Kvalitné swim spa do domácnosti

Swim spa hydromasážne bazény s regulovateľným protiprúdom sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí milujú relax, šport a zábavu. Kvalitné swim spa pracuje autonómne, ušetríte s ním miesto v záhrade, účty za energie aj za chémiu v starostlivosti o vodu.

V swim spa bazéne môžete okrem plávania a užívania si relaxu či hydromasáže trénovať aj veslovanie a do sýtosti si užívať veľa iných športových aktivít, ako napríklad aquaaerobics, stretching, aquafitness, aquagym, aquaworkout, aquapole, aquaboxing, aquabike, aquajump, aquatredmill a mnoho ďaľších.

Chcem si vyskúšať swim spa

gallery_655_file1_ATV_17_Man Rowing_017 (2)

Swim spa MARQUIS

Inovatívny dizajn, jednoznačne najsilnejšia konštrukcia v tomto priemysle, kvalitná tepelná izolácia čo šetrí vaše peniaze, variabilná regulácia protiprúdu, ktorá vám poskytne len tie najlepšie zážitky z plávania, úžasná hydromasáž typická pre MARQUIS dokonale uvoľní vaše svaly aj myseľ, mimoriadna úspornosť a jednoduché ovládanie predurčujú všetky modely SWIM SPA od Marquis na celoročné využívanie.

So swim spa vám radi pomôžeme. ZADARMO poskytneme pomoc a poradenstvo.

Výber swim spa

Swim spa delíme na tri základné skupiny:

Mono – hydromasážne miesta sú súčasťou bazénovej časti a majú spoločnú riadiacu jednotku aj ovládanie

Duo –  hydromasážne miesta sú v samostne riadenom aj ovládanom oddelenom priestore

Exercise – nemá hydromasážne miesta, len regulovateľný protiprúd, ktorý sa dá obmedzene využívať aj na masáže,
ako relaxačné miesta môžete použiť vstupné širšie schodisko

Pri výbere swim spa sa nenechajte len oklamať vzhľadom či peknými fotografiami. Žiadajte si swim spa predviesť v plnej prevádzke a najlepšie bude, keď si ho osobne vyskúšate.

Okrem toho si preverte výrobcu, typ konštrukcie, spôsob izolácie, kvalitu termokrytu, pevnosť samotnej škrupiny bazéna, výkon protiprúdu – prietok v litroch za minútu a jeho regulovateľnosť na jednotlivých tryskách, tiež v litroch za minútu a od minima po maximum na každej tryske.

Využite ZADARMO naše poradenské služby bez ohľadu na dodávateľa vami vybraného swim spa. Zabezpečujeme aj servis a náhradné diely na všetky značky swim spa na trhu a starostlivosť o vodu.

Chcete si swim spa vyskúšať?

Moderné technológie

Swim Spa patria medzi najmodernejšie relaxačné a fitness prostriedky na celom svete.

Viac

Cvičte s radosťou

Plávanie nikdy nebolo jednoduchšie. A nikdy si nevyžadovalo tak málo priestoru ako vo vašom Swim Spa.

Viac

Jednoduchá údržba

Vďaka našim radám a tipom bude pre vás údržba vášho Swim Spa úplne jednoduchá a bezproblémová.

Viac

Kam umiestniť swim spa?

Swim spa si môžete umiestniť do záhrady, na terasu, do zimnej záhrady, interiéru alebo na strechu. Máte tri základné možnosti inštalácie vášho swim spa:

  • voľne stojace
  • polo zapustené
  • zapustené

Voľno stojace sú najlacnejšou a najjednoduchšou variatnou umiestnania swim spa. Ak ste si vybrali terasu či strechu pre vaše swim spa, odporúčame vám polo zapustené umiestnenie. Ideálnou voľbou do interiéru je plne zapustený variant vhodný aj do interiérov.

Swim spa v domácnosti

Všetky klasické swim spa na trhu sú vyrábané technológiou podobnou technológii výroby víriviek, teda z akrylu. Akryl dáva výhodu mnohofarebnosti a možnosti napodobenín rôznych materiálov, ale na výrobu swim spa nie je ideálnym riešením.

Hlavným dôvodom je fakt, že akryl neznáša dlhodobo priame slnečné žiarenie, ktorého pôsobením na akrylovú škrupinu swim spa, ale i víriviek prichádza k delaminácii škrupiny, tvorbe pľuzgierov, deformáciám, trhlinám až prasklinám.

Dôležité je preto swim spa, ktoré sú vyrobené z akrylu a umiestnené v exteriéri, po použití zakrývať originálnym termokrytom.

Swim spa od amerického výrobcu MARQUIS je jediné klasické swim spa na trhu vyrábané z polymérov, technológiou, akou sa vyrábajú luxusné jachty. Takto vyrobené swim spa je mimoriadne pružné, pevné a odolné voči všetkým agresívnym vplyvom a slnečnému žiareniu.

Chcete si swim spa kúpiť?

Vybrali sme pre vás to najlepšie z najlepšieho. V našej ponuke nájdete len kvalitné, prevádzkovo úsporné a na údržbu nenáročné swim spa.

S profesionálne regulovateľným protiprúdom si zapláva každý od novorodenca po profesionála. Dokonalá hydromasáž dokonale uvoľní unavené telo. Príďte sa presvedčiť, aké swim spa – vlastnú oázu relaxu, športu a zábavy pre celú rodinu môžete mať teraz aj vy. Úžasne si zaplávate a užijete si aj vynikajúcu hydromasáž typickú pre všetky produkty od MARQUIS.

Únava

Mávate unavené a ubolené svaly z náročného zamestnania a neustáleho stresu?

Chrbát

Bolieva vás chrbát, kĺby, svaly, šľachy či chodidlá?

Športovec

Ste športovec alebo ťažko pracujete a potrebujete kvalitnú regeneráciu?

Swim spa máme aj pre vás!So všetkým ostatným okolo výberu swim spa vám pomôžeme my