Keramické bazény AMPRON

tavho2012Keramické bazény AMPRON sa svojou mimoriadnou kvalitou a unikátnym dizajnom presadili najmä na trhoch západnej Európy. Výrobca keramických bazénov AMRON založil svoju činnosť na spokojnosti zákazníkov. Dobre vie , že nestačí len kvalitný bazén, ale nemenej dôležitá je správna technológia, služby, servis a desing - ten vidí zákazník , ako prvý. Preto keramické bazény AMPRON ponúkajú širokú škálu exkluzívnych modelov v nádherných farbách s 3D multi color efektom aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

 

KEĎ CHCETE PORADIŤ ALEBO POMÔCŤ KLIKNITE TU

 

 

 

 

retegrajzSystémová osemvrstvová konštrukcia keramických bazénov AMPRON sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou, brilantne krásnym povrchom, mimoriadne dlhou životnosťou, až 20 mm hrúbkou tepelnej izolácie a minimálnymi nákladmi na údržbu a opravy.
Bazény sú UV stabilné, chemicky odolné, dokonale vodotesné, umožňujú jednoduchú inštaláciu a ponúkajú veľký výber farieb a odtieňov.  

 

 

ampron gepeszetVždy čistý keramický bazén je odrazom dobre fungujúceho systému ako celku. Keramické bazény AMPRON používajú na  starostlivosť  o čistotu a teplotu vody mimoriadne efektívne technológie. Tieto technológie  pri správnom  používaní zaručujú použiteľnosť vody v bazéne po dobu 4 - 5 rokov  a  zároveň optimalizujú spotrebu  chemických látok, elektrickej energie čím zásadne minimalizujú prevádzkové náklady.

Celý systém môže byť úplne automatizovaný, sami si  môžete naprogramovať z pohodlia domova celú regulačnú techniku, osvetlenie, filtračný systém, IQ čistiacu jednotku - samočistenie bazéna, protiprúd, hydromasáž, vykurovanie, dávkovanie chémie a kontrolu hladiny a kvality vody vodné atrakcie, zastrešenie...

 

 

Inštalácia keramického bazéna je otázkou len pár dní . S vopred pripravenou technológiu  a krátkym zaškolením je dokonca za určitých podmienok  možná aj svojpomocná inštalácia. V neodkladných prípadoch sa dá inštalácia urobiť aj za 24 hodín.

 

AMPRON ponúka širokú škálu farieb keramických bazénov, ktorá určite uspokojí aj tých najnáročnejších. Od základných, tzv. hladkých farieb cez brilantné - trblietavé farby až po 3 D MULTI COLOR farby  s efektom priestorového trblietania.
 


 
 

Základné výhody keramických bazénov:

- Vynikajúca stabilita
- vysoká kvalita a odolnosť
- dlhá životnosť
- jednoduchá inštalácia
- dobrá tepeľná izolácia
- 3 D multi color farby