda stále krásne číra a čistá.

Tým že máme dosť veľkú návštevnosť nášho wellnessu , tak po štyroch týždňoch sme vodu z princípu vymenili , veď pri používaniu chlórových tabletiek sme vodu menili každé 2 či 3 dni. Mesiac pri našej návštevnosti, je len pre ilustráciu asi toľko, ako keď budete mať doma vo vírivke vodu celý rok.A to viem, že sa pri chlórových alebo brómových tabletách nikdy nepodarí.  Bežne sa musí voda meniť 4 krát za rok.

Teraz už viem, že s prostriedkami SpaBalancer stačí raz za rok.

Musím podotknúť že komunikácia s pánom Tančinom bola vždy na vysokej úrovni, vďaka jeho vedomostiam ale hlavne vďaka jeho ľudskosti.

Všetko čo povedal ohľadom SpaBalanceru a Ultrashocku bola pravda , produkty pracujú presne ako to popisuje v spomínanom článku. Aj keď sú tieto produkty cenovo drahšie oproti chlórovým alebo brómovým tabletám, určite by som SpaBalancer ponúkol každému, kto má podobne problémy s úpravou vody vo vírivke.

Ušetríte tým veľmi veľa času s výmenou a čistením vírivky, náklady na vodné a stočné a energiu na ohrev vody vo vírivke.

Veď nakoniec čas sú peniaze.

S pozdravom

Wellness Masvital 
Podolinec 
Okres Stará Ľubovňa 
Pavol Šidlovský

Poradíme vám?

Naši spokojní klienti sú dôkazom kvality našej práce a produktov. Oslovte nás aj vy a s radosťou vám pomôžeme.

Firmu p. Tančína môžem len odporučiť, vždy dodržal čo sľúbil, poradil vždy, keď bolo treba. Som rada, že som sa naňho obrátila.

Adriana Čuláková
Nitra