Spoznajte škodlivé účinky neoverených infrasáun! Žiariče väčšiny infrasáun vyžarujú zdraviu škodlivé EMF a ELFNenechajte sa oklamať, pýtajte si certifikát!

Všeobecne však môžeme povedať, že kvalitné a overené infrasauny vyslovene škodlivé účinky nemajú.

 

 

is 3 top down view

 

Škodlivé účinky infrasauny si však nemôžeme zamieňať s kontraindikáciami používania infrasauny. V prípade akýchkoľvek zdravotných ťažkostí konzultujte používanie infrasauny so svojím lekárom. 

 

Medzi skutočne škodlivé účinky infrasauny môžeme zaradiť hlavne vysoké hladiny zdraviu škodlivých EMF a ELF, ktoré bývajú u neoverených infražiaričov a v nekvalitných a lacných infrasaunách veľmi vysoko nad stanovenou normou, ktorá je 3mG.

 
Pred kúpou akejkoľvek infrasauny necertifikovanej na EMF a ELF si radšej výšky hladiny EMF a ELF  vždy dôkladne premerajte!

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU

 

Meracie prístroje na meranie elektromagnetických polí a extrémne nízkych frekvencií sú voľne v predaji. Možno utratíte pár euro za merací prístroj na viac, ale budete mať istotu, že nerelaxujete v búdke plnej zdraviu škodlivého elektrosmogu. Ďalšie škodlivé účinky infrasauny sú badateľné a hlavne "cítiteľné " u „no name“ a lacných infrasáun, u ktorých výrobcovia použili nevhodné nátery aj do interiéru, v ktorom nemajú čo robiť a navyše sa z nich potom teplom uvoľňujú prchavé a zdraviu škodlivé látky.

 

Kvalitné infrasauny majú nezávislými laboratóriami zmeranú emisivitu EMF/ELF, ktorej hodnoty sú buď nulové alebo veľmi hlboko pod stanovenou normou.

 

Výrobcovia kvalitných infrasáun v žiadnom prípade nepoužívajú do interiéru infrakabín žiadne syntetické nátery. Interiér kvalitnej infrasauny spoznáte na prvý pohľad.
Zvyčajne je vyrobený z prvotriedneho ekologicky pestovaného červeného kanadského cédra a do detailov veľmi precízne remeselne spracovaný.

 

CTA infrasauny

Ing. Miroslav Tančin