Drevené bazény ABATEC

ABATECDrevené bazény ABATEC ďaleko predstihujú "supermarketové"  záhradné  bazény, rovnako ako aj nestabilné a neatraktívne stojaté bazény ostatných typov. Nákupom dreveného bazéna od nás za porovnateľnú cenu dostanete produkt, ktorý nie je na jednu alebo dve sezóny, ale budete vlastniť bazén ktorý Vám bude slúžiť po mnoho rokov a správne používaný nestratí nič zo svojho pôvabu.

Bazénové príslušenstvo

Základná výbava našich drevených bazénov obsahuje bazénovú fóliu s upevňovacími profilmi, geotextíliu pod bazén, skimer, trysky, čerpadlo, kompletnú pieskovú filtráciu, všetky potrebné armatúry, potrubia a vstupné schodíky do bazéna z nerezovej ocele.
O osadení dreveného bazéna si rozhodnete sami , podľa toho čo sa Vám najviac páči alebo čo Vám najviac vyhovuje. A samozrejme svoje rozhodnutie môžete v priebehu rokov užívania bazéna kedykoľvek zmeniť . Naše drevené bazény môžu byť zapustené, polo zapustené alebo voľne stojace na teréne.

 

04-1
05-1
06-1
08-1
13-1
17-1
18-1
19-1
20-1
21-1
22-1
23-1
24-1
26-1
30-1
31-1
36-1
37-1
38-1
39-1
40-1
41-1
43-1
44-1
45-1
46-1
hexa02
hexa02-1
hexa03-1
hexa04-1
hexa05-1
hexa06-1
hexa07-1
hexa08-1
hexa09-1
hexa10-1
hexa11-1
oall05-1
oall06-1
 
 
 
 

Masívna  systémová konštrukcia našich drevených bazénov z prvotriednej impregnovanej severskej borovice profilov 45 x 133 mm pero a drážka a nosnej konštrukcie spájanej nerezovými skrutkami  sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou, estetickým  prírodným vzhľadom , dlhou životnosťou, dobrou tepelnou izoláciou s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Drevené bazény sú UV stabilné, chemicky odolné, dokonale vodotesné, umožňujú jednoduchú inštaláciu..  

Vždy čistý drevený bazén je odrazom dobre fungujúceho systému ako celku. Naše drevené bazény  používajú na  starostlivosť  o čistotu a teplotu vody mimoriadne efektívne technológie. Celý systém môže byť úplne automatizovaný, sami si  môžete naprogramovať z pohodlia domova celú regulačnú techniku , osvetlenie, filtračný systém, protiprúd, hydromasáž, vykurovanie, dávkovanie chémie a kontrolu hladiny a kvality vodyvodné atrakcie, zastrešenie.

Inštalácia dreveného bazéna je otázkou len pár hodín, maximálne dní, keď sa rozhodnete pre zapustený  bazén.  S vopred pripravenou technológiu a so základnými technickými zdatnosťami  je  možná aj svojpomocná inštalácia. Betónovú základovú dosku potrebujete len na veľké bazény.

Základné výhody drevených bazénov:

- prírodný vzhľad
-  Vynikajúca stabilita
- dobrá tepeľná izolácia
- vysoká kvalita a odolnosť
- dlhá životnosť
- jednoduchá inštalácia
- minimálne požiadavky na údržbu

V spoločnosti Abatec už po mnoho rokov vyrábame prírodné produkty dreva. Špecializujeme sa na výrobu drevených bazénov. Naše výrobky sú veľmi dobre známe a tešia sa veľkej obľube najmä v západnej Európe. V Abatecu, vytvárame návrhy bazénov, o ktorých  si myslíme, že uspokoja  vysoké nároky našich zákazníkov na kvalitu a  ich právo na pobyt v krásnom prírodnom prostredí a potrebu pohodlia a relaxácie po náročnom dni.
Prioritou pre nás je spokojnosť zákazníkov, a preto  prikladáme najväčší  dôraz na kvalitu a bezpečnosť našich bazénov. Naším konečným cieľom je poskytovať zákazníkom služby k ich úplnej spokojnosti s nákupom, takže si musíme byť istý, že naše výrobky spĺňajú najvyššie štandardy kvality a estetiky.

Ponúkame trvanlivé, ekologické bazény s dreva, ktoré dokonale splynúť s akýmkoľvek prostredím záhradnej architektúry, vytvára jedinečnú atmosféru pre chvíle strávené s rodinou a priateľmi. Naše  doplnkové prvky v podobe skríň pre zariadenia, boxy pre drobnosti, terasy alebo kvetináče vám umožnia vybudovať bazén v úplnej harmónii s prostredím a vytvárať si  ideálne podmienky pre bezpečnú dovolenku. Spoločnosť ABATEC v priebehu svojej činnosti získala  certifikáty potvrdzujúce jej spoľahlivosť a ocenenia produktov.  Euro Certificate (Certifikát dôveryhodnosti v zahraničí ako potvrdenie vysokej úrovne spoločnosti). Dvakrát za sebou v rokoch 2010 a 2011 ABATEC získal titul Kvalita roku v kategórii Produkt pre životné prostredie - drevené bazény. Tieto dva roky priniesli aj dva certifikáty spoľahlivosti udelené porotou programu  - spoľahlivá spoločnosť. V roku 2012 sa pripojil k ABATEC  k exkluzívnemu klubu Business Gazelles. Pre rok 2014 sme boli poctení tretíkrát v rade titulom dôveryhodná spoločnosť.